Mazzu heeft nog werk: "Pas dan is Genk weer een machine"

293 stemmen
Mazzu heeft nog werk:

KRC Genk kende enkele moeilijke weken met onder meer een nederlaag in Charleroi, een pandoering op Salzburg en afgelopen weekend nog het debacle in de derby tegen STVV. Maar de Limburgers lijken zich herpakt te hebben, want tegen Napoli pakten ze woensdag een knap punt. Al ligt er nog genoeg werk op de plank voor Felice Mazzu.


"Alles bij elkaar genomen, was dit het beste wat we van Genk dit seizoen al gezien hebben. Een puntgave prestatie waarop ze moeten voortbouwen", is Stef Wijnants wel lovend bij Sporza. "Zoals ze gisteren speelden, daar zat muziek in. Berge was al een stuk beter, zij het nog niet top, Hrosovsky maakte een steeds betere indruk en Hagi is toch iemand met potentie. Ook Bongonda is een meerwaarde, terwijl Ito iemand is met ups en downs. Achterin was Maehle weer op niveau en waren Lucumi en Cuesta goed. Jong ook nog, zeker als je weet dat er achter hen nog de 20-jarige Coucke staat."

"Ook voor trainer Mazzu moet dit een grote opluchting zijn. Die kon achteraf eindelijk eens een lach op zijn gezicht toveren. Dit zal hem ook op de goeie weg zetten. Hopelijk voor Genk kan hij weer een machine van hen maken. Want dat is het nu nog niet. Eerst moet het nog een paar keer na elkaar winnen in de competitie."

LEES OOK: El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zal Genk nu een zegereeks kunnen neerzetten in de competitie?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

1
1
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

11
11
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

222
222
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

198
198
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

317
317
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

298
298
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

119
119
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

73
73
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

79
79
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

432
432
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

102
102
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

94
94
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

76
76
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

71
71
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

235
235
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

232
232
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

717
717
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

330
330
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

170
170
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

175
175
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

156
156
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

187
187
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

152
152

Meer sportnieuws