Trebel reageert op berichten over weigering om te spelen

door
Trebel reageert op berichten over weigering om te spelen

Anderlecht en Adrien Trebel, het blijft een vreemd verhaal. Tegen Club Brugge kreeg de Fransman nog eens zijn kans bij de club, om een week later tegen Waasland-Beveren terug uit de selectie te verdwijnen.

Komend weekend wil met bij Anderlecht tegen Sporting Charleroi opnieuw spelen met Trebel in de ploeg, weet Het Nieuwsblad. In Neerpede staan ze open voor een rehabilitatie van de middenvelder, wat meer ervaring en leiderschap is welkom in het team van Vincent Kompany. In de oefenmatch maandag tegen KSV Roeselare speelde Trebel al een uur mee, en ook vrijdag tegen Charleroi zou hij normaliter moeten spelen.

Maar daar staat Trebel nu niet voor te springen, weet de krant. Nadat hij eerder maanden aan de kant werd geschoven, werd hij voor één match tegen Club Brugge opgevist, maar een week later vloog hij naar de tribune tegen Waasland-Beveren. Kompany zou Trebel in Brugge niet goed genoeg gevonden hebben en aldus gepasseerd hebben tegen Waasland-Beveren. Maar dat was allerminst niet naar de zin van de Fransman.

Daarom zou Trebel momenteel met een wrang gevoel zitten om Anderlecht uit de nood te helpen tegen de Carolo's. Volgens Het Nieuwsblad zou hij kunnen claimen dat hij fysiek of mentaal niet klaar is om te spelen na maanden zonder ritme. Anderlecht probeert Trebel ondertussen nog te overtuigen om te spelen komende vrijdag.

UPDATE 21u
Trebel heeft de berichten ondertussen ook gehoord en komt op Twitter met een reactie. "Ik lees veel zaken over mezelf in de pers, zonder dat ook maar één journalist de moeite heeft genomen me te contacteren. Ik zal de zaken dus verhelderen. Ik ben een prof en ik sta onder contract bij Anderlecht. Ik train elke dag als een prof. Als de trainer een beroep doet op mij, teken ik present. En als de trainer geen beroep doet op mij, respecteer ik zijn beslissing. Een polemiek is niet op zijn plaats. Het is de sportieve realiteit van het voetbal die je als prof moet accepteren. Ik wil tegelijk wel de vele fans bedanken die mij hun steun betuigd hebben", schrijft hij.


LEES OOK: Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

Geloof je zijn uitleg?

Meest recent

'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

12
12
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

330
330
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

93
93
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

160
160
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

36
36
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

175
175
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

267
267
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

243
243
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

186
186
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

25
25
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

358
358
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

383
383
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

79
79
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

209
209
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

46
46
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

95
95
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

357
357
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

826
826
Hasi komt met verrassende update over toekomst Hazard

RSC Anderlecht won met 2-1 van STVV. Een meer dan terechte overwinning voor de Brusselaars, die meer ...

361
361
‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Op één avond draait Paul Gheysens de hele realiteit van Marc Overmars om. Maandenlang ...

996
996
Sebaoui scherp voor STVV: "Daardoor verlies je"

STVV speelde op het veld van RSC Anderlecht een matige match. De Truienaars speelden eigenlijk geen ...

101
101
'Standard met grote plannen: fans mogen dromen'

Standard kent alweer een matig seizoen. De Rouches blijven een grijze club, wat niet past bij het ...

338
338
Hasi doet na STVV een transferoproep aan Renard

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Het won met 2-1 van STVV en dat was verdiend. De ...

477
477
Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

73
73

Meer sportnieuws