Trebel reageert op berichten over weigering om te spelen

door
Trebel reageert op berichten over weigering om te spelen

Anderlecht en Adrien Trebel, het blijft een vreemd verhaal. Tegen Club Brugge kreeg de Fransman nog eens zijn kans bij de club, om een week later tegen Waasland-Beveren terug uit de selectie te verdwijnen.

Komend weekend wil met bij Anderlecht tegen Sporting Charleroi opnieuw spelen met Trebel in de ploeg, weet Het Nieuwsblad. In Neerpede staan ze open voor een rehabilitatie van de middenvelder, wat meer ervaring en leiderschap is welkom in het team van Vincent Kompany. In de oefenmatch maandag tegen KSV Roeselare speelde Trebel al een uur mee, en ook vrijdag tegen Charleroi zou hij normaliter moeten spelen.

Maar daar staat Trebel nu niet voor te springen, weet de krant. Nadat hij eerder maanden aan de kant werd geschoven, werd hij voor één match tegen Club Brugge opgevist, maar een week later vloog hij naar de tribune tegen Waasland-Beveren. Kompany zou Trebel in Brugge niet goed genoeg gevonden hebben en aldus gepasseerd hebben tegen Waasland-Beveren. Maar dat was allerminst niet naar de zin van de Fransman.

Daarom zou Trebel momenteel met een wrang gevoel zitten om Anderlecht uit de nood te helpen tegen de Carolo's. Volgens Het Nieuwsblad zou hij kunnen claimen dat hij fysiek of mentaal niet klaar is om te spelen na maanden zonder ritme. Anderlecht probeert Trebel ondertussen nog te overtuigen om te spelen komende vrijdag.

UPDATE 21u
Trebel heeft de berichten ondertussen ook gehoord en komt op Twitter met een reactie. "Ik lees veel zaken over mezelf in de pers, zonder dat ook maar één journalist de moeite heeft genomen me te contacteren. Ik zal de zaken dus verhelderen. Ik ben een prof en ik sta onder contract bij Anderlecht. Ik train elke dag als een prof. Als de trainer een beroep doet op mij, teken ik present. En als de trainer geen beroep doet op mij, respecteer ik zijn beslissing. Een polemiek is niet op zijn plaats. Het is de sportieve realiteit van het voetbal die je als prof moet accepteren. Ik wil tegelijk wel de vele fans bedanken die mij hun steun betuigd hebben", schrijft hij.


LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

Geloof je zijn uitleg?

Meest recent

Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

18
18
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

70
70
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

73
73
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

204
204
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

160
160
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

167
167
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

210
210
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

308
308
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

221
221
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

82
82
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

601
601
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

155
155
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

503
503
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

153
153
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

274
274
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

167
167
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

172
172
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

386
386
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

574
574
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

128
128
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

723
723
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

338
338
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

227
227
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

355
355
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

300
300

Meer sportnieuws