Hazard: "Zidane waarschuwde ons, maar Club heeft ons daar pijn gedaan"

door
Hazard:

Eden Hazard had het bijzonder moeilijk tegen Clinton Mata en de Rode Duivel kon zich niet doorzetten. Hij kreeg ook na deze wedstrijd veel kritiek en de topaankoop van Real Madrid reageerde.


"Als Real Madrid zijnde moeten we thuis altijd winnen. Het positieve is dat we na de 0-2 de armen niet hebben laten hangen en toch nog zijn terugkomen. Club Brugge speelde een zeer goede match met veel karakter”, zei hij aan La Dernière Heure. "Het is aan ons om de volgende partij beter te doen."

Zinedine Zidane had zijn team ingelicht over de sterktes van Club, toch liet Real zich vangen. "De coach had ons voor de partij gewaarschuwd voor de sterke punten van Club Brugge en dat gebeurde ook zo op het veld. Club is geen ploeg die bijzonder goed voetbal speelt, maar ze zijn stevig in de duels en ze hebben aanvallers die supersnel zijn. Daar hebben ze ons pijn gedaan, maar in de tweede helft hebben we goed gereageerd."

"Mijn eigen prestatie? Ik heb niet gescoord, dus dat zullen de mensen wellicht onthouden. Ik heb goede en slechte zaken gedaan tijdens deze partij. Iedereen wil dat ik beslissend ben voor Real en als ik in de laatste minuut de 3-2 zou gescoord hebben, dan had ik wellicht een goede partij gespeeld. Zo werkt het nu eenmaal bij een grote club als Real Madrid. Het is aan mij om beter te doen."

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Zal Hazard snel zijn topniveau halen?

Meest recent

“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

64
64
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

64
64
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

191
191
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

36
36
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

93
93
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

136
136
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

35
35
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

157
157
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

211
211
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

104
104
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

137
137
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

56
56
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

510
510
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

43
43
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

111
111
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

294
294
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

66
66
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

424
424
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

439
439
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

110
110
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

457
457
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

114
114
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

215
215
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

106
106

Meer sportnieuws