Koulibaly: "Kende twee prachtige jaren in Genk"

door
Koulibaly:

KRC Genk ziet vanavond Kalidou Koulibaly nog eens aan het werk. De verdediger speelde van 2012-2014 voor de Limburgers en werd nadien voor tien miljoen euro verkocht aan Napoli. De centrale verdediger denkt met plezier terug aan zijn passage in België.


"Ik ben heel blij hier nog eens te mogen terugkeren. Ik heb hier twee heel mooie jaren gehad. We hadden een leuk team en fijne supporters. Ik heb de voorbije dagen nog enkele ex-spelers en stafleden gehoord. Ook heel leuk om hen nog eens te kunnen spreken. Morgen ben ik uiteraard speler van Napoli en wil ik absoluut winnen, maar ik zal de liefde die ik hier in Genk kreeg nooit vergeten", tekende Het Laatste Nieuws op.

Napoli onderschat Genk niet. "Genk zal zich willen revancheren na de nederlaag in Salzburg. Maar dat is onze zaak niet. Wij moeten winnen. Als verdediger wil ik morgen geen tegentreffer slikken."

Beste verdediger die Genk ooit heeft gehad?

Meest recent

Club Brugge slikt bittere pil: pechvogel valt alweer uit

Dankzij een 1-0 zege tegen Union naderde Club Brugge zondag tot op drie punten van de koploper. Niks ...

1
1
'Anderlecht speelt met vuur: De Cat richting uitgang?'

RSC Anderlecht sleepte in de klassieker tegen Standard zondag een deugddoende 1-0 zege uit de brand. ...

62
62
Bommetje bij Club Brugge: Verhaeghe ontslaat trainer

Terwijl de hoofdmacht van Club Brugge zondag een deugddoende zege boekte tegen Union gaat het met ...

338
338
Lardot fileert Clasico: Standard bestolen in Anderlecht?

Na de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard was de arbitrage zondag helaas alweer het ...

123
123
Italianen met mond vol tanden na brutale De Bruyne-move

Antonio Conte zette Kevin De Bruyne op de bank — een pure technische keuze. Maar zodra hij het ...

138
138
Sonck geeft dé reden voor verrassende keuze van Garcia

Rudi Garcia riep Axel Witsel op voor de interlands tegen Noord-Macedonië en Wales. Een ...

50
50
Vanhaezebrouck fileert Union-pion: "Weegt te licht"

Union SG speelde niet goed op het veld van Club Brugge en verloor terecht met 1-0 van een ook al ...

113
113
Hasi scoort punten: "Daar progressie geboekt"

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard heel tevreden met de 1-0-zege tegen Standard. Al was het weer ...

130
130
Via Zulte Waregem weldra een enorme stap hogerop?

Zulte Waregem mag terugblikken op een zeer geslaagde terugkeer naar de Jupiler Pro League. Sven ...

108
108
Vrancken trots, maar blust brandje: "Hoort niet bij STVV"

STVV speelde een zeer sterke match op het veld van KV Mechelen en won knap en oververdiend met 1-3. ...

82
82
Anderlecht veert recht: "Sommigen gooien olie op het vuur"

De zomermercato van RSC Anderlecht was niet geslaagd, dat is zeer duidelijk. De Waalse analist ...

271
271
Volgende trainersontslag in JPL aanstaande?

De eerste tien speeldagen liggen achter de rug in de Jupiler Pro League. De fans werden niet bepaald ...

244
244
Van Bommel zorgt voor raadsel: "Hij heeft er geen trek in"

Het is nog steeds wachten tot we Mark van Bommel weer ergens in een dugout zien, intussen toch al ...

61
61
Cvetkovic laat RSCA-fans watertanden met pikante uitspraak

Bij RSC Anderlecht haalden ze opgelucht adem. Na de wanprestatie op het veld van OHL moest het ...

194
194
'Totale chaos bij 1B-club: tweede trainerswissel in maand'

In de Challenger Pro League de ogen vooral gericht zijn op de titelstrijd, waarin SK Beveren vorig ...

122
122
Cannavaro verrast met job bij WK-deelnemer

Als speler was Fabio Cannavaro een absolute wereldtopper. De Italiaanse verdediger kwam uit voor ...

11
11
'Lammens slikt na droomdebuut meteen mokerslag'

Vorig weekend mocht Senne Lammens eindelijk zijn debuut maken voor Manchester United. Een maand na ...

356
356
Dé Vazquez-oplossing? Hasi krijgt opmerkelijke suggestie

Anderlecht heeft een deugddoende zege gepakt in de Clasico tegen Standard, maar dat betekent zeker ...

257
257
Rode Duivels krijgen uitstekend nieuws vanuit Wales

Maandag blazen de Rode Duivels verzamelen om zich voor te bereiden op een cruciaal tweeluik. In de ...

136
136
Degryse doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Jupiler Pro League zondag weer helemaal opengegooid. Het ...

450
450
Opletten voor Anderlecht: enorme valkuil voor De Cat

De zege in de klassieker tegen Standard deed Anderlecht zondag heel veel deugd. Het mocht voor die ...

139
139
Courtois belachelijk gemaakt: "Rommel uit Anderlecht"

Thibaut Courtois mocht vorige week (even) proeven van de kapiteinsband bij Real Madrid. Een grote ...

225
225
Briljante zet Hayen: "Daardoor wint Club de wedstrijd"

De Jupiler Pro League is zondag weer een beetje spannender geworden, met dank aan Club Brugge. Dat ...

337
337
'Van Bommel geeft jawoord aan buitenlandse topclub'

Het is nog steeds wachten tot we Mark van Bommel weer ergens in een dugout zien, intussen toch al ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Goudhaantje Anderlecht gegeerd, wending rond Kane'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

390
390

Meer sportnieuws