TRANSFERUURTJE: Transfer lonkt voor Mertens, Courtois zet deur open voor Genk

door
TRANSFERUURTJE: Transfer lonkt voor Mertens, Courtois zet deur open voor Genk

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws. 


JUPILER PRO LEAGUE
Cercle Brugge
zal de partij tegen Zulte Waregem afwachten om over het lot van Fabien Mercadal te beslissen. Bernd Storck en Mircea Rednic zijn kandidaat-opvolgers, maar Yannick Ferrera zou de topkandidaat zijn.

Een transfer voor KRC Genk: het haalde Peter Morren, bekend van zijn werk bij VTM, Q2 en Play Sports, binnen als perschef. In de toekomst mag men dromen van een terugkeer van Thibaut Courtois, die niet uitsluit dat hij zijn loopbaan afsluit bij Genk.

AA Gent
lijkt Tim Matthys binnen te halen als nieuwe hoofdscout. Hij is nu aan de slag bij KV Mechelen en daar zouden ze zijn vertrek mogelijk intern opvangen.



BUITENLAND
Dries Mertens en Napoli vinden tot op heden geen akkoord omtrent een nieuw contract. De 32-jarige Rode Duivel is einde contract en kan vanaf 1 januari vrij onderhandelen met andere clubs.

Paul Put
heeft weer een nieuwe uitdaging gevonden. De Belg gaat deze keer niet als coach aan de slag, maar als technisch directeur bij de Marokkaanse topclub Wydad Casablanca.

Jan Vertonghen heeft een aflopend contract, maar de Rode Duivel denkt niet meteen aan vertrekken bij Tottenham. Ajax wil hem nochtans graag vastleggen na het sezoen. Manchester United lijkt Paul Pogba toch te gaan verliezen. De Fransman wil niet bijtekenen en hoopt volgende zomer naar Juventus of Real Madrid te verhuizen. De Engelse topclub zou dan weer Jado Sanchez willen weghalen bij Dortmund.

Juventus en FC Barcelona, beiden werden genoemd voor Pogba, hebben hun oog laten vallen op Chelsea-speler Willian. Die is in de zomer einde contract. AC Milan blijft op de dool en trainer Marco Giampaolo zit op de wip: Luciano Spalletti, Massimiliano Allegri, Andriy Shevchenko, Claudio Ranieri en Rudi Garcia worden genoemd als kandidaat-opvolgers.

LEES OOK: De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Zullen Vertonghen en Mertens een transfer versieren in de zomer?

Meest recent

Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

2
2
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

20
20
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

120
120
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

42
42
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

118
118
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

77
77
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

168
168
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

36
36
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

171
171
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

309
309
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

81
81
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

163
163
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

169
169
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

227
227
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

153
153
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

333
333
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

247
247
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

67
67
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

40
40
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

146
146
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

162
162
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

292
292
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

136
136

Meer sportnieuws