Garrido: "Hazard moet kunnen omgaan met de kritiek, Club heeft heel sterk team"

455
Garrido:

Club Brugge moet op bezoek bij Real Madrid en heel Brugge droomt van een stunt. Onze redactie blikte vooruit met Juan Carlos Garrido, de enige Spaanse trainer die Club ooit had. Hij sprak ook over de kritiek op Eden Hazard en Thibaut Courtois.


"Dat Club Brugge in Spanje speelt, is nog altijd heel speciaal voor mij. Ik zal mij altijd als een deel van Club Brugge voelen en het is prachtig om te zien dat Brandon Mechele het zeer goed doet en dat Philippe Clement goed werk levert. Beiden waren er in mijn periode ook. Ik voelde mij altijd zeer goed in België", opent Garrido.

Club wacht een zware partij in Bernabeu. "Club Brugge zal een zeer goede wedstrijd moeten spelen als het wil winnen in Madrid. Real is altijd favoriet en het zal een moeilijke wedstrijd worden voor Blauw-Zwart, maar Club heeft zeker veel kwaliteit rondlopen. Ze moeten bij counters razendsnel omschakelen."


Hazard kon nog niet schitteren bij Real Madrid.
In Spanje kregen Courtois en Hazard al bakken kritiek, maar dat is normaal volgens Garrido. "In Spanje spreekt iedereen over voetbal: fans, media… Er is altijd veel passie en er zijn veel meningen en dus veel kritiek. Grote spelers zoals Hazard en Courtois moeten daarmee kunnen omgaan, al is dat niet makkelijk, maar het hoort nu eenmaal bij het takenpakket van grote spelers. Ze moeten hard blijven werken, ook op training en dan hun niveau halen. Real Madrid is een bijzonder veeleisende club en enkel winnen is goed genoeg."

Er moet echter ook goed worden gevoetbald en dat ontbrak tot op heden. Toch ziet de momenteel clubloze trainer beterschap bij de Koninklijke. "Real is beter aan het spelen sinds de nederlaag bij PSG. Zidane is een geweldige manager en de spelers hebben hem graag. De voorbereiding was moeilijk en ze geraakten enkele spelers niet kwijt en daardoor liep de mercato niet helemaal zoals verwacht. Ik denk dat ze stilaan een hecht team aan het vormen zijn en grote spelers zoals Hazard geraken fysiek stilaan op het gewenste niveau."


Garrido ziet een sterk Club Brugge.
Sinds zijn vertrek uit Brugge in 2013 trainde Garrido Real Betis, Ahly, Al-Ettifaq, Raja Casablanca en in mei kwam zijn periode bij Al-Ain FC tot een einde. In Brugge kende hij zijn beste periode ooit als coach. "

"Club is een fantastische club en ik had daar de beste fans die ik ooit heb gehad. De meeste passie vond ik terug in het Jan Breydelstadion en ze hebben daar met Bart (Verhaeghe, nvdr.) een zeer ambitieuze voorzitter. Hij investeert in het team en hij heeft enorm veel passie voor de club. Je ziet dat ze nu een geweldig trainingscentrum hebben met daarbij een goede coach en spelersgroep. Ik zie de toekomst zeer goed in voor Club Brugge en ik zie ze graag nog meer prijzen winnen. Ik kom binnenkort zeker eens op bezoek om de geweldige sfeer nog eens op te snuiven en 'We Are Bruges'."

LEES OOK: Real Madrid-bom ontploft: “Nazi-achtige werkwijze”

Zal Hazard schitteren tegen Club Brugge?

Meest recent

Erik ten Hag maakt Ronaldo compleet met de grond gelijk

Erik ten Hag was in het verleden de hoofdtrainer van Manchester United. De Nederlander had ook ...

5
5
UEFA zet Infantino op het blok: deadline voor FIFA

De hetze rond Gianni Infantino blijft voortduren. De FIFA-baas wil een nieuw ambtstermijn ...

21
21
Paniek bij Bayern: wat is er aan de hand met Kompany?

Vincent Kompany veroverde heel wat harten sinds zijn aanstelling bij Bayern München. De ...

53
53
Géén Anderlecht: De Cat incasseert enorme mokerslag

Nathan De Cat heeft een flinke tik te verwerken gekregen bij TSG Hoffenheim. De jong Belg viel ...

57
57
Wilmots gecharmeerd: bekertransfer bij Standard in de maak?

Standard heeft zich na enkele tegenvallende resultaten kunnen herpakken in de Croky Cup. De Rouches ...

58
58
Leger topscouts in Jan Breydel: vijftal op Europese radars

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond opnieuw voor een belangrijke wedstrijd. Zo ...

172
172
Kritiek op Croky Cup: drastische verandering op komst?

De 1/16de finales van de Croky Cup zijn achter de rug. Om de publieke belangstelling aan te wakkeren ...

382
382
'Nervositeit bij Anderlecht: grote irritatie in bestuurskamer'

RSC Anderlecht staat deze week voor cruciale duels tegen Jagiellonia Bialystok en AA Gent. Het kan ...

321
321
'Comeback Conte: opzienbarende trainerswissel nabij'

Manchester United liet afgelopen weekend andermaal punten liggen in de Premier League. Stilaan komt ...

220
220
Happy Hour in gevaar? Van Gucht opent vol de aanval

Ruben Van Gucht heeft er met Happy Hour een opvallend avontuur bij, maar het nieuwe VTM-programma ...

31
31
Champions League op TV: hier kijk je PSG-Barça en Club-Lens

De derde speeldag in de League Phase van de Champions League wordt deze week afgewerkt. En er staan ...

91
91
‘PSG schrikt: droomclub maakt einde aan avontuur Godts’

Mika Godts zit nog maar enkele maanden bij PSG, maar zijn Parijse avontuur kan sneller voorbij zijn ...

531
531
"Deal with it" - Bruno onder vuur na bedenkelijk discours

De spanning bij RSC Anderlecht is opnieuw bijzonder hoog aan het oplopen. Daarbij komt ook Vitor ...

183
183
'Monstertransfer Tresoldi: Club hakt eerste knoop door'

Na zijn hattrick tegen Internazionale is Nicolo Tresoldi meer dan ooit grof wild op de ...

288
288
Bekerfiasco AA Gent: De Mil tot de orde geroepen na uithaal

Union Rochefortoise heeft zondag voor een bekersprookje gezorgd door zich te plaatsen voor de 1/8ste ...

235
235
Ondanks keepersfout: Tottenham boekt eindelijk eerste zege

Het is ondertussen al eind oktober, maar het is Tottenham Hotspur dan toch gelukt zijn eerste ...

45
45
Titularis gooit eigen ruiten in: wissel op til bij RSCA

RSC Anderlecht ging zondag met de billen bloot op bezoek bij Beerschot, waar vooral heel wat ...

381
381
Leko in dubio: twee twijfelgevallen bij Club Brugge

Een week na de stunt tegen Inter wacht er alweer een nieuwe opdracht in de Champions League voor ...

312
312
Bruno maakt brokken: rampscenario voor Anderlecht

Het bekeravontuur zit er na één ronde al op voor RSC Anderlecht, dat in de zestiende ...

266
266
Transfersoap bij AA Gent: pikante details lekken uit

Tegen derdeklasser Rochefort achtte Rik De Mil de tijd rijp om eens grondig te roteren bij AA Gent, ...

277
277
'Racing Genk bezorgt fans plots schok van hun leven'

Voor Racing Genk klaart de lucht stilaan weer helemaal op. De Limburgers vierden afgelopen weekend ...

267
267
De Mil vernietigend na bekerdrama: "Hij was ongelofelijk"

AA Gent staat weer stevig met de voeten op de grond. De Buffalo's zagen hun ongeslagen status ...

315
315
Van Bommel onder druk: gloednieuwe naam in selectie Duivels

Nog geen maand na zijn debuut is Mark van Bommel alweer druk in de weer met het vormen van zijn ...

326
326
Portugese soap: Ronaldo krijgt 'ronduit lachwekkende' sanctie

Cristiano Ronaldo zorgde tijdens de voorbije interland-break voor een heuse rol door op eigen houtje ...

79
79
Nieuwe Europese stunt bij Club? Leko ziet gigantische troef

Bij Club Brugge werd de knop na de bekerzege tegen KSC Lokeren snel weer omgedraaid. Aanstaande ...

610
610

Meer sportnieuws