Anderlecht kan ook niet winnen van hekkensluiter en blijft in gevarenzone

door
Anderlecht kan ook niet winnen van hekkensluiter en blijft in gevarenzone

Met een flauw 0-0 gelijkspel lijken de kansen van Anderlecht op het behalen van Play-Off I nog wat geslonken te zijn. Het fiere Paars-Wit speelde één helft ondermaats maar had na de rust kansen genoeg om de overwinning uit de brand te slepen.

Anderlecht speelde vandaag zowaar een kelderkraker tegen Waasland-Beveren. Het fiere Paars-Wit stond maar twee puntjes boven de degradatiezone en kon mits verlies zakken naar de voorlaatste plek. Bij de thuisploeg zaten Vlap en Cobbaut op de bank, Nasri, Zulj en Roofe kregen het vertrouwen van het duo Kompany-Davies. Bij de Waaslanders hoopte men om de eerste zege te pakken dit seizoen.
Zieke patiënt Anderlecht heeft nog steeds hoge koorts
In het openingskwartier zagen we enkel een paar halve kansen. De bezoekers groeven zich zeker niet in en gingen vrijuit hun kans in het Lotto Park. Halfweg de eerste helft viel er plots een appel uit de kast voor Anderlecht maar Verschaeren miste aan de tweede paal voor een leeg doel. Zo blijft efficiëntie toch een probleem voor het jonge talent van Paars-Wit. Aan de overzijde schoot Dierckx een eerste mogelijkheid voor de bezoekers in de handen van Van Crombrugge. In een kansenarme eerste helft was enkel een schot van Roofe op slag van rust nog het vermelden waard. Na wederom een dramatische eerste helft stond het nog 0-0.

Verschaeren miste de beste kans voor een bleek Paars-Wit.
Paars-Wit mist wederom efficiëntie in betere tweede helft
Anderlecht kwam veel scherper uit de kleedkamer en kreeg via Nasri en Luckassen meteen twee grote kansen: doelman Jackers en de lat brachten redding voor de bezoekers. Waasland-Beveren zwalpte nu even maar kwam er na dik tien minuten spelen nog eens uit, de deviatie van Schryvers vloog niet zo gek ver naast de kooi van Van Crombrugge. Paars-Wit bleef echter de betere ploeg en na een prima doorsteek pas van Nasri miste Chadli oog in oog met Jackers. Nasri was in prima doen vandaag en schoot een nieuwe vrije schietkans net over. Anderlecht verdiende stilaan een voorsprong maar na een dik uur spelen stond het nog steeds 0-0. Ondanks een slotoffensiefje stond die score ook na negentig minuten op het bord, zo blijft de thuisploeg verweesd achter met een dramatische zes op zevenentwintig.

LEES OOK: Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Zal Anderlecht Play-Off I halen?

Meest recent

'Vermant versus Tresoldi: Leko hakt knoop door'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

10
10
De Mil met handen in het haar: code rood bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

20
20
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

95
95
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

53
53
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

144
144
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

17
17
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

61
61
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

85
85
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

105
105
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

153
153
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

46
46
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

79
79
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

44
44
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

34
34
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

98
98
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

205
205
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

43
43
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

203
203
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

98
98
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

72
72
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

391
391
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

73
73
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

129
129

Meer sportnieuws