Anderlecht kan ook niet winnen van hekkensluiter en blijft in gevarenzone

door
Anderlecht kan ook niet winnen van hekkensluiter en blijft in gevarenzone

Met een flauw 0-0 gelijkspel lijken de kansen van Anderlecht op het behalen van Play-Off I nog wat geslonken te zijn. Het fiere Paars-Wit speelde één helft ondermaats maar had na de rust kansen genoeg om de overwinning uit de brand te slepen.

Anderlecht speelde vandaag zowaar een kelderkraker tegen Waasland-Beveren. Het fiere Paars-Wit stond maar twee puntjes boven de degradatiezone en kon mits verlies zakken naar de voorlaatste plek. Bij de thuisploeg zaten Vlap en Cobbaut op de bank, Nasri, Zulj en Roofe kregen het vertrouwen van het duo Kompany-Davies. Bij de Waaslanders hoopte men om de eerste zege te pakken dit seizoen.
Zieke patiënt Anderlecht heeft nog steeds hoge koorts
In het openingskwartier zagen we enkel een paar halve kansen. De bezoekers groeven zich zeker niet in en gingen vrijuit hun kans in het Lotto Park. Halfweg de eerste helft viel er plots een appel uit de kast voor Anderlecht maar Verschaeren miste aan de tweede paal voor een leeg doel. Zo blijft efficiëntie toch een probleem voor het jonge talent van Paars-Wit. Aan de overzijde schoot Dierckx een eerste mogelijkheid voor de bezoekers in de handen van Van Crombrugge. In een kansenarme eerste helft was enkel een schot van Roofe op slag van rust nog het vermelden waard. Na wederom een dramatische eerste helft stond het nog 0-0.

Verschaeren miste de beste kans voor een bleek Paars-Wit.
Paars-Wit mist wederom efficiëntie in betere tweede helft
Anderlecht kwam veel scherper uit de kleedkamer en kreeg via Nasri en Luckassen meteen twee grote kansen: doelman Jackers en de lat brachten redding voor de bezoekers. Waasland-Beveren zwalpte nu even maar kwam er na dik tien minuten spelen nog eens uit, de deviatie van Schryvers vloog niet zo gek ver naast de kooi van Van Crombrugge. Paars-Wit bleef echter de betere ploeg en na een prima doorsteek pas van Nasri miste Chadli oog in oog met Jackers. Nasri was in prima doen vandaag en schoot een nieuwe vrije schietkans net over. Anderlecht verdiende stilaan een voorsprong maar na een dik uur spelen stond het nog steeds 0-0. Ondanks een slotoffensiefje stond die score ook na negentig minuten op het bord, zo blijft de thuisploeg verweesd achter met een dramatische zes op zevenentwintig.

LEES OOK: Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Zal Anderlecht Play-Off I halen?

Meest recent

Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

27
27
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

22
22
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

70
70
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

41
41
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

47
47
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

30
30
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

78
78
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

140
140
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

41
41
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

331
331
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

59
59
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

211
211
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

80
80
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

107
107
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

89
89
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

66
66
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

355
355
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

319
319
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

288
288
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

63
63
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

72
72
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

322
322

Meer sportnieuws