Anderlecht kan ook niet winnen van hekkensluiter en blijft in gevarenzone

918
Anderlecht kan ook niet winnen van hekkensluiter en blijft in gevarenzone

Met een flauw 0-0 gelijkspel lijken de kansen van Anderlecht op het behalen van Play-Off I nog wat geslonken te zijn. Het fiere Paars-Wit speelde één helft ondermaats maar had na de rust kansen genoeg om de overwinning uit de brand te slepen.

Anderlecht speelde vandaag zowaar een kelderkraker tegen Waasland-Beveren. Het fiere Paars-Wit stond maar twee puntjes boven de degradatiezone en kon mits verlies zakken naar de voorlaatste plek. Bij de thuisploeg zaten Vlap en Cobbaut op de bank, Nasri, Zulj en Roofe kregen het vertrouwen van het duo Kompany-Davies. Bij de Waaslanders hoopte men om de eerste zege te pakken dit seizoen.
Zieke patiënt Anderlecht heeft nog steeds hoge koorts
In het openingskwartier zagen we enkel een paar halve kansen. De bezoekers groeven zich zeker niet in en gingen vrijuit hun kans in het Lotto Park. Halfweg de eerste helft viel er plots een appel uit de kast voor Anderlecht maar Verschaeren miste aan de tweede paal voor een leeg doel. Zo blijft efficiëntie toch een probleem voor het jonge talent van Paars-Wit. Aan de overzijde schoot Dierckx een eerste mogelijkheid voor de bezoekers in de handen van Van Crombrugge. In een kansenarme eerste helft was enkel een schot van Roofe op slag van rust nog het vermelden waard. Na wederom een dramatische eerste helft stond het nog 0-0.

Verschaeren miste de beste kans voor een bleek Paars-Wit.
Paars-Wit mist wederom efficiëntie in betere tweede helft
Anderlecht kwam veel scherper uit de kleedkamer en kreeg via Nasri en Luckassen meteen twee grote kansen: doelman Jackers en de lat brachten redding voor de bezoekers. Waasland-Beveren zwalpte nu even maar kwam er na dik tien minuten spelen nog eens uit, de deviatie van Schryvers vloog niet zo gek ver naast de kooi van Van Crombrugge. Paars-Wit bleef echter de betere ploeg en na een prima doorsteek pas van Nasri miste Chadli oog in oog met Jackers. Nasri was in prima doen vandaag en schoot een nieuwe vrije schietkans net over. Anderlecht verdiende stilaan een voorsprong maar na een dik uur spelen stond het nog steeds 0-0. Ondanks een slotoffensiefje stond die score ook na negentig minuten op het bord, zo blijft de thuisploeg verweesd achter met een dramatische zes op zevenentwintig.

LEES OOK: Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Zal Anderlecht Play-Off I halen?

Meest recent

Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

31
31
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

29
29
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

24
24
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

30
30
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

8
8
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

12
12
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

22
22
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

99
99
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

27
27
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

210
210
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

95
95
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

198
198
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

67
67
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

65
65
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

229
229
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

54
54
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

106
106
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

261
261
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

56
56
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

146
146
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

88
88
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

235
235

Meer sportnieuws