Anderlecht kan ook niet winnen van hekkensluiter en blijft in gevarenzone

918
Anderlecht kan ook niet winnen van hekkensluiter en blijft in gevarenzone

Met een flauw 0-0 gelijkspel lijken de kansen van Anderlecht op het behalen van Play-Off I nog wat geslonken te zijn. Het fiere Paars-Wit speelde één helft ondermaats maar had na de rust kansen genoeg om de overwinning uit de brand te slepen.

Anderlecht speelde vandaag zowaar een kelderkraker tegen Waasland-Beveren. Het fiere Paars-Wit stond maar twee puntjes boven de degradatiezone en kon mits verlies zakken naar de voorlaatste plek. Bij de thuisploeg zaten Vlap en Cobbaut op de bank, Nasri, Zulj en Roofe kregen het vertrouwen van het duo Kompany-Davies. Bij de Waaslanders hoopte men om de eerste zege te pakken dit seizoen.
Zieke patiënt Anderlecht heeft nog steeds hoge koorts
In het openingskwartier zagen we enkel een paar halve kansen. De bezoekers groeven zich zeker niet in en gingen vrijuit hun kans in het Lotto Park. Halfweg de eerste helft viel er plots een appel uit de kast voor Anderlecht maar Verschaeren miste aan de tweede paal voor een leeg doel. Zo blijft efficiëntie toch een probleem voor het jonge talent van Paars-Wit. Aan de overzijde schoot Dierckx een eerste mogelijkheid voor de bezoekers in de handen van Van Crombrugge. In een kansenarme eerste helft was enkel een schot van Roofe op slag van rust nog het vermelden waard. Na wederom een dramatische eerste helft stond het nog 0-0.

Verschaeren miste de beste kans voor een bleek Paars-Wit.
Paars-Wit mist wederom efficiëntie in betere tweede helft
Anderlecht kwam veel scherper uit de kleedkamer en kreeg via Nasri en Luckassen meteen twee grote kansen: doelman Jackers en de lat brachten redding voor de bezoekers. Waasland-Beveren zwalpte nu even maar kwam er na dik tien minuten spelen nog eens uit, de deviatie van Schryvers vloog niet zo gek ver naast de kooi van Van Crombrugge. Paars-Wit bleef echter de betere ploeg en na een prima doorsteek pas van Nasri miste Chadli oog in oog met Jackers. Nasri was in prima doen vandaag en schoot een nieuwe vrije schietkans net over. Anderlecht verdiende stilaan een voorsprong maar na een dik uur spelen stond het nog steeds 0-0. Ondanks een slotoffensiefje stond die score ook na negentig minuten op het bord, zo blijft de thuisploeg verweesd achter met een dramatische zes op zevenentwintig.

LEES OOK: Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Zal Anderlecht Play-Off I halen?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

31
31
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

15
15
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

15
15
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

39
39
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

155
155
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

40
40
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

97
97
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

188
188
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

177
177
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

930
930
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

163
163
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

913
913
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws