"Ik hoop niet meer op de Rode Duivels als ik zie wie daar rondloopt"

door

Grote verrassing in de Ligue 1 op woensdag, want PSG liet zich in het eigen Parc des Princes verrassen door Stade Reims. Bij de zegevierende bezoekers was Thomas Foket één van de uitblinkers. De rechtsachter hield op zijn 25ste verjaardag Neymar uit de wedstrijd en leverde in blessuretijd ook nog eens de assist voor de 0-2.


Foket is sinds zijn transfer naar de Ligue 1 eind augustus 2018 altijd een vaste waarde geweest en dan komt uiteraard de vraag of hij stilaan niet weer in beeld kan komen bij de nationale ploeg. "Of ik nog van de Duivels droom? Ik hoop er niet op, als ik zie wie daar allemaal rondloopt. Echt waar. Ik ben niet bezig met de nationale ploeg. Het enige wat ik kan doen, is met prestaties als deze weer in de schijnwerpers te komen", blijft Foket echter rustig in Het Laatste Nieuws.

Foket heeft momenteel twee caps achter zijn naam staan voor België. In november 2016 gunde Roberto Martinez de toenmalige speler van AA Gent zijn debuut in een vriendschappelijke interland tegen Nederland. Zijn laatste selectie dateert wel al van juni 2017, voor hij door hartproblemen uit beeld verdween.

Verdient Foket een nieuwe kans bij de Rode Duivels?

Meest recent

Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

73
73
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

48
48
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

136
136
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

748
748
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

349
349
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

335
335
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

100
100
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

157
157
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

283
283
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

252
252
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

92
92
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

170
170
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

304
304
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

263
263
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

460
460
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

472
472
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

290
290
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

239
239
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

518
518
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

424
424
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

111
111
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

197
197
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

325
325

Meer sportnieuws