Zwak Standard dankt Boljevic in magere zege tegen Lommel

door
Zwak Standard dankt Boljevic in magere zege tegen Lommel

Tot voor vandaag waren er nog geen echte verrassingen te noteren in de Croky Cup, althans niet bij de topploegen. Cercle en Waasland Beveren werden wél gewipt door lager geklasseerde teams. Standard wou zich absoluut bij de andere toppers voegen in de 1/8 finales.

Daarvoor moest het zien af te rekenen met tweedeklasser Lommel SK. De Limburgers haalden in 1B amper 3 punten uit 7 wedstrijden, dus dat mocht in principe geen problemen opleveren. Desondanks nam Michel Preud’homme geen risico’s, en bracht hij een sterk elftal tussen de lijnen. De Rouches hebben uiteraard ook wel de weelde daarvoor, maar met Bodart, Vojvoda, Laifis, Amallah, Carcela en Emond kwamen er toch heel wat namen aan de aftrap die zich basisspeler mogen noemen.



Preud’homme had zijn troepen duidelijk op scherp gezet, want de Luikenaars begonnen gemotiveerd aan de wedstrijd. Boljevic werd in het eerste kwartier tot driemaal toe in stelling gebracht, waarbij de derde keer scheepsrecht bleek. De Montenegrijn zorgde in minuut 17 namelijk voor de verdiende 1-0. Net voor rust kreeg de flankspeler nog een mogelijkheid op de 2-0, maar beide teams gingen toch de rust in met het kleinste verschil.



Alles dus nog mogelijk voor Lommel in de tweede helft, en al zeker wanneer Standard wat op de rem ging staan. Dat bekochten de Rouches zich zo’n tien minuten na de pauze al meteen. Sanyang kon ongehinderd voor de gelijkmaker tekenen: 1-1. Na dit doelpunt herstelde Lommel het evenwicht helemaal, en Standard speelde te traag om de Limburgers te verontrusten. Uiteindelijk kwam de verlossing toch nog binnen de reguliere speeltijd voor de thuisploeg. Boljevic wil eigenlijk voorzetten, maar ziet de bal pardoes in doel verdwijnen. Zuur voor Lommel, dat op basis van de tweede helft zeker meer verdiende.

Scoreverloop:
1-0 (17') Boljevic
1-1 (56') Sanyang
2-1 (92') Boljevic



LEES OOK: Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

De beker zou altijd een hoofddoel moeten zijn voor Standard...

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

14
14
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

76
76
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

31
31
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

177
177
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

16
16
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

324
324
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

141
141
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

43
43
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

426
426
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

93
93
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

96
96
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

194
194
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

114
114
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

93
93
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

164
164
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

179
179
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

146
146
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

144
144
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

279
279

Meer sportnieuws