Zwak Standard dankt Boljevic in magere zege tegen Lommel

door
Zwak Standard dankt Boljevic in magere zege tegen Lommel

Tot voor vandaag waren er nog geen echte verrassingen te noteren in de Croky Cup, althans niet bij de topploegen. Cercle en Waasland Beveren werden wél gewipt door lager geklasseerde teams. Standard wou zich absoluut bij de andere toppers voegen in de 1/8 finales.

Daarvoor moest het zien af te rekenen met tweedeklasser Lommel SK. De Limburgers haalden in 1B amper 3 punten uit 7 wedstrijden, dus dat mocht in principe geen problemen opleveren. Desondanks nam Michel Preud’homme geen risico’s, en bracht hij een sterk elftal tussen de lijnen. De Rouches hebben uiteraard ook wel de weelde daarvoor, maar met Bodart, Vojvoda, Laifis, Amallah, Carcela en Emond kwamen er toch heel wat namen aan de aftrap die zich basisspeler mogen noemen.



Preud’homme had zijn troepen duidelijk op scherp gezet, want de Luikenaars begonnen gemotiveerd aan de wedstrijd. Boljevic werd in het eerste kwartier tot driemaal toe in stelling gebracht, waarbij de derde keer scheepsrecht bleek. De Montenegrijn zorgde in minuut 17 namelijk voor de verdiende 1-0. Net voor rust kreeg de flankspeler nog een mogelijkheid op de 2-0, maar beide teams gingen toch de rust in met het kleinste verschil.



Alles dus nog mogelijk voor Lommel in de tweede helft, en al zeker wanneer Standard wat op de rem ging staan. Dat bekochten de Rouches zich zo’n tien minuten na de pauze al meteen. Sanyang kon ongehinderd voor de gelijkmaker tekenen: 1-1. Na dit doelpunt herstelde Lommel het evenwicht helemaal, en Standard speelde te traag om de Limburgers te verontrusten. Uiteindelijk kwam de verlossing toch nog binnen de reguliere speeltijd voor de thuisploeg. Boljevic wil eigenlijk voorzetten, maar ziet de bal pardoes in doel verdwijnen. Zuur voor Lommel, dat op basis van de tweede helft zeker meer verdiende.

Scoreverloop:
1-0 (17') Boljevic
1-1 (56') Sanyang
2-1 (92') Boljevic



LEES OOK: DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De beker zou altijd een hoofddoel moeten zijn voor Standard...

Meest recent

'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

12
12
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

87
87
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

258
258
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

28
28
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

251
251
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

171
171
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

209
209
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

309
309
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

152
152
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

414
414
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

564
564
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

598
598
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

343
343
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

92
92
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

173
173
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

122
122
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

255
255
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

227
227
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

340
340
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

409
409
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

387
387
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

86
86
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

99
99

Meer sportnieuws