Antwerp gaat met veel moeite ronde verder in Croky Cup na verlengingen

130 stemmen
Antwerp gaat met veel moeite ronde verder in Croky Cup na verlengingen

Met heel veel moeite heeft Antwerp zijn eerste bekeropdracht tot een goed einde gebracht. Tegen een stug en moedig Lokeren had The Great Old verlengingen nodig om een blamage te vermijden.

Lokeren probeerde vandaag zijn mislukte competitiestart in de Proximus League wat op te smukken met een stunt in de beker tegen Antwerp. De ploeg van De Boeck lijkt reeds uitgeteld voor de eerste periodetitel, al won het vorig weekend wel voor de eerste keer dit seizoen. Bij The Great Old begonnen vijf nieuwe namen in vergelijking met vorig weekend: onder meer Benson en Miyoshi kregen een basisplaats. Ook de bezoekers roteerden er op los met vier nieuwe spelers.
Antwerp wist droomstart van Lokeren al snel uit
De Waaslanders kenden een droomstart op de Bosuil want na amper tien seconden opende Beridze de score met een prachtige krul in de rechter winkelhaak: 0-1 voor Lokeren zowaar. Antwerp was allesbehalve wakker en ontsnapte een minuut later al aan een dubbele achterstand toen Filipovic van dichtbij over het doel van Bolat knalde. We zagen een uiterst genietbare openingsfase en na vijf minuten spelen hingen de bordjes weer gelijk toen Lamkel Zé de vrijstaande Mbokani vond, die verlengde van dichtbij in doel. Lokeren had nadien een paar (zware) fouten nodig om Rood-Wit af te houden en kwam halfweg de eerste helft goed weg toen Lamkel Zé nipt naast krulde. De thuisploeg duwde door en Hoedt had pech dat zijn poging nog van de lijn werd gehaald. Even later was het toch raak voor Antwerp toen Miyoshi goed zijn man afhield en de 2-1 verdiend voorbij Defourny schoot. Meteen ook de ruststand na een vermakelijke eerste helft.

De Boeck ziet zijn team prima starten, nadien neemt Antwerp over.
Antwerp valt stil en moet verlengen tegen ploeg uit 1B
Na de rust was het lang wachten op kansen, op het uur schoot Miyoshi binnen het bereik van Defourny. Lokeren slaagde er voorlopig niet in om echt een vuist te maken en moest het balbezit aan Antwerp laten. Op twintig minuten van het einde schoot Baby nog eens rakelings naast de kooi van de bezoekende doelman. Antwerp liet zich in de slotfase wat in slaap wiegen en in de laatste tien minuten kwamen de bezoekers weer op gelijke hoogte toen Navarro een voorzet vanop links met het hoofd in doel verlengde. Zo moest The Great Old onnodig nog verlengen tegen een moedig Lokeren.
In de eerste verlenging schoot de thuisploeg weer wakker en Miyoshi schoot oog in oog met Defourny de 3-2 tegen de touwen. Luttele tellen later vloog een poging van Lamkel Zé nipt voorlangs. Antwerp liet zijn prooi nu niet meer los en op dik vijf minuten van het einde schoot Baby van dichtbij de 4-2 in doel. De kwalificatie was meteen een feit voor de thuisploeg.
Scoreverloop:
0-1 (1') Beridze, 1-1 (6') Mbokani, 2-1 (33') Miyoshi, 2-2 (85') Navarro, 3-2 (98') Miyoshi, 4-2 (114') Baby

LEES OOK: Mokerslag voor Antwerp: Club Brugge wil oud-lieveling

🚀

Wie haalt het?

Meest recent

Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

22
22
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

87
87
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

86
86
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

322
322
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

66
66
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

108
108
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

397
397
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

201
201
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

374
374
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

92
92
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

512
512
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

998
998
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

77
77
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

300
300
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

129
129
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

319
319
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

201
201
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

321
321
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

491
491
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

920
920
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

291
291
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

206
206
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

596
596
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

525
525
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

120
120

Meer sportnieuws