Barça-icoon laat terugkeer naar Nou Camp links liggen

339 stemmen
Barça-icoon laat terugkeer naar Nou Camp links liggen

Xavi krijgt vooralsnog geen gelijk. De legendarische middenvelder van Barcelona, momenteel trainer in Qatar, sprak recent niet alleen over zijn eigen terugkeer naar Camp Nou maar ook over een mogelijke retour van een van zijn oud-ploegmaats. Die lijkt er voorlopig echter nog niet te komen.


Carles Puyol verdedigde tussen 1999 en 2014 de kleuren van de Blaugrana, was een ruim gedeelte van die periode aanvoerder van het elftal en zwaaide uiteindelijk af met meer dan 20 trofeeën in de prijzenkast. De bikkelharde krullenbol groeide zo in geen tijd uit tot een van de moderne iconen van de Catalaanse trots én het Spaanse nationale elftal. Na de uitspraken van Xavi werd de 100-voudige ex-international dan ook constant gepolst naar zijn terugkeer naar het vertrouwde nest, waar hij eerder al als assistent voor technisch directeur Andoni Zubizarreta functioneerde.

Nu werd zijn naam vooral gesuggereerd als opvolger van de vertrokken sportief directeur Josep Segura, maar via Twitter maakte Puyol zelf een einde aan die geruchten. "Ik heb de beslissing genomen om het aanbod van de club naast me neer te leggen. Het was helemaal geen makkelijk besluit, omdat ik altijd heb gezegd dat ik graag wil terugkeren bij de club die ik als mijn thuis beschouw. Maar diverse persoonlijke projecten verhinderen me momenteel om de taak de aandacht te schenken die ze verdient", klonk het daar bij de man met 593 matchen voor de Barcelonese hoofdmacht op de teller.

LEES OOK: 'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

🚀

Puyol is de beste Spaanse verdediger aller tijden

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

54
54
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

169
169
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

69
69
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

201
201
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

42
42
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

46
46
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

124
124
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

133
133
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

77
77
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

144
144
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

56
56
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

165
165
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

147
147
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

183
183
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

411
411
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

274
274
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

78
78
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

874
874
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

515
515
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

571
571
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

396
396
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

721
721
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

354
354
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

554
554

Meer sportnieuws