Heeft Zidane heimelijk plan met Eden Hazard?

775 stemmen
Heeft Zidane heimelijk plan met Eden Hazard?

Eden Hazard kwam op woensdag verrassend niet in actie in de 2-0 overwinning van Real Madrid tegen Osasuna. Daarmee trekken ze als leider in La Liga komend weekend naar stadsgenoot Atletico. De Rode Duivel zou, net als Courtois, rust gekregen hebben voor die wedstrijd.

Een plausibel excuus uiteraard, gezien het belang van de Madrileense derby. Bovendien loopt er bij Real talent genoeg rond om een ploeg als Osasuna de baas te kunnen. Wat ook bleek: de twee Braziliaanse goudhaantjes Vinicius en Rodrygo (met zijn eerste voor de Koninklijke, nvdr) zorgden voor het verschil.

De twee supertalenten hadden echter absoluut geen baat bij de komst van Eden Hazard. Want net zoals de Rode Duivel spelen ze allebei het liefst vanaf de linkerkant. Vinicius werd al enkele keren rechts geposteerd, wat tot weinig succes leidde. Rodrygo moest bijna altijd toekijken vanop de bank of tribune. Maar zoals gezegd beschikken beide heren over een surplus aan talent, waardoor het te bedenken valt dat Zidane een plan in zijn schild voert.

Meer bepaald om Eden Hazard straks centraal, mogelijk in een vrije rol, uit te spelen. Isco en James Rodriguez liggen namelijk niet in de bovenste schuif in Madrid, en zo zouden de twee Braziliaanse supertalenten meer aan spelen kunnen toekomen, bovendien op hun sterkste positie. Hazard zou dan ofwel als aanvallende middenvelder kunnen acteren, of als tweede spits naast Benzema of Jovic. Of hij dat zelf zo geweldig zal vinden, valt echter te betwijfelen daar hij liever vanaf links komt.

LEES OOK: ‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Zou dat een goeie optie zijn?

Meest recent

Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

0
0
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

13
13
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

253
253
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

43
43
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

52
52
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

45
45
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

105
105
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

97
97
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

97
97
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

84
84
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

119
119
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

100
100
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

186
186
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

243
243
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

568
568
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

67
67
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

188
188
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

521
521
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

896
896
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

392
392
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

183
183
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

737
737

Meer sportnieuws