Heeft Zidane heimelijk plan met Eden Hazard?

door
Heeft Zidane heimelijk plan met Eden Hazard?

Eden Hazard kwam op woensdag verrassend niet in actie in de 2-0 overwinning van Real Madrid tegen Osasuna. Daarmee trekken ze als leider in La Liga komend weekend naar stadsgenoot Atletico. De Rode Duivel zou, net als Courtois, rust gekregen hebben voor die wedstrijd.

Een plausibel excuus uiteraard, gezien het belang van de Madrileense derby. Bovendien loopt er bij Real talent genoeg rond om een ploeg als Osasuna de baas te kunnen. Wat ook bleek: de twee Braziliaanse goudhaantjes Vinicius en Rodrygo (met zijn eerste voor de Koninklijke, nvdr) zorgden voor het verschil.

De twee supertalenten hadden echter absoluut geen baat bij de komst van Eden Hazard. Want net zoals de Rode Duivel spelen ze allebei het liefst vanaf de linkerkant. Vinicius werd al enkele keren rechts geposteerd, wat tot weinig succes leidde. Rodrygo moest bijna altijd toekijken vanop de bank of tribune. Maar zoals gezegd beschikken beide heren over een surplus aan talent, waardoor het te bedenken valt dat Zidane een plan in zijn schild voert.

Meer bepaald om Eden Hazard straks centraal, mogelijk in een vrije rol, uit te spelen. Isco en James Rodriguez liggen namelijk niet in de bovenste schuif in Madrid, en zo zouden de twee Braziliaanse supertalenten meer aan spelen kunnen toekomen, bovendien op hun sterkste positie. Hazard zou dan ofwel als aanvallende middenvelder kunnen acteren, of als tweede spits naast Benzema of Jovic. Of hij dat zelf zo geweldig zal vinden, valt echter te betwijfelen daar hij liever vanaf links komt.

LEES OOK: Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

Zou dat een goeie optie zijn?

Meest recent

'Opvallende oorzaak voor ontbolstering De Bruyne bij Napoli'

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

16
16
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

148
148
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

56
56
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

143
143
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

581
581
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

182
182
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

60
60
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

125
125
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

80
80
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

58
58
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

126
126
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

515
515
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

437
437
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

400
400
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

162
162
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

267
267
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

444
444
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

534
534
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

113
113
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

338
338
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

178
178
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

130
130
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

160
160
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

342
342

Meer sportnieuws