Chadli: "Tegen Waasland-Beveren volgt een nieuwe finale"

door
Chadli:

Anderlecht heeft in de beker maar op het nippertje een nieuwe blamage vermeden, want tegen Beerschot kostte het bloed, zweet en tranen om zich te kwalificeren. Pas na verlengingen kon Paars-Wit afstand nemen van de tweedeklasser, een goal van Thelin bezorgde hen uiteindelijk een 2-3-overwinning. De opluchting was dan ook groot bij Anderlecht.


"Het is super dat we hebben kunnen winnen op Beerschot. Iedereen weet dat dit een moeilijke verplaatsing is. Toen ze scoorden op een stilstaande fase terwijl wij goed in de match zaten, tastte dat ons vertrouwen aan. Maar we zijn goed teruggekomen en we hebben altijd geprobeerd om te blijven voetballen. We hebben karakter getoond en we hebben drie keer gescoord. Dat mogen we niet vergeten. Laat ons het positieve onthouden", reageerde Nacer Chadli bij RTBF.

"De beker is belangrijk voor ons, dus deze match was een finale. We hebben getoond dat we ons wouden kwalificeren, maar dit weekend wacht ons een volledig andere wedstrijd tegen Waasland-Beveren. Dat zal ook een finale worden voor ons, zoals deze match. Zo simpel is het."

LEES OOK: ‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Mag Anderlecht tevreden zijn met wat het op Beerschot liet zien?

Meest recent

‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

17
17
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

36
36
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

9
9
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

19
19
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

446
446
Toby over Shani: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

67
67
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

139
139
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

267
267
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

196
196
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

538
538
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

493
493
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

1181
1181
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

228
228
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

452
452
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

508
508
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

305
305
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

840
840
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

140
140
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

368
368
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

264
264
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1848
1848
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

201
201
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

238
238
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

386
386
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

384
384

Meer sportnieuws