Club heeft veel moeite met Waalse amateurs, STVV wint na verlengingen

285
Club heeft veel moeite met Waalse amateurs, STVV wint na verlengingen

Met meer moeite dan verwacht heeft Club Brugge de verplaatsing naar Francs Borains tot een goed einde gebracht. Blauw-Zwart maakte pas in het slotkwartier het verschil. AA Gent won eenvoudig van Eendracht Aalst, Moeskroen klaarde de klus bij Dessel Sport. STVV en OHL draaien voorlopig overuren.

Francs Borains-Club Brugge: 0-3
Francs Borains speelde vanavond de gastheer voor Blauw-Zwart, de ploeg uit de tweede amateurklasse stond in zijn reeks helemaal bovenaan en had met Dante Brogno een bekende trainer in de rangen. Tijdens de eerste helft versierde Club Brugge een kans of tien, net zoals de voorbije wedstrijden ontbrak het de bezoekers ook vandaag aan efficiëntie, halfweg stond het verrassend nog 0-0.
Ook tijdens de tweede helft duurde het akelig langs voor Blauw-Zwart scoorde, op een kwartier van het einde verloste Percy Tau de ploeg van Clement met de 0-1. Club duwde nu eindelijk door en in de slotminuten kopte Okereke de 0-2 in doel. De bezoekers diepten de score in de slotfase nog uit tot 0-3 via opnieuw Okereke. Met wat moeite mag ook Club Brugge een ronde verder in de beker.
Eendracht Aalst-AA Gent: 0-4
Eendracht Aalst speelde in een niet zo ver verleden Europees maar was ondertussen afgezakt naar de tweede amateurklasse. De Buffalo's begonnen vanavond prima en klommen reeds na tien minuten spelen op voorsprong via Kvilitaia. Via onder meer Dejaegere en nogmaals Kvilitaia kwam het nadien een paar keer dicht bij de 0-2, bij de rust had het echter een verdiende voorsprong te pakken.
Ook na de rust waren de Buffalo's de betere ploeg en via uitblinker Kvilitaia kwam het iets voorbij het uur op 0-2. Toen Kubo even later een derde in het mandje legde, was het verweer van de Ajuinen gebroken. Invaller Mbayo pikte in de slotfase ook nog zijn doelpuntje mee. Zo mag AA Gent hopen op een nieuw bekersprookje.(met deze keer een happy end?)
STVV-OHL: 2-0 (nv)
OHL stond momenteel bovenaan in de Proximus League en mocht hopen op een stunt op Stayen. STVV was in een flauwe eerste helft de betere ploeg maar kwam voorlopig niet tot scoren. Ook de Leuvenaren toonden weinig en zo stond het bij de rust nog 0-0.
Na de rust was het voorlopig opnieuw armoe troef, op het uur vergat Perbet wel om de bezoekers op voorsprong te zetten. Aan de overzijde had Keet een prima redding in huis op een schot van Goncalves. Na 90' viel er nog geen beslissing op Stayen.
In de eerste verlenging schoot Boli de thuisploeg uiteindelijk dan toch op voorsprong. Ondanks nog wat kansen over en weer hield STVV stand, in het slot besliste Botaka de wedstrijd helemaal, zo mag opnieuw de eersteklasser een ronde verder
Dessel Sport-Moeskroen: 0-1
Dessel Sport had de laatste jaren pech: quasi elke keer drong het door tot de 1/16de finales, quasi elke keer werd het uitgeloot tegen het 'kleine' Moeskroen. Via Olinga kwamen Les Hurlus al na tien minuten spelen op voorsprong. De thuisploeg kwam nadien een paar keer dicht bij de gelijkmaker maar moest na één helft achtervolgen.
Dessel kwam na de rust opzetten en drong aan met kansen van Motawakil en Vansimpsen, scoren lukte voorlopig niet. Iets voorbij het uur miste Jutten de grootste kans voor de thuisploeg door oog in oog met de bezoekende doelman te falen. Uiteindelijk hielden Les Hurlus met veel moeite stand en mag het een ronde verder in de beker.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Mag uw team een ronde verder in de beker?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

71
71
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

32
32
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

25
25
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

132
132
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

34
34
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

61
61
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

36
36
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

190
190
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

45
45
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

194
194
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

125
125
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

215
215
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

198
198
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

256
256
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

144
144
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

235
235
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

284
284
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

314
314
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

262
262
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

342
342
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

520
520
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

238
238

Meer sportnieuws