'Coucke en Verschueren woedend om reactie spelers, Kompany grijpt in'

door
'Coucke en Verschueren woedend om reactie spelers, Kompany grijpt in'

In de Croky Cup gaat RSC Anderlecht woensdagavond op bezoek bij Beerschot VA, een wedstrijd die de Brusselaars absoluut moeten zien te winnen. Indien het ook op 't Kiel fout loopt, staat de club helemaal in brand. Al lijken sommige spelers de ernst van de situatie niet eens in te zien.


Na de pijnlijke nederlaag op Club Brugge ging Alexis Saelemaekers bijvoorbeeld doodleuk verkondigen dat hij nog in de titel gelooft, terwijl zijn ploeg de slechtste competitiestart sinds 1922 doormaakt. Derrick Luckassen beweerde dan weer dat het verschil met Blauw-Zwart niet eens zo groot was. Ietwat bizarre uitspraken waarmee het duo ook binnen de club geen goede punten heeft gescoord.

Het Laatste Nieuws weet namelijk sterke man Michael Verschueren en voorzitter Marc Coucke niet te spreken waren over deze uitlatingen. "Praatjes die superslecht gevallen zijn bij Coucke en Verschueren. Zij willen resultaten", klinkt het. Vincent Kompany zou in ieder geval hebben ingegrepen en zijn kleedkamer meermaals benadrukt hebben dat er absoluut gewonnen moet worden op Beerschot. "Dit is een finale", kon hij niet genoeg duidelijk maken.

Afwachten of hij zijn spelersgroep daarmee voldoende op scherp heeft gekregen, in ieder geval zal hij niet nodeloos roteren en kiezen voor zijn beste ploeg. Al is het tegenwoordig moeilijk in te schatten welke spelers daar precies deel van uit malen.

LEES OOK: Pure emotie: Lukaku legt ziel bloot, fans overdonderd

Indien RSCA in de beker wordt gewipt, moet het bestuur ingrijpen ...

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

116
116
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

375
375
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

72
72
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

238
238
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

171
171
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1360
1360
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

148
148
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

190
190
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

281
281
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

316
316
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

441
441
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

580
580
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1046
1046
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

149
149
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

599
599
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

122
122
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

305
305
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

733
733
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

580
580
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

764
764
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

675
675
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

371
371
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

796
796
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2837
2837
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws