Van kwaad naar erger bij Anderlecht: "Is nog het meest verontrustende"

door
Van kwaad naar erger bij Anderlecht:

RSC Anderlecht gaat woensdagavond in de beker op bezoek bij Beerschot VA en de Brusselaars kunnen zich dan absoluut geen nederlaag permitteren. De pijnlijke nederlaag op Club Brugge heeft er immers voor gezorgd dat RSCA momenteel maar 5 punten op 24 telt. Goed voor de slechtste competitiestart sinds 1922 (!).


Bovendien was het spel dat zondag op de mat gelegd werd bijzonder matig. En dat terwijl Paars-Wit in de eerste wedstrijden ook verloor, maar dan wel telkens goed voetbal leverde. "Anderlecht van kwaad naar erger gaat. In de voorgaande wedstrijden zag je nog bij momenten goed voetbal, nu helemaal niet meer. Er was bijvoorbeeld absoluut geen sprake van een opbouw van achteruit, terwijl het in de filosofie van Kompany daar toch moet beginnen. Dat is eigenlijk nog het meest verontrustende: dat je niet vooruit maar achteruit gaat", stelt Jacques Sys, hoofdredacteur van Sport/Voetbalmagazine.

Door het gebrek aan resultaten en nu dus ook goed voetbal, wordt de visie zelfs steeds meer in twijfel getrokken. Momenteel heerst dan ook een pak onduidelijkheid op Neerpede. "Het is op dit moment onduidelijk wat de bedoeling is bij Anderlecht, waar de club naartoe wil. Je kan blijven roepen dat je in het project gelooft, maar als je Trebel weer in de ploeg haalt doe je eigenlijk al een concessie. Het kan niet anders dan dat de huidige situatie intern wordt geëvalueerd. En dat er vragen worden gesteld", aldus Sys.

LEES OOK: 'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Anderlecht moet alles op de beker zetten ...

Meest recent

'Overmars aan zet: miljoenendeal voor Antwerp?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

0
0
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

59
59
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

82
82
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

130
130
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

301
301
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

202
202
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

194
194
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

157
157
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

232
232
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

125
125
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

237
237
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

61
61
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

173
173
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

342
342
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

270
270
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

295
295
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

292
292
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

389
389
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

343
343
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

60
60
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

288
288
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

596
596
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

483
483
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

258
258

Meer sportnieuws