Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

988 stemmen
Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

Club Brugge maakte vorige zomer indruk met zijn imposant transferbeleid. Mannaert en co. boekten forse winst op spelers als Wesley, Danjuma, Denswil en Nakamba, én de vervangers blijken tot nu toe telkens weer een schot in de roos. Ondertussen blijft Blauw-Zwart werk maken van enkele gerichte versterkingen. 

Het was al een tijdje bekend dat Club Brugge verregaande interesse heeft in Youssouph Badji. Het Senegalese toptalent van het plaatselijke Casa Sports staat in zijn thuisland bekend als een ruwe diamant, en kan rekenen op heel wat interesse van Europese topclubs. Desondanks is volgens BonjourDakar de transfer met Club Brugge zo goed als rond. De 17-jarige Badji zou volgens het medium in januari een contract tekenen bij de Bruggelingen. 

Vandaag zou Badji samen met zijn makelaar echter al een mondeling akkoord hebben bereikt met Club Brugge. De aanvaller kan echter wel pas in januari aansluiten bij Blauw-Zwart, aangezien hij meerderjarig moet zijn voor een overgang naar België. In december wordt Badji achttien, én zal hij naar alle waarschijnlijkheid aansluiten bij de Brugse beloften. 

UPDATE 24/09

Club Brugge blijft zijn ogen openhouden voor aankomend talent. Die tactiek legde hen in het recente verleden absoluut geen windeieren. Zo werden bijvoorbeeld Wesley en Danjuma al voor veel geld verkocht, en is ook de transfer van Krepin Diatta een schot in de roos geweest. Met Badji wil Blauw-Zwart dezelfde richting uitgaan.

De Senegalees lijkt overigens veel weg te hebben van de speelstijl van Wesley. Badji is 1,92 meter groot en beschikt duidelijk over een sterk kopspel, te bezien in de beelden onderaan. De aanvaller is op het eerste zicht dus een soort van targetman, al lijken ook zijn snelheid en techniek allesbehalve ondermaats te zijn.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Een volgende topper voor Club?

Meest recent

TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

99
99
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

40
40
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

65
65
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

38
38
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

212
212
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

140
140
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

170
170
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

313
313
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

140
140
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

105
105
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

366
366
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

131
131
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

138
138
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

511
511
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

763
763
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

78
78
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

211
211
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

241
241
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

54
54
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

599
599
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

127
127
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

197
197
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

244
244
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

198
198
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

255
255

Meer sportnieuws