Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

door
Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

Club Brugge maakte vorige zomer indruk met zijn imposant transferbeleid. Mannaert en co. boekten forse winst op spelers als Wesley, Danjuma, Denswil en Nakamba, én de vervangers blijken tot nu toe telkens weer een schot in de roos. Ondertussen blijft Blauw-Zwart werk maken van enkele gerichte versterkingen. 

Het was al een tijdje bekend dat Club Brugge verregaande interesse heeft in Youssouph Badji. Het Senegalese toptalent van het plaatselijke Casa Sports staat in zijn thuisland bekend als een ruwe diamant, en kan rekenen op heel wat interesse van Europese topclubs. Desondanks is volgens BonjourDakar de transfer met Club Brugge zo goed als rond. De 17-jarige Badji zou volgens het medium in januari een contract tekenen bij de Bruggelingen. 

Vandaag zou Badji samen met zijn makelaar echter al een mondeling akkoord hebben bereikt met Club Brugge. De aanvaller kan echter wel pas in januari aansluiten bij Blauw-Zwart, aangezien hij meerderjarig moet zijn voor een overgang naar België. In december wordt Badji achttien, én zal hij naar alle waarschijnlijkheid aansluiten bij de Brugse beloften. 

UPDATE 24/09

Club Brugge blijft zijn ogen openhouden voor aankomend talent. Die tactiek legde hen in het recente verleden absoluut geen windeieren. Zo werden bijvoorbeeld Wesley en Danjuma al voor veel geld verkocht, en is ook de transfer van Krepin Diatta een schot in de roos geweest. Met Badji wil Blauw-Zwart dezelfde richting uitgaan.

De Senegalees lijkt overigens veel weg te hebben van de speelstijl van Wesley. Badji is 1,92 meter groot en beschikt duidelijk over een sterk kopspel, te bezien in de beelden onderaan. De aanvaller is op het eerste zicht dus een soort van targetman, al lijken ook zijn snelheid en techniek allesbehalve ondermaats te zijn.

LEES OOK: Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Een volgende topper voor Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

0
0
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

56
56
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

16
16
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

63
63
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

26
26
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

27
27
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

106
106
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

62
62
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

220
220
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

59
59
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

62
62
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

80
80
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

66
66
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

101
101
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

446
446
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

32
32
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

76
76
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

242
242
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

40
40
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

292
292
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

56
56
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

260
260

Meer sportnieuws