Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

door
Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

Club Brugge maakte vorige zomer indruk met zijn imposant transferbeleid. Mannaert en co. boekten forse winst op spelers als Wesley, Danjuma, Denswil en Nakamba, én de vervangers blijken tot nu toe telkens weer een schot in de roos. Ondertussen blijft Blauw-Zwart werk maken van enkele gerichte versterkingen. 

Het was al een tijdje bekend dat Club Brugge verregaande interesse heeft in Youssouph Badji. Het Senegalese toptalent van het plaatselijke Casa Sports staat in zijn thuisland bekend als een ruwe diamant, en kan rekenen op heel wat interesse van Europese topclubs. Desondanks is volgens BonjourDakar de transfer met Club Brugge zo goed als rond. De 17-jarige Badji zou volgens het medium in januari een contract tekenen bij de Bruggelingen. 

Vandaag zou Badji samen met zijn makelaar echter al een mondeling akkoord hebben bereikt met Club Brugge. De aanvaller kan echter wel pas in januari aansluiten bij Blauw-Zwart, aangezien hij meerderjarig moet zijn voor een overgang naar België. In december wordt Badji achttien, én zal hij naar alle waarschijnlijkheid aansluiten bij de Brugse beloften. 

UPDATE 24/09

Club Brugge blijft zijn ogen openhouden voor aankomend talent. Die tactiek legde hen in het recente verleden absoluut geen windeieren. Zo werden bijvoorbeeld Wesley en Danjuma al voor veel geld verkocht, en is ook de transfer van Krepin Diatta een schot in de roos geweest. Met Badji wil Blauw-Zwart dezelfde richting uitgaan.

De Senegalees lijkt overigens veel weg te hebben van de speelstijl van Wesley. Badji is 1,92 meter groot en beschikt duidelijk over een sterk kopspel, te bezien in de beelden onderaan. De aanvaller is op het eerste zicht dus een soort van targetman, al lijken ook zijn snelheid en techniek allesbehalve ondermaats te zijn.

LEES OOK: Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Een volgende topper voor Club?

Meest recent

Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

1
1
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

44
44
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

29
29
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

118
118
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

397
397
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

22
22
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

53
53
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

171
171
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

149
149
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

88
88
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

161
161
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

68
68
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

414
414
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

32
32
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

137
137
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

32
32
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

220
220
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

807
807
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

379
379
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

125
125
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

193
193
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

99
99
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

23
23
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

82
82

Meer sportnieuws