Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

988 stemmen
Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

Club Brugge maakte vorige zomer indruk met zijn imposant transferbeleid. Mannaert en co. boekten forse winst op spelers als Wesley, Danjuma, Denswil en Nakamba, én de vervangers blijken tot nu toe telkens weer een schot in de roos. Ondertussen blijft Blauw-Zwart werk maken van enkele gerichte versterkingen. 

Het was al een tijdje bekend dat Club Brugge verregaande interesse heeft in Youssouph Badji. Het Senegalese toptalent van het plaatselijke Casa Sports staat in zijn thuisland bekend als een ruwe diamant, en kan rekenen op heel wat interesse van Europese topclubs. Desondanks is volgens BonjourDakar de transfer met Club Brugge zo goed als rond. De 17-jarige Badji zou volgens het medium in januari een contract tekenen bij de Bruggelingen. 

Vandaag zou Badji samen met zijn makelaar echter al een mondeling akkoord hebben bereikt met Club Brugge. De aanvaller kan echter wel pas in januari aansluiten bij Blauw-Zwart, aangezien hij meerderjarig moet zijn voor een overgang naar België. In december wordt Badji achttien, én zal hij naar alle waarschijnlijkheid aansluiten bij de Brugse beloften. 

UPDATE 24/09

Club Brugge blijft zijn ogen openhouden voor aankomend talent. Die tactiek legde hen in het recente verleden absoluut geen windeieren. Zo werden bijvoorbeeld Wesley en Danjuma al voor veel geld verkocht, en is ook de transfer van Krepin Diatta een schot in de roos geweest. Met Badji wil Blauw-Zwart dezelfde richting uitgaan.

De Senegalees lijkt overigens veel weg te hebben van de speelstijl van Wesley. Badji is 1,92 meter groot en beschikt duidelijk over een sterk kopspel, te bezien in de beelden onderaan. De aanvaller is op het eerste zicht dus een soort van targetman, al lijken ook zijn snelheid en techniek allesbehalve ondermaats te zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Een volgende topper voor Club?

Meest recent

Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

54
54
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

170
170
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

169
169
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

227
227
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

406
406
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

190
190
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

408
408
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

32
32
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

88
88
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

116
116
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

25
25
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

77
77
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

567
567
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

210
210
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

295
295
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

71
71
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

94
94
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

143
143
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

117
117
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

193
193
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

111
111
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

147
147
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

219
219

Meer sportnieuws