Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

door
Club is niet te stoppen: 'nieuwe Wesley' op komst

Club Brugge maakte vorige zomer indruk met zijn imposant transferbeleid. Mannaert en co. boekten forse winst op spelers als Wesley, Danjuma, Denswil en Nakamba, én de vervangers blijken tot nu toe telkens weer een schot in de roos. Ondertussen blijft Blauw-Zwart werk maken van enkele gerichte versterkingen. 

Het was al een tijdje bekend dat Club Brugge verregaande interesse heeft in Youssouph Badji. Het Senegalese toptalent van het plaatselijke Casa Sports staat in zijn thuisland bekend als een ruwe diamant, en kan rekenen op heel wat interesse van Europese topclubs. Desondanks is volgens BonjourDakar de transfer met Club Brugge zo goed als rond. De 17-jarige Badji zou volgens het medium in januari een contract tekenen bij de Bruggelingen. 

Vandaag zou Badji samen met zijn makelaar echter al een mondeling akkoord hebben bereikt met Club Brugge. De aanvaller kan echter wel pas in januari aansluiten bij Blauw-Zwart, aangezien hij meerderjarig moet zijn voor een overgang naar België. In december wordt Badji achttien, én zal hij naar alle waarschijnlijkheid aansluiten bij de Brugse beloften. 

UPDATE 24/09

Club Brugge blijft zijn ogen openhouden voor aankomend talent. Die tactiek legde hen in het recente verleden absoluut geen windeieren. Zo werden bijvoorbeeld Wesley en Danjuma al voor veel geld verkocht, en is ook de transfer van Krepin Diatta een schot in de roos geweest. Met Badji wil Blauw-Zwart dezelfde richting uitgaan.

De Senegalees lijkt overigens veel weg te hebben van de speelstijl van Wesley. Badji is 1,92 meter groot en beschikt duidelijk over een sterk kopspel, te bezien in de beelden onderaan. De aanvaller is op het eerste zicht dus een soort van targetman, al lijken ook zijn snelheid en techniek allesbehalve ondermaats te zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Een volgende topper voor Club?

Meest recent

'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

22
22
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

46
46
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

24
24
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

54
54
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

22
22
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

133
133
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

151
151
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

187
187
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

63
63
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

65
65
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

435
435
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

54
54
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

158
158
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

235
235
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

222
222
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

499
499
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

365
365
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

416
416
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

329
329
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

647
647
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

116
116
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

437
437
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

79
79
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

159
159

Meer sportnieuws