'Kompany hakt twee belangrijke knopen door in basiself'

1293 stemmen
'Kompany hakt twee belangrijke knopen door in basiself'

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de nederlaag tegen Club Brugge. Paars-Wit zag af en miste vooral zijn ervaren spelers - Vincent Kompany, Samir Nasri en Kamer Roofe - en zij zijn bijna weer klaar voor de dienst.


Nasri is en blijft een raadsel. Nog steeds niet topfit, ook al is hij al twee maanden in Neerpede. Bizar. Hij speelt ook niet mee met de U21, en dat is wel het geval voor Kamer Roofe. Hij zal volgens Het Nieuwsblad vanavond tegen de beloften van AA Gent aantreden. Als hij die test goed doorstaat, zal hij wellicht in de kern zitten voor de wedstrijd tegen Waasland-Beveren. De bekerwedstrijd tegen Beerschot V.A. lijkt nog wat te vroeg te zijn.

Dat lijkt niet het geval te zijn voor Vincent Kompany. De Rode Duivel zat tegen Club Brugge op de bank, maar Anderlecht wenste geen risico te nemen met zijn beste speler. Kompany mag enkel spelen als hij 100% fit is en de kans is groot dat hij tegen Beerschot aan de aftrap zal verschijnen.

UPDATE 24/09

Een nieuwe opsteker voor Anderlecht, want Het Nieuwsblad meldt nu dat Kemar Roofe wél al beschikbaar zal zijn voor de bekerwedstrijd in en tegen Beerschot. Hij kreeg geen speelminuten in de wedstrijd van de U21, om zoveel mogelijk minuten te kunnen maken in Antwerpen, zo stelt de krant.

Kompany zou dan echter tóch niet aan de aftrap verschijnen tegen de Kielse ratten. Hij kon al voluit trainen, maar hij zou geen risico’s willen nemen om de belangrijke wedstrijd van komend weekend tegen Waasland-Beveren te moeten missen.

LEES OOK: 'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Anderlecht moet met zijn sterkste 11 spelen. De beker moet het hoofddoel worden...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

85
85
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

23
23
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

23
23
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

77
77
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

71
71
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

109
109
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

140
140
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

162
162
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

239
239
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

764
764
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

517
517
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

378
378
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

689
689
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

519
519
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2180
2180
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws