'Kompany hakt twee belangrijke knopen door in basiself'

door
'Kompany hakt twee belangrijke knopen door in basiself'

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de nederlaag tegen Club Brugge. Paars-Wit zag af en miste vooral zijn ervaren spelers - Vincent Kompany, Samir Nasri en Kamer Roofe - en zij zijn bijna weer klaar voor de dienst.


Nasri is en blijft een raadsel. Nog steeds niet topfit, ook al is hij al twee maanden in Neerpede. Bizar. Hij speelt ook niet mee met de U21, en dat is wel het geval voor Kamer Roofe. Hij zal volgens Het Nieuwsblad vanavond tegen de beloften van AA Gent aantreden. Als hij die test goed doorstaat, zal hij wellicht in de kern zitten voor de wedstrijd tegen Waasland-Beveren. De bekerwedstrijd tegen Beerschot V.A. lijkt nog wat te vroeg te zijn.

Dat lijkt niet het geval te zijn voor Vincent Kompany. De Rode Duivel zat tegen Club Brugge op de bank, maar Anderlecht wenste geen risico te nemen met zijn beste speler. Kompany mag enkel spelen als hij 100% fit is en de kans is groot dat hij tegen Beerschot aan de aftrap zal verschijnen.

UPDATE 24/09

Een nieuwe opsteker voor Anderlecht, want Het Nieuwsblad meldt nu dat Kemar Roofe wél al beschikbaar zal zijn voor de bekerwedstrijd in en tegen Beerschot. Hij kreeg geen speelminuten in de wedstrijd van de U21, om zoveel mogelijk minuten te kunnen maken in Antwerpen, zo stelt de krant.

Kompany zou dan echter tóch niet aan de aftrap verschijnen tegen de Kielse ratten. Hij kon al voluit trainen, maar hij zou geen risico’s willen nemen om de belangrijke wedstrijd van komend weekend tegen Waasland-Beveren te moeten missen.

LEES OOK: 'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Anderlecht moet met zijn sterkste 11 spelen. De beker moet het hoofddoel worden...

Meest recent

Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

3
3
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

54
54
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

10
10
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

72
72
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

136
136
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

34
34
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

88
88
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

181
181
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

69
69
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

43
43
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

127
127
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

271
271
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

246
246
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

179
179
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

457
457
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

37
37
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

221
221
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

170
170
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

240
240
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

359
359
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

326
326
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

139
139
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

100
100
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

51
51

Meer sportnieuws