Nieuwe domper voor Club, UEFA wordt stilaan nerveus

door
Nieuwe domper voor Club, UEFA wordt stilaan nerveus

Club Brugge heeft de voorbije jaren serieuze stappen gezet in alle geledingen van de club en plukt daar nu de vruchten van op het veld. Maar één dossier blijft een doorn in het oog van het blauw-zwarte bestuur. Zo geraken de plannen voor een nieuw stadion maar niet van de grond.


Club probeert de bouw van een nieuwe voetbaltempel al jaren in gang te zetten. Het heeft daarvoor concrete plannen, is bereid om te investeren en schoof al verschillende locaties naar voren. Volgens Focus/WTV zou het dossier dinsdag opnieuw op de Brugse gemeenteraad besproken worden. Maar op zich valt er weinig te bespreken. De Raad van State laat immers al een tijdje op zich wachten met een beslissing en daardoor zit alles muurvast.

Daarnaast zijn er verschillende partijen die tegenwerking bieden, met name vzw Groen ligt serieus dwars. "We hebben al een aantal keren rond de tafel gezeten met een aantal van die mensen en organisaties, en ik heb de indruk dat zij toch hun procedures zouden willen stoppen, en het dossier een kans te geven. Behalve de vwz Groen", stelt burgemeester Dirk De fauw.

Ondertussen wordt het ongeduld bij Blauw-Zwart steeds groter, maar er zijn nog andere machten die zo snel mogelijk vooruit gang willen zien. "Het is frusterend dat er geen vooruitgang in zit. Ook de UEFA stelt ons de vraag hoe lang er nog in het Jan Breydel zal worden gespeeld. In wedstrijden voor de Champions League, en in belangrijke nationale wedstrijden zie je dat Brugge een groter en comfortabeler stadion nodig heeft", aldus De fauw.

LEES OOK: ‘Furo gaat Thiago achterna: Club akkoord met straffe deal’

Denkt u dat Club voor 2025 in een nieuw stadion speelt?

Meest recent

De Cat of Karetsas? "Hij staat het dichtst bij toptransfer"

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

32
32
Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

14
14
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

60
60
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

58
58
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

210
210
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

151
151
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

89
89
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

255
255
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

119
119
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

844
844
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

156
156
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

113
113
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

24
24
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

522
522
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

614
614
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

390
390
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

427
427
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

140
140
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

234
234
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

361
361
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

329
329
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

272
272
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

151
151
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

514
514

Meer sportnieuws