Nieuwe domper voor Club, UEFA wordt stilaan nerveus

door
Nieuwe domper voor Club, UEFA wordt stilaan nerveus

Club Brugge heeft de voorbije jaren serieuze stappen gezet in alle geledingen van de club en plukt daar nu de vruchten van op het veld. Maar één dossier blijft een doorn in het oog van het blauw-zwarte bestuur. Zo geraken de plannen voor een nieuw stadion maar niet van de grond.


Club probeert de bouw van een nieuwe voetbaltempel al jaren in gang te zetten. Het heeft daarvoor concrete plannen, is bereid om te investeren en schoof al verschillende locaties naar voren. Volgens Focus/WTV zou het dossier dinsdag opnieuw op de Brugse gemeenteraad besproken worden. Maar op zich valt er weinig te bespreken. De Raad van State laat immers al een tijdje op zich wachten met een beslissing en daardoor zit alles muurvast.

Daarnaast zijn er verschillende partijen die tegenwerking bieden, met name vzw Groen ligt serieus dwars. "We hebben al een aantal keren rond de tafel gezeten met een aantal van die mensen en organisaties, en ik heb de indruk dat zij toch hun procedures zouden willen stoppen, en het dossier een kans te geven. Behalve de vwz Groen", stelt burgemeester Dirk De fauw.

Ondertussen wordt het ongeduld bij Blauw-Zwart steeds groter, maar er zijn nog andere machten die zo snel mogelijk vooruit gang willen zien. "Het is frusterend dat er geen vooruitgang in zit. Ook de UEFA stelt ons de vraag hoe lang er nog in het Jan Breydel zal worden gespeeld. In wedstrijden voor de Champions League, en in belangrijke nationale wedstrijden zie je dat Brugge een groter en comfortabeler stadion nodig heeft", aldus De fauw.

LEES OOK: Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

Denkt u dat Club voor 2025 in een nieuw stadion speelt?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

66
66
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

121
121
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

350
350
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

494
494
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

325
325
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

95
95
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

299
299
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

253
253
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

224
224
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

568
568
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

329
329
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

641
641
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

647
647
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

750
750
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

146
146
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

577
577
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1358
1358
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

772
772
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

243
243
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

475
475
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

383
383
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

655
655
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1041
1041
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

363
363
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

885
885

Meer sportnieuws