Nieuwe domper voor Club, UEFA wordt stilaan nerveus

door
Nieuwe domper voor Club, UEFA wordt stilaan nerveus

Club Brugge heeft de voorbije jaren serieuze stappen gezet in alle geledingen van de club en plukt daar nu de vruchten van op het veld. Maar één dossier blijft een doorn in het oog van het blauw-zwarte bestuur. Zo geraken de plannen voor een nieuw stadion maar niet van de grond.


Club probeert de bouw van een nieuwe voetbaltempel al jaren in gang te zetten. Het heeft daarvoor concrete plannen, is bereid om te investeren en schoof al verschillende locaties naar voren. Volgens Focus/WTV zou het dossier dinsdag opnieuw op de Brugse gemeenteraad besproken worden. Maar op zich valt er weinig te bespreken. De Raad van State laat immers al een tijdje op zich wachten met een beslissing en daardoor zit alles muurvast.

Daarnaast zijn er verschillende partijen die tegenwerking bieden, met name vzw Groen ligt serieus dwars. "We hebben al een aantal keren rond de tafel gezeten met een aantal van die mensen en organisaties, en ik heb de indruk dat zij toch hun procedures zouden willen stoppen, en het dossier een kans te geven. Behalve de vwz Groen", stelt burgemeester Dirk De fauw.

Ondertussen wordt het ongeduld bij Blauw-Zwart steeds groter, maar er zijn nog andere machten die zo snel mogelijk vooruit gang willen zien. "Het is frusterend dat er geen vooruitgang in zit. Ook de UEFA stelt ons de vraag hoe lang er nog in het Jan Breydel zal worden gespeeld. In wedstrijden voor de Champions League, en in belangrijke nationale wedstrijden zie je dat Brugge een groter en comfortabeler stadion nodig heeft", aldus De fauw.

LEES OOK: Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Denkt u dat Club voor 2025 in een nieuw stadion speelt?

Meest recent

Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

1
1
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

29
29
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

117
117
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

83
83
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

185
185
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

106
106
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

59
59
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

477
477
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

227
227
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

564
564
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

407
407
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

280
280
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

162
162
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

108
108
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

115
115
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

99
99
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

70
70
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

161
161
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

168
168
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

390
390
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

120
120
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

357
357
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

51
51
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

457
457

Meer sportnieuws