Nieuwe domper voor Club, UEFA wordt stilaan nerveus

3417 stemmen
Nieuwe domper voor Club, UEFA wordt stilaan nerveus

Club Brugge heeft de voorbije jaren serieuze stappen gezet in alle geledingen van de club en plukt daar nu de vruchten van op het veld. Maar één dossier blijft een doorn in het oog van het blauw-zwarte bestuur. Zo geraken de plannen voor een nieuw stadion maar niet van de grond.


Club probeert de bouw van een nieuwe voetbaltempel al jaren in gang te zetten. Het heeft daarvoor concrete plannen, is bereid om te investeren en schoof al verschillende locaties naar voren. Volgens Focus/WTV zou het dossier dinsdag opnieuw op de Brugse gemeenteraad besproken worden. Maar op zich valt er weinig te bespreken. De Raad van State laat immers al een tijdje op zich wachten met een beslissing en daardoor zit alles muurvast.

Daarnaast zijn er verschillende partijen die tegenwerking bieden, met name vzw Groen ligt serieus dwars. "We hebben al een aantal keren rond de tafel gezeten met een aantal van die mensen en organisaties, en ik heb de indruk dat zij toch hun procedures zouden willen stoppen, en het dossier een kans te geven. Behalve de vwz Groen", stelt burgemeester Dirk De fauw.

Ondertussen wordt het ongeduld bij Blauw-Zwart steeds groter, maar er zijn nog andere machten die zo snel mogelijk vooruit gang willen zien. "Het is frusterend dat er geen vooruitgang in zit. Ook de UEFA stelt ons de vraag hoe lang er nog in het Jan Breydel zal worden gespeeld. In wedstrijden voor de Champions League, en in belangrijke nationale wedstrijden zie je dat Brugge een groter en comfortabeler stadion nodig heeft", aldus De fauw.

LEES OOK: 'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Denkt u dat Club voor 2025 in een nieuw stadion speelt?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

58
58
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

3
3
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

55
55
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

99
99
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

79
79
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

104
104
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

54
54
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

245
245
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

320
320
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

26
26
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

68
68
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

165
165
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

67
67
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

118
118
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

87
87
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

499
499
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

233
233
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

357
357
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

211
211
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

263
263
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

68
68
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

299
299
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

177
177
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

594
594
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

132
132
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

121
121

Meer sportnieuws