Clement duwt Anderlecht nog dieper in de put: "Nog nooit gezien"

door
Clement duwt Anderlecht nog dieper in de put:

RSC Anderlecht is er dan toch in geslaagd om de schade op het veld van Club Brugge te beperken en verloor zondagavond met een beperkte 2-1-score. Maar dat had vooral met de thuisploeg zelf te maken. Blauw-Zwart was de hele wedstrijd lang baas, maar ging veel te kwistig om met zijn kansen.


Als het niet aan een sterk keepende Hendrik Van Crombrugge of het onscherpe vizier van Emmanuel Dennis had gelegen, zou Blauw-Zwart met een monsterscore hebben kunnen winnen. Iets wat coach Philippe Clement achteraf niet genoeg kon benadrukken. "Ik heb héél veel Club-Anderlechts meegemaakt, maar dit heb ik nog niet gezien. Nooit heeft Club hen zo gedomineerd in 20 jaar tijd. Ons enige werkpunt is dat die bal veel meer tegen de netten moet. Van Crombrugge was sterk, maar het lag ook aan de afwerking", duwde hij RSCA nog wat dieper in de put bij Het Laatste Nieuws.

In ieder geval was het klasse-verschil tussen beide ploegen in grote mate aanwezig. Paars-Wit moest een hele wedstrijd achter de bal aanhollen, Club bleef maar aanvallen. "Dat we die hoge druk en pressing houden is het belangrijkste. Het tempo aan de bal, de diepgang. Op dat gebied heeft mijn groep weer grote stappen gezet", wreef Clement zich in de handen.

LEES OOK: Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Club had met een veel hogere score moeten winnen ...

Meest recent

Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

0
0
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

52
52
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

27
27
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

136
136
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

63
63
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

419
419
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

288
288
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

85
85
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

399
399
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

423
423
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

713
713
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

141
141
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

103
103
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

127
127
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

160
160
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

191
191
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

239
239
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

89
89
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

544
544
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

468
468
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

931
931
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

374
374
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

47
47

Meer sportnieuws