AA Gent redt een punt aan de Gaverbeek, maar verliest Odjidja

door
AA Gent redt een punt aan de Gaverbeek, maar verliest Odjidja

AA Gent heeft na drie zeges op een rij nog eens punten laten liggen. Op het veld van Zulte Waregem kwamen de Buffalo's twee keer op achterstand, maar uiteindelijk wisten twee goals van Yaremchuk nog een punt te redden. Gent verloor in de slotfase wel Vadis Odjidja met een rode kaart en daardoor zou de aanvoerder weleens een schorsing van enkele weken boven het hoofd kunnen hangen.


Gent zakte met vertrouwen af naar de Gaverbeek na een negen op negen in de competitie en een knappe zege tegen Saint-Etienne in de Europa League donderdag. En ook nu begon het flitsend, want al in de eerste minuut had Yaremchuk de bal in het mandje gelegd. De Oekraïner stond echter buitenspel en dus ging het feestje niet door. Dat brak Gent snel zuur op, want aan de overkant zette Seck met een heerlijke knal de thuisploeg wel op voorsprong.

Gent liet zich echter niet uit zijn lood slaan en kwam nog voor rust langszij. Yaremchuk ging over het been van Pletinckx in de zestien en zette de daaropvolgende strafschop zelf om. En de spits had er ook in de tweede helft duidelijk nog zin in, want opnieuw scoorde hij binnen de minuut. Opnieuw stond hij echter buitenspel. Het was het begin van tien dolle minuten, waarin Gent een strafschop kreeg voor handspel, maar de VAR die weer introk. Vervolgens werd ook nog een goal van Larin aan de overkant afgekeurd.

Ook daarna bleef het bijzonder interessant. Yaremchuk miste nog een reuzenkans en Gent kreeg daarvoor snel de rekening gepresenteerd. Larin kopte de 2-1 op het bord en Gent mocht blij zijn dat de Canadees even later de lat trof. Maar na Larin was het weer de beurt aan Yaremchuk, die na een knappe ren opnieuw gelijk maakte. In de slotfase ging het licht nog uit bij Vadis Odjidja, die na tussenkomst van de VAR rood kreeg voor natrappen. Maar met tien man had Gent alsnog kunnen winnen. De ingevallen Kubo zag de winnende treffer in blessuretijd echter op de paal uiteen spatten.

Scoreverloop:
1-0 (12') Seck
1-1 (34') Yaremchuk (penalty)
2-1 (69') Larin
2-2 (76') Yaremchuk

Bijzonderheden:
83' Rode kaart Odjidja

LEES OOK: Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Verdient Odjidja enkele weken geschorst te worden?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

21
21
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

43
43
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

24
24
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

120
120
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

170
170
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

560
560
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

241
241
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

195
195
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

98
98
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

108
108
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

716
716
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

192
192
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

326
326
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

685
685
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws