TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
AA Gent heeft met Jonathan David een absoluut goudhaantje in zijn rangen. Dat de Canadese aanvaller op termijn een stap hogerop gaat zetten is dan ook onvermijdelijk. Maar volgens Sporza-journalist Eddy Demarez zou die transfer wel eens sneller dan verwacht kunnen volgen. "Het wordt zaak om de koningspion van Gent te motiveren om te blijven tot het einde van de competitie en voor Michel Louwagie om niet te bezwijken voor een enorm bod met Nieuwjaar", vertelde hij.

KRC Genk pakte afgelopen zomer uit met de komst van Ianis Hagi, maar het Roemeense toptalent was bij nog meer Belgische ploegen in beeld. Zo trok ook Standard aan zijn mouw. "Preud’homme vroeg ook eens naar hem, maar Genk was concreter. Zij deden al voor het EK een bod op Hagi", onthulde de vertrokken Razvan Marin bij La Dernière Heure.

BUITENLAND
De zware CL-nederlaag in Parijs is hard aangekomen bij Real Madrid. Sinds zijn terugkeer stond coach Zinedine Zidane dan ook nooit meer onder druk. Volgens The Sun werd dan ook al een shortlist met mogelijke opvolgers samengesteld. Daarop de onvermijdelijke José Mourinho, die een groot deel van het bestuur nog hoog heeft zitten. Maar ook Massimiliano Allegri, zonder club sinds zijn vertrek bij Juventus, is naar verluidt een optie. De meest verrassende naam is Xabi Alonso. Die heeft amper ervaring als coach, maar zou al een tijdje gevolgd worden in Madrid.

Zidane zelf was in beeld om aan de slag te gaan bij Inter Miami FC, de nieuwe club van David Beckham. Maar dat lijkt quasi onmogelijk voor de Amerikaanse ploeg. En dus heeft Beckham volgens AS zijn pijlen gericht op een andere bekende van Real. Momenteel zou Santiago Solari immers de topfavoriet zijn om Miami te gaan trainen.

Ooit stond de Braziliaanse voetballer Anderson bekend als een ontzettend groot talent en daarom betaalde Manchester United ook liefst 31 miljoen euro voor hem. De middenvelder kon de hoge verwachtingen nooit inlossen en is nu zelfs gestopt als prof. Op 31-jarige leeftijd heeft Anderson zelf een punt achter zijn carrière gezet.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Denkt u dat Zidane het seizoen uitzingt in Madrid?

Meest recent

Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

20
20
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

39
39
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

220
220
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

213
213
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

47
47
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

459
459
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

162
162
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

198
198
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

202
202
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

84
84
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

159
159
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

441
441
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

195
195
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

90
90
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

375
375
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

475
475
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

53
53
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

197
197
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

699
699
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

194
194
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

146
146
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

202
202
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

35
35
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

388
388

Meer sportnieuws