TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
AA Gent heeft met Jonathan David een absoluut goudhaantje in zijn rangen. Dat de Canadese aanvaller op termijn een stap hogerop gaat zetten is dan ook onvermijdelijk. Maar volgens Sporza-journalist Eddy Demarez zou die transfer wel eens sneller dan verwacht kunnen volgen. "Het wordt zaak om de koningspion van Gent te motiveren om te blijven tot het einde van de competitie en voor Michel Louwagie om niet te bezwijken voor een enorm bod met Nieuwjaar", vertelde hij.

KRC Genk pakte afgelopen zomer uit met de komst van Ianis Hagi, maar het Roemeense toptalent was bij nog meer Belgische ploegen in beeld. Zo trok ook Standard aan zijn mouw. "Preud’homme vroeg ook eens naar hem, maar Genk was concreter. Zij deden al voor het EK een bod op Hagi", onthulde de vertrokken Razvan Marin bij La Dernière Heure.

BUITENLAND
De zware CL-nederlaag in Parijs is hard aangekomen bij Real Madrid. Sinds zijn terugkeer stond coach Zinedine Zidane dan ook nooit meer onder druk. Volgens The Sun werd dan ook al een shortlist met mogelijke opvolgers samengesteld. Daarop de onvermijdelijke José Mourinho, die een groot deel van het bestuur nog hoog heeft zitten. Maar ook Massimiliano Allegri, zonder club sinds zijn vertrek bij Juventus, is naar verluidt een optie. De meest verrassende naam is Xabi Alonso. Die heeft amper ervaring als coach, maar zou al een tijdje gevolgd worden in Madrid.

Zidane zelf was in beeld om aan de slag te gaan bij Inter Miami FC, de nieuwe club van David Beckham. Maar dat lijkt quasi onmogelijk voor de Amerikaanse ploeg. En dus heeft Beckham volgens AS zijn pijlen gericht op een andere bekende van Real. Momenteel zou Santiago Solari immers de topfavoriet zijn om Miami te gaan trainen.

Ooit stond de Braziliaanse voetballer Anderson bekend als een ontzettend groot talent en daarom betaalde Manchester United ook liefst 31 miljoen euro voor hem. De middenvelder kon de hoge verwachtingen nooit inlossen en is nu zelfs gestopt als prof. Op 31-jarige leeftijd heeft Anderson zelf een punt achter zijn carrière gezet.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

Denkt u dat Zidane het seizoen uitzingt in Madrid?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

11
11
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

11
11
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

44
44
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

122
122
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

13
13
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

267
267
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

615
615
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

108
108
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

73
73
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

78
78
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

100
100
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

438
438
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

255
255
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

128
128
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

404
404
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

581
581
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

322
322
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

136
136
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

105
105
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

152
152
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1470
1470

Meer sportnieuws