TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
AA Gent heeft met Jonathan David een absoluut goudhaantje in zijn rangen. Dat de Canadese aanvaller op termijn een stap hogerop gaat zetten is dan ook onvermijdelijk. Maar volgens Sporza-journalist Eddy Demarez zou die transfer wel eens sneller dan verwacht kunnen volgen. "Het wordt zaak om de koningspion van Gent te motiveren om te blijven tot het einde van de competitie en voor Michel Louwagie om niet te bezwijken voor een enorm bod met Nieuwjaar", vertelde hij.

KRC Genk pakte afgelopen zomer uit met de komst van Ianis Hagi, maar het Roemeense toptalent was bij nog meer Belgische ploegen in beeld. Zo trok ook Standard aan zijn mouw. "Preud’homme vroeg ook eens naar hem, maar Genk was concreter. Zij deden al voor het EK een bod op Hagi", onthulde de vertrokken Razvan Marin bij La Dernière Heure.

BUITENLAND
De zware CL-nederlaag in Parijs is hard aangekomen bij Real Madrid. Sinds zijn terugkeer stond coach Zinedine Zidane dan ook nooit meer onder druk. Volgens The Sun werd dan ook al een shortlist met mogelijke opvolgers samengesteld. Daarop de onvermijdelijke José Mourinho, die een groot deel van het bestuur nog hoog heeft zitten. Maar ook Massimiliano Allegri, zonder club sinds zijn vertrek bij Juventus, is naar verluidt een optie. De meest verrassende naam is Xabi Alonso. Die heeft amper ervaring als coach, maar zou al een tijdje gevolgd worden in Madrid.

Zidane zelf was in beeld om aan de slag te gaan bij Inter Miami FC, de nieuwe club van David Beckham. Maar dat lijkt quasi onmogelijk voor de Amerikaanse ploeg. En dus heeft Beckham volgens AS zijn pijlen gericht op een andere bekende van Real. Momenteel zou Santiago Solari immers de topfavoriet zijn om Miami te gaan trainen.

Ooit stond de Braziliaanse voetballer Anderson bekend als een ontzettend groot talent en daarom betaalde Manchester United ook liefst 31 miljoen euro voor hem. De middenvelder kon de hoge verwachtingen nooit inlossen en is nu zelfs gestopt als prof. Op 31-jarige leeftijd heeft Anderson zelf een punt achter zijn carrière gezet.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Denkt u dat Zidane het seizoen uitzingt in Madrid?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

2
2
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

10
10
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

10
10
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

18
18
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

69
69
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

45
45
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

12
12
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

132
132
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

162
162
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

42
42
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

100
100
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

323
323
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

52
52
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

233
233
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

199
199
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

78
78
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

27
27
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

199
199
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

101
101
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

79
79
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

129
129
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

400
400
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

166
166

Meer sportnieuws