TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

269 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
AA Gent heeft met Jonathan David een absoluut goudhaantje in zijn rangen. Dat de Canadese aanvaller op termijn een stap hogerop gaat zetten is dan ook onvermijdelijk. Maar volgens Sporza-journalist Eddy Demarez zou die transfer wel eens sneller dan verwacht kunnen volgen. "Het wordt zaak om de koningspion van Gent te motiveren om te blijven tot het einde van de competitie en voor Michel Louwagie om niet te bezwijken voor een enorm bod met Nieuwjaar", vertelde hij.

KRC Genk pakte afgelopen zomer uit met de komst van Ianis Hagi, maar het Roemeense toptalent was bij nog meer Belgische ploegen in beeld. Zo trok ook Standard aan zijn mouw. "Preud’homme vroeg ook eens naar hem, maar Genk was concreter. Zij deden al voor het EK een bod op Hagi", onthulde de vertrokken Razvan Marin bij La Dernière Heure.

BUITENLAND
De zware CL-nederlaag in Parijs is hard aangekomen bij Real Madrid. Sinds zijn terugkeer stond coach Zinedine Zidane dan ook nooit meer onder druk. Volgens The Sun werd dan ook al een shortlist met mogelijke opvolgers samengesteld. Daarop de onvermijdelijke José Mourinho, die een groot deel van het bestuur nog hoog heeft zitten. Maar ook Massimiliano Allegri, zonder club sinds zijn vertrek bij Juventus, is naar verluidt een optie. De meest verrassende naam is Xabi Alonso. Die heeft amper ervaring als coach, maar zou al een tijdje gevolgd worden in Madrid.

Zidane zelf was in beeld om aan de slag te gaan bij Inter Miami FC, de nieuwe club van David Beckham. Maar dat lijkt quasi onmogelijk voor de Amerikaanse ploeg. En dus heeft Beckham volgens AS zijn pijlen gericht op een andere bekende van Real. Momenteel zou Santiago Solari immers de topfavoriet zijn om Miami te gaan trainen.

Ooit stond de Braziliaanse voetballer Anderson bekend als een ontzettend groot talent en daarom betaalde Manchester United ook liefst 31 miljoen euro voor hem. De middenvelder kon de hoge verwachtingen nooit inlossen en is nu zelfs gestopt als prof. Op 31-jarige leeftijd heeft Anderson zelf een punt achter zijn carrière gezet.

LEES OOK: 'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

Denkt u dat Zidane het seizoen uitzingt in Madrid?

Meest recent

'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

50
50
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

53
53
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

70
70
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

66
66
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

137
137
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

144
144
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

47
47
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

38
38
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

326
326
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

173
173
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

261
261
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

145
145
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

219
219
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

105
105
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

390
390
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

173
173
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

305
305
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

216
216
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

135
135
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

155
155
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

113
113
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

850
850
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

248
248

Meer sportnieuws