TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk zette Standard een hak, drie opvolgers Zidane genoemd'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
AA Gent heeft met Jonathan David een absoluut goudhaantje in zijn rangen. Dat de Canadese aanvaller op termijn een stap hogerop gaat zetten is dan ook onvermijdelijk. Maar volgens Sporza-journalist Eddy Demarez zou die transfer wel eens sneller dan verwacht kunnen volgen. "Het wordt zaak om de koningspion van Gent te motiveren om te blijven tot het einde van de competitie en voor Michel Louwagie om niet te bezwijken voor een enorm bod met Nieuwjaar", vertelde hij.

KRC Genk pakte afgelopen zomer uit met de komst van Ianis Hagi, maar het Roemeense toptalent was bij nog meer Belgische ploegen in beeld. Zo trok ook Standard aan zijn mouw. "Preud’homme vroeg ook eens naar hem, maar Genk was concreter. Zij deden al voor het EK een bod op Hagi", onthulde de vertrokken Razvan Marin bij La Dernière Heure.

BUITENLAND
De zware CL-nederlaag in Parijs is hard aangekomen bij Real Madrid. Sinds zijn terugkeer stond coach Zinedine Zidane dan ook nooit meer onder druk. Volgens The Sun werd dan ook al een shortlist met mogelijke opvolgers samengesteld. Daarop de onvermijdelijke José Mourinho, die een groot deel van het bestuur nog hoog heeft zitten. Maar ook Massimiliano Allegri, zonder club sinds zijn vertrek bij Juventus, is naar verluidt een optie. De meest verrassende naam is Xabi Alonso. Die heeft amper ervaring als coach, maar zou al een tijdje gevolgd worden in Madrid.

Zidane zelf was in beeld om aan de slag te gaan bij Inter Miami FC, de nieuwe club van David Beckham. Maar dat lijkt quasi onmogelijk voor de Amerikaanse ploeg. En dus heeft Beckham volgens AS zijn pijlen gericht op een andere bekende van Real. Momenteel zou Santiago Solari immers de topfavoriet zijn om Miami te gaan trainen.

Ooit stond de Braziliaanse voetballer Anderson bekend als een ontzettend groot talent en daarom betaalde Manchester United ook liefst 31 miljoen euro voor hem. De middenvelder kon de hoge verwachtingen nooit inlossen en is nu zelfs gestopt als prof. Op 31-jarige leeftijd heeft Anderson zelf een punt achter zijn carrière gezet.

LEES OOK: 'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Denkt u dat Zidane het seizoen uitzingt in Madrid?

Meest recent

Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

19
19
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

36
36
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

80
80
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

292
292
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

324
324
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

32
32
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

157
157
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

81
81
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

176
176
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

117
117
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

44
44
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

236
236
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

39
39
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

264
264
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

437
437
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

135
135
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

386
386
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

222
222
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

95
95
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

512
512
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

661
661
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

122
122
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

208
208
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

43
43
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

339
339

Meer sportnieuws