Union maakt eerste periode nog wat spannender na uitzege bij Westerlo

door
Union maakt eerste periode nog wat spannender na uitzege bij Westerlo

Bob Peeters heeft met Westerlo in eigen huis een zure nederlaag geleden tegen Union. Door deze thuisnederlaag wordt de eerste periode in de Proximus League nog wat spannender, promovendus Virton en OHL hebben zowaar de beste papieren om het eerste ticket voor de titelfinale te bemachtigen.

Westerlo stond voor deze speeldag samen met OHL aan de leiding in de Proximus League. Bob Peeters en zijn ploeg konden druk zetten op de Leuvenaren door vanavond te winnen van Union. De traditieclub begon sterk aan de competitie maar zakt de laatste weken wat terug. Toch kon de Brusselse club mits winst naar de tweede plek wippen. In het eigen Kuipje etaleerde Abrahams op het kwartier de prima vorm van de Kemphanen door de 1-0 in doel te schieten. De vreugde van de thuisploeg was echter van korte duur want enkele tellen later kopte Kandouss de bal fraai in de winkelhaak: 1-1. Union was nu de betere ploeg en Ferber werkte iets voorbij het halfuur de bal met de borst voorbij doelman Berke, meteen ook de ruststand.
Westerlo ging na de rust op zoek naar de gelijkmaker maar verder dan een flauwe poging van Remmer kwam het voorlopig niet. We waren al op tien minuten van het einde toen Soumah nog eens een kans versierde, zijn kopbal ging naast het doel van Saussez. Aan de overzijde vond Haugen het zijnet. Uiteindelijk bleef de 1-2 op het bord staan en zo maakt Union de eerste periode nog wat boeiender in de Proximus League.
Scoreverloop:
1-0 (14') Abrahams, 1-1 (16') Kandouss, 1-2 (34') Ferber

LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Verdiende zege?

Meest recent

'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

23
23
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

315
315
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

43
43
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

23
23
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

25
25
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

224
224
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

301
301
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

196
196
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

72
72
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

55
55
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

293
293
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

184
184
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

286
286
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

187
187
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

121
121
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

182
182
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

101
101
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

217
217
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

95
95
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

138
138
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

119
119
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

171
171
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281

Meer sportnieuws