Waasland-Beveren toont veerkracht tegen co-leider Moeskroen

door
Waasland-Beveren toont veerkracht tegen co-leider Moeskroen

Ook na acht speeldagen blijft Waasland-Beveren op zoek naar zijn eerste zege van het seizoen. Op eigen veld kwam het niet verder dan een puntendeling tegen revelatie Moeskroen. Met dit puntje komen Les Hurlus voorlopig samen met Standard aan de leiding van de Jupiler Pro League. Moeskroen kampioen?

Waasland-Beveren was dit seizoen nog zegeloos in de Jupiler Pro League en snakte naar een eerste zege. Vorig weekend leek het lange tijd op weg naar een eerste driepunter tegen STVV, in de laatste minuut van de blessuretijd liep het echter nog pijnlijk fout voor de Waaslanders. Coach Mercier bracht vanavond Durmishaj en Koita aan de aftrap in de plaats van Milosevic en Agyepong. Les Hurlus van hun kant waren één van de revelaties van het seizoensbegin en konden minstens voor één dag naar de leiding wippen als het won. Met Bakic bracht Hollerbach slechts één nieuwe pion aan de aftrap.
Les Hurlus staan virtueel op kop van de Jupiler Pro League
De thuisploeg nam de wedstrijd meteen in handen en Koita trapte na amper drie minuten spelen hoog over. Moeskroen herstelde nadien wel het evenwicht maar kwam in de tiende minuut goed weg toen Durmishaj naast trapte na een prima actie van Tuur Dierckx. De bezoekers creëerden weinig kansen op de Freethiel maar kwamen iets voorbij het halfuur toch op voorsprong nadat Garcia raak kopte: 0-1. Grote kansen bleven nadien uit waardoor Waasland-Beveren halfweg opnieuw een slechte zaak leek te doen in het klassement.

Jackers heeft niet al teveel werk op te knappen maar moet toch één bal uit zijn netten vissen.
Waasland-Beveren recht de rug maar pakt andermaal geen eerste zege
Moeskroen kwam het beste uit de kleedkamer maar Waasland-Beveren zorgde voor het eerste gevaar: Koita trapte na goed vijf minuten spelen in het zijnet. Iets voor het uur leek de thuisploeg op gelijke hoogte te komen toen Badibanga een vrije trap via een bezoekend been in doel schoot. De VAR oordeelde echter dat er sprake was van hinderlijk buitenspel en zo bleef het voorlopig 0-1. Op twintig minuten van het einde kwamen de Waaslanders dan toch op gelijke hoogte toen Schryvers een voorzet van Foulon knap in doel devieerde: 1-1. De thuisploeg ging nog op zoek naar een eerste overwinning maar moest andermaal vrede nemen met een puntendeling. Met dit punt beent het onderin wel Cercle Brugge en Eupen bij.
Scoreverloop:
0-1 (32') Garcia, 1-1 (72') Schryvers

Zal Waasland-Beveren zich redden?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

26
26
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

13
13
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

106
106
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

78
78
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

113
113
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

152
152
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

193
193
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

10
10
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

330
330
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

53
53
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

152
152
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

223
223
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

55
55
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

194
194
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

245
245
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

122
122
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

156
156
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

68
68
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

528
528
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

315
315
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

457
457
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

495
495

Meer sportnieuws