Waasland-Beveren toont veerkracht tegen co-leider Moeskroen

door
Waasland-Beveren toont veerkracht tegen co-leider Moeskroen

Ook na acht speeldagen blijft Waasland-Beveren op zoek naar zijn eerste zege van het seizoen. Op eigen veld kwam het niet verder dan een puntendeling tegen revelatie Moeskroen. Met dit puntje komen Les Hurlus voorlopig samen met Standard aan de leiding van de Jupiler Pro League. Moeskroen kampioen?

Waasland-Beveren was dit seizoen nog zegeloos in de Jupiler Pro League en snakte naar een eerste zege. Vorig weekend leek het lange tijd op weg naar een eerste driepunter tegen STVV, in de laatste minuut van de blessuretijd liep het echter nog pijnlijk fout voor de Waaslanders. Coach Mercier bracht vanavond Durmishaj en Koita aan de aftrap in de plaats van Milosevic en Agyepong. Les Hurlus van hun kant waren één van de revelaties van het seizoensbegin en konden minstens voor één dag naar de leiding wippen als het won. Met Bakic bracht Hollerbach slechts één nieuwe pion aan de aftrap.
Les Hurlus staan virtueel op kop van de Jupiler Pro League
De thuisploeg nam de wedstrijd meteen in handen en Koita trapte na amper drie minuten spelen hoog over. Moeskroen herstelde nadien wel het evenwicht maar kwam in de tiende minuut goed weg toen Durmishaj naast trapte na een prima actie van Tuur Dierckx. De bezoekers creëerden weinig kansen op de Freethiel maar kwamen iets voorbij het halfuur toch op voorsprong nadat Garcia raak kopte: 0-1. Grote kansen bleven nadien uit waardoor Waasland-Beveren halfweg opnieuw een slechte zaak leek te doen in het klassement.

Jackers heeft niet al teveel werk op te knappen maar moet toch één bal uit zijn netten vissen.
Waasland-Beveren recht de rug maar pakt andermaal geen eerste zege
Moeskroen kwam het beste uit de kleedkamer maar Waasland-Beveren zorgde voor het eerste gevaar: Koita trapte na goed vijf minuten spelen in het zijnet. Iets voor het uur leek de thuisploeg op gelijke hoogte te komen toen Badibanga een vrije trap via een bezoekend been in doel schoot. De VAR oordeelde echter dat er sprake was van hinderlijk buitenspel en zo bleef het voorlopig 0-1. Op twintig minuten van het einde kwamen de Waaslanders dan toch op gelijke hoogte toen Schryvers een voorzet van Foulon knap in doel devieerde: 1-1. De thuisploeg ging nog op zoek naar een eerste overwinning maar moest andermaal vrede nemen met een puntendeling. Met dit punt beent het onderin wel Cercle Brugge en Eupen bij.
Scoreverloop:
0-1 (32') Garcia, 1-1 (72') Schryvers

Zal Waasland-Beveren zich redden?

Meest recent

Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

101
101
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

162
162
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

51
51
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

51
51
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

140
140
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

111
111
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

14
14
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

33
33
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

92
92
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

204
204
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

52
52
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

450
450
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

51
51
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

263
263
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

51
51
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

48
48
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

60
60
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

321
321
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

86
86
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

42
42
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

255
255
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

180
180
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

315
315
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

114
114
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

75
75

Meer sportnieuws