Waasland-Beveren toont veerkracht tegen co-leider Moeskroen

door
Waasland-Beveren toont veerkracht tegen co-leider Moeskroen

Ook na acht speeldagen blijft Waasland-Beveren op zoek naar zijn eerste zege van het seizoen. Op eigen veld kwam het niet verder dan een puntendeling tegen revelatie Moeskroen. Met dit puntje komen Les Hurlus voorlopig samen met Standard aan de leiding van de Jupiler Pro League. Moeskroen kampioen?

Waasland-Beveren was dit seizoen nog zegeloos in de Jupiler Pro League en snakte naar een eerste zege. Vorig weekend leek het lange tijd op weg naar een eerste driepunter tegen STVV, in de laatste minuut van de blessuretijd liep het echter nog pijnlijk fout voor de Waaslanders. Coach Mercier bracht vanavond Durmishaj en Koita aan de aftrap in de plaats van Milosevic en Agyepong. Les Hurlus van hun kant waren één van de revelaties van het seizoensbegin en konden minstens voor één dag naar de leiding wippen als het won. Met Bakic bracht Hollerbach slechts één nieuwe pion aan de aftrap.
Les Hurlus staan virtueel op kop van de Jupiler Pro League
De thuisploeg nam de wedstrijd meteen in handen en Koita trapte na amper drie minuten spelen hoog over. Moeskroen herstelde nadien wel het evenwicht maar kwam in de tiende minuut goed weg toen Durmishaj naast trapte na een prima actie van Tuur Dierckx. De bezoekers creëerden weinig kansen op de Freethiel maar kwamen iets voorbij het halfuur toch op voorsprong nadat Garcia raak kopte: 0-1. Grote kansen bleven nadien uit waardoor Waasland-Beveren halfweg opnieuw een slechte zaak leek te doen in het klassement.

Jackers heeft niet al teveel werk op te knappen maar moet toch één bal uit zijn netten vissen.
Waasland-Beveren recht de rug maar pakt andermaal geen eerste zege
Moeskroen kwam het beste uit de kleedkamer maar Waasland-Beveren zorgde voor het eerste gevaar: Koita trapte na goed vijf minuten spelen in het zijnet. Iets voor het uur leek de thuisploeg op gelijke hoogte te komen toen Badibanga een vrije trap via een bezoekend been in doel schoot. De VAR oordeelde echter dat er sprake was van hinderlijk buitenspel en zo bleef het voorlopig 0-1. Op twintig minuten van het einde kwamen de Waaslanders dan toch op gelijke hoogte toen Schryvers een voorzet van Foulon knap in doel devieerde: 1-1. De thuisploeg ging nog op zoek naar een eerste overwinning maar moest andermaal vrede nemen met een puntendeling. Met dit punt beent het onderin wel Cercle Brugge en Eupen bij.
Scoreverloop:
0-1 (32') Garcia, 1-1 (72') Schryvers

Zal Waasland-Beveren zich redden?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

12
12
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

49
49
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

43
43
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

144
144
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

56
56
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

313
313
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

114
114
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

749
749
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

671
671
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

69
69
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

179
179
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

229
229
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

88
88
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

181
181
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

582
582
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

268
268
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

569
569
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

176
176
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws