Waasland-Beveren toont veerkracht tegen co-leider Moeskroen

123 stemmen
Waasland-Beveren toont veerkracht tegen co-leider Moeskroen

Ook na acht speeldagen blijft Waasland-Beveren op zoek naar zijn eerste zege van het seizoen. Op eigen veld kwam het niet verder dan een puntendeling tegen revelatie Moeskroen. Met dit puntje komen Les Hurlus voorlopig samen met Standard aan de leiding van de Jupiler Pro League. Moeskroen kampioen?

Waasland-Beveren was dit seizoen nog zegeloos in de Jupiler Pro League en snakte naar een eerste zege. Vorig weekend leek het lange tijd op weg naar een eerste driepunter tegen STVV, in de laatste minuut van de blessuretijd liep het echter nog pijnlijk fout voor de Waaslanders. Coach Mercier bracht vanavond Durmishaj en Koita aan de aftrap in de plaats van Milosevic en Agyepong. Les Hurlus van hun kant waren één van de revelaties van het seizoensbegin en konden minstens voor één dag naar de leiding wippen als het won. Met Bakic bracht Hollerbach slechts één nieuwe pion aan de aftrap.
Les Hurlus staan virtueel op kop van de Jupiler Pro League
De thuisploeg nam de wedstrijd meteen in handen en Koita trapte na amper drie minuten spelen hoog over. Moeskroen herstelde nadien wel het evenwicht maar kwam in de tiende minuut goed weg toen Durmishaj naast trapte na een prima actie van Tuur Dierckx. De bezoekers creëerden weinig kansen op de Freethiel maar kwamen iets voorbij het halfuur toch op voorsprong nadat Garcia raak kopte: 0-1. Grote kansen bleven nadien uit waardoor Waasland-Beveren halfweg opnieuw een slechte zaak leek te doen in het klassement.

Jackers heeft niet al teveel werk op te knappen maar moet toch één bal uit zijn netten vissen.
Waasland-Beveren recht de rug maar pakt andermaal geen eerste zege
Moeskroen kwam het beste uit de kleedkamer maar Waasland-Beveren zorgde voor het eerste gevaar: Koita trapte na goed vijf minuten spelen in het zijnet. Iets voor het uur leek de thuisploeg op gelijke hoogte te komen toen Badibanga een vrije trap via een bezoekend been in doel schoot. De VAR oordeelde echter dat er sprake was van hinderlijk buitenspel en zo bleef het voorlopig 0-1. Op twintig minuten van het einde kwamen de Waaslanders dan toch op gelijke hoogte toen Schryvers een voorzet van Foulon knap in doel devieerde: 1-1. De thuisploeg ging nog op zoek naar een eerste overwinning maar moest andermaal vrede nemen met een puntendeling. Met dit punt beent het onderin wel Cercle Brugge en Eupen bij.
Scoreverloop:
0-1 (32') Garcia, 1-1 (72') Schryvers

Zal Waasland-Beveren zich redden?

Meest recent

'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

19
19
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

415
415
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

47
47
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

134
134
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

122
122
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

367
367
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

374
374
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

131
131
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

275
275
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

38
38
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

178
178
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

448
448
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

604
604
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

55
55
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

122
122
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

344
344
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

54
54
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

50
50
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

410
410
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

132
132
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

629
629
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

496
496
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

202
202

Meer sportnieuws