TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht overweegt transfervrije spits, klap voor Courtois'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht overweegt transfervrije spits, klap voor Courtois'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht blijft maar wachten tot één van de spitsen verlost is van blessureleed. Maar volgens L'Avenir kan er binnenkort in het aanvallende compartiment nog een spits worden toegevoegd. Volgens de Franstalige krant blijft Sporting nog steeds uitkijken naar een nieuwe aanvallende versterking. Daarbij kijkt men vooral naar aanvallers die momenteel zonder club zitten.

AA Gent zou goudhaantje Jonathan David een nieuwe overeenkomst willen voorschotelen. Sport/Voetbalmagazine weet dat de club onderhandelingen voert om zijn contract open te breken. Daardoor zal David heel wat meer gaan verdienen en staat Gent komende zomer sterker in de onderhandelingen, want het staat nu al zo goed als vast dat David de club verlaat.

Hans Vanaken werd afgelopen zomer aan Ajax gelinkt maar de Amsterdammers deden toen geen concrete aanbieding. De Gouden Schoen werd immers als vervanger van Donny van de Beek aanzien en die bleef gewoon op post. Indien de Nederlander komende zomer alsnog vertrekt, zou Ajax wel eens kunnen aankloppen bij Club Brugge. "Ajax had wel degelijk interesse. Ik sprak met een van hun scouts en die vond Vanaken de beste van Club", onthulde analist Marc Degryse immers in Het Laatste Nieuws.

BUITENLAND
Thibaut Courtois is na zijn mindere prestatie tegen PSG het doelwit van een ware heksenjacht in de (Spaanse) media. En daar blijft ook een deel van het bestuur van Real Madrid niet blind voor. Volgens Le 10 Sports en El Confindencial is er ook binnen de clubleiding onvrede ontstaan en zou weldra een evaluatie gehouden worden. Indien die tegenvalt, zou er in één van de komende mercato's wel eens gecorrigeerd kunnen worden.

Door zijn sterke prestaties van de voorbije maanden wordt Sadio Mané momenteel door verschillende topclubs gevolgd. Maar bij Liverpool willen ze hun ster uiteraard niet zien vertrekken en dus plannen ze een tegenzet. Volgens de Daily Star is Liverpool immers van plan om Mané een megacontract voor te schotelen. Hij zou de best betaalde speler van de club kunnen worden met een weekloon van maar liefst 250.000 euro.

Indien de Senegalees toch vertrekt, zou Donyell Malen wel eens zijn opvolger kunnen worden. Volgens het medium Calciomercato hebben de scouts van Liverpool de naam van de kersverse international van het Nederlands elftal namelijk met viltstift omcirkeld. Ook AS Roma en AC Milan zouden aan het goudhaantjes van PSV denken.

LEES OOK: Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Denkt u dat Courtois de strijd met de Spaanse pers nog in zijn voordeel kan keren?

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

123
123
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

18
18
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

135
135
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

130
130
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

276
276
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

69
69
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

209
209
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

257
257
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

147
147
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

253
253
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

586
586
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

200
200
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

29
29
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

462
462
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

215
215
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

442
442
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

62
62
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

89
89
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

296
296
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

287
287
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

133
133
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

619
619

Meer sportnieuws