Nieuwe toptransfer bij Club? "Scout van Ajax vond hem de beste"

1392
Nieuwe toptransfer bij Club?

Club Brugge haalde komende zomer niet alleen een pak versterking in huis, het slaagde er ook in om enkele bepalende spelers langer aan zich te binden. Emmanuel Dennis, Krépin Diatta en Hans Vanaken verlengden alle drie hun contract. Vooral die laatste leek nochtans rijp voor een transfer.


Zowel individueel als met zijn ploeg heeft Vanaken in België al alles gewonnen. Aan adelbrieven dus geen gebrek, toch was er van concrete interesse geen sprake deze zomer. Een spijtige zaak, zo oordeelt analist Marc Degryse, die niet goed begrijpt waarom er zo weinig belangstelling was. "Het enige wat ik kan bedenken, is dat Hans niet fanatiek genoeg is, of dat niet uitstraalt. Maar wat dan gezegd van Hazard?", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Toch hoeft Vanaken nog niet te wanhopen. Afgelopen zomer toonde Ajax interesse. De spelmaker beweerde zelf niets te hebben gehoord van de Nederlandse kampioen, maar Degryse lijkt meer te weten. "Ajax had wel degelijk interesse. Ik sprak met een van hun scouts en die vond Vanaken de beste van Club", aldus de analist.

En wie weet komen de Amsterdammers komende zomer wél met een concreet voorstel. Vanaken zou er immers gezien worden als potentiële vervanger van Donny van de Beek. Die bleef uiteindelijk nog een jaartje, maar is volgende zomer zo goed als weg uit de Johan Cruijff ArenA. Al wordt de Limburger dan wel weer 28 jaar, wat natuurlijk in zijn nadeel speelt. Voor Club zou dat alvast een uitgaande toptransfer worden, hoewel men hem liever gewoon ziet blijven natuurlijk.

LEES OOK: Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

Denkt u dat Vanaken ooit nog in het buitenland gaat spelen?

Meest recent

'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

64
64
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

53
53
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

74
74
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

141
141
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

116
116
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

195
195
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

260
260
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

146
146
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

212
212
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

93
93
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

70
70
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

222
222
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

124
124
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

221
221
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

843
843
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

103
103
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

163
163
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

204
204
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

235
235
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

78
78
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

141
141
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

251
251
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

471
471

Meer sportnieuws