Nieuwe toptransfer bij Club? "Scout van Ajax vond hem de beste"

door
Nieuwe toptransfer bij Club?

Club Brugge haalde komende zomer niet alleen een pak versterking in huis, het slaagde er ook in om enkele bepalende spelers langer aan zich te binden. Emmanuel Dennis, Krépin Diatta en Hans Vanaken verlengden alle drie hun contract. Vooral die laatste leek nochtans rijp voor een transfer.


Zowel individueel als met zijn ploeg heeft Vanaken in België al alles gewonnen. Aan adelbrieven dus geen gebrek, toch was er van concrete interesse geen sprake deze zomer. Een spijtige zaak, zo oordeelt analist Marc Degryse, die niet goed begrijpt waarom er zo weinig belangstelling was. "Het enige wat ik kan bedenken, is dat Hans niet fanatiek genoeg is, of dat niet uitstraalt. Maar wat dan gezegd van Hazard?", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Toch hoeft Vanaken nog niet te wanhopen. Afgelopen zomer toonde Ajax interesse. De spelmaker beweerde zelf niets te hebben gehoord van de Nederlandse kampioen, maar Degryse lijkt meer te weten. "Ajax had wel degelijk interesse. Ik sprak met een van hun scouts en die vond Vanaken de beste van Club", aldus de analist.

En wie weet komen de Amsterdammers komende zomer wél met een concreet voorstel. Vanaken zou er immers gezien worden als potentiële vervanger van Donny van de Beek. Die bleef uiteindelijk nog een jaartje, maar is volgende zomer zo goed als weg uit de Johan Cruijff ArenA. Al wordt de Limburger dan wel weer 28 jaar, wat natuurlijk in zijn nadeel speelt. Voor Club zou dat alvast een uitgaande toptransfer worden, hoewel men hem liever gewoon ziet blijven natuurlijk.

LEES OOK: Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Denkt u dat Vanaken ooit nog in het buitenland gaat spelen?

Meest recent

Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

7
7
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

174
174
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

180
180
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

27
27
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

396
396
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

494
494
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

151
151
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

284
284
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

357
357
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

85
85
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

67
67
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

73
73
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

249
249
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

255
255
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

115
115
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

377
377
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

579
579
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

279
279
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

136
136
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

109
109
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1298
1298
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

480
480
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

383
383
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

172
172

Meer sportnieuws