Nieuwe toptransfer bij Club? "Scout van Ajax vond hem de beste"

door
Nieuwe toptransfer bij Club?

Club Brugge haalde komende zomer niet alleen een pak versterking in huis, het slaagde er ook in om enkele bepalende spelers langer aan zich te binden. Emmanuel Dennis, Krépin Diatta en Hans Vanaken verlengden alle drie hun contract. Vooral die laatste leek nochtans rijp voor een transfer.


Zowel individueel als met zijn ploeg heeft Vanaken in België al alles gewonnen. Aan adelbrieven dus geen gebrek, toch was er van concrete interesse geen sprake deze zomer. Een spijtige zaak, zo oordeelt analist Marc Degryse, die niet goed begrijpt waarom er zo weinig belangstelling was. "Het enige wat ik kan bedenken, is dat Hans niet fanatiek genoeg is, of dat niet uitstraalt. Maar wat dan gezegd van Hazard?", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Toch hoeft Vanaken nog niet te wanhopen. Afgelopen zomer toonde Ajax interesse. De spelmaker beweerde zelf niets te hebben gehoord van de Nederlandse kampioen, maar Degryse lijkt meer te weten. "Ajax had wel degelijk interesse. Ik sprak met een van hun scouts en die vond Vanaken de beste van Club", aldus de analist.

En wie weet komen de Amsterdammers komende zomer wél met een concreet voorstel. Vanaken zou er immers gezien worden als potentiële vervanger van Donny van de Beek. Die bleef uiteindelijk nog een jaartje, maar is volgende zomer zo goed als weg uit de Johan Cruijff ArenA. Al wordt de Limburger dan wel weer 28 jaar, wat natuurlijk in zijn nadeel speelt. Voor Club zou dat alvast een uitgaande toptransfer worden, hoewel men hem liever gewoon ziet blijven natuurlijk.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Denkt u dat Vanaken ooit nog in het buitenland gaat spelen?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

83
83
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

112
112
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

160
160
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

336
336
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

119
119
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

57
57
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

581
581
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

329
329
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

138
138
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

314
314
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

869
869
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

138
138
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

330
330
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

343
343
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

345
345
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

175
175
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

334
334
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws