Nieuwe toptransfer bij Club? "Scout van Ajax vond hem de beste"

door
Nieuwe toptransfer bij Club?

Club Brugge haalde komende zomer niet alleen een pak versterking in huis, het slaagde er ook in om enkele bepalende spelers langer aan zich te binden. Emmanuel Dennis, Krépin Diatta en Hans Vanaken verlengden alle drie hun contract. Vooral die laatste leek nochtans rijp voor een transfer.


Zowel individueel als met zijn ploeg heeft Vanaken in België al alles gewonnen. Aan adelbrieven dus geen gebrek, toch was er van concrete interesse geen sprake deze zomer. Een spijtige zaak, zo oordeelt analist Marc Degryse, die niet goed begrijpt waarom er zo weinig belangstelling was. "Het enige wat ik kan bedenken, is dat Hans niet fanatiek genoeg is, of dat niet uitstraalt. Maar wat dan gezegd van Hazard?", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Toch hoeft Vanaken nog niet te wanhopen. Afgelopen zomer toonde Ajax interesse. De spelmaker beweerde zelf niets te hebben gehoord van de Nederlandse kampioen, maar Degryse lijkt meer te weten. "Ajax had wel degelijk interesse. Ik sprak met een van hun scouts en die vond Vanaken de beste van Club", aldus de analist.

En wie weet komen de Amsterdammers komende zomer wél met een concreet voorstel. Vanaken zou er immers gezien worden als potentiële vervanger van Donny van de Beek. Die bleef uiteindelijk nog een jaartje, maar is volgende zomer zo goed als weg uit de Johan Cruijff ArenA. Al wordt de Limburger dan wel weer 28 jaar, wat natuurlijk in zijn nadeel speelt. Voor Club zou dat alvast een uitgaande toptransfer worden, hoewel men hem liever gewoon ziet blijven natuurlijk.

LEES OOK: Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Denkt u dat Vanaken ooit nog in het buitenland gaat spelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

12
12
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

79
79
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

22
22
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

69
69
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

29
29
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

32
32
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

115
115
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

63
63
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

230
230
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

60
60
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

65
65
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

80
80
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

67
67
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

104
104
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

456
456
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

32
32
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

77
77
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

246
246
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

42
42
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

65
65
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

298
298
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

57
57
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

262
262

Meer sportnieuws