Lokeren pakt eindelijk eerste zege in Proximus League

door
Lokeren pakt eindelijk eerste zege in Proximus League

Roeselare kreeg eerder deze week goed nieuws op extrasportief vlak, sportief blijven de West-Vlamingen echter in het sukkelstraatje. Op bezoek bij het eveneens nog zegeloze Lokeren ging het kansloos onderuit. Zo pakt De Boeck eindelijk zijn eerste driepunter van het seizoen met de Oost-Vlamingen.

Lokeren mocht het vanavond dan toch opnemen tegen Roeselare. De West-Vlamingen werden een dikke week geleden failliet verklaard door de rechtbank, in beroep werd dit echter ongedaan gemaakt. Sportief hingen er wel nog steeds donkere wolken boven Roeselare: samen met Lokeren stond het momenteel op de laatste plaats in de Proximus League. Op Daknam speelden de Oost-Vlamingen vandaag een prima eerste helft, iets voorbij het halfuur tikte Van Damme van dichtbij de 1-0 tegen de touwen. De ploeg van Glen De Boeck duwde nu door en nog voor de pauze maakte Tirpan met een lage schuiver de 2-0. Met een dubbele voorsprong bij de rust leek de degradant uit de Jupiler Pro League eindelijk op weg naar zijn eerste driepunter.
Minder animo in de tweede helft met een controlerend Lokeren en een onmondig Roeselare. Via Amano en Beridze kreeg de thuisploeg nog de beste kansen maar Biebauw vermeed voorlopig een grotere nederlaag voor de West-Vlamingen. Op een kwartier van het einde was een flauwe poging van Carvalho zowat het enige wapenfeit van de bezoekers. Uiteindelijk hield Lokeren gemakkelijk stand en boekt het eindelijk zijn eerste zege, Roeselare blijft troosteloos laatste in de Proximus League.
Scoreverloop:
1-0 (31') Van Damme, 2-0 (37') Tirpan



Zal Roeselare zakken uit de Proximus League?

Meest recent

Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

23
23
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

166
166
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

88
88
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

300
300
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

170
170
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

9
9
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

170
170
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

414
414
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

378
378
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

450
450
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

367
367
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

70
70
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

688
688
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

603
603
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

90
90
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

442
442
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

351
351
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

152
152
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

812
812
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

166
166
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

62
62
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

150
150
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

187
187
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

966
966

Meer sportnieuws