'Anderlecht wacht wintermercato niet af voor nieuwe spits'

2161 stemmen
'Anderlecht wacht wintermercato niet af voor nieuwe spits'

Tegen Club Brugge zal Anderlecht wellicht opnieuw zonder echte aanvaller starten, of Isaac Kiese Thelin zou verrassend moeten worden gedropt in het basiselftal. Nieuwkomer Kemar Roofe wordt stilaan wedstrijdfit, maar starten zal ook hij wellicht niet doen.

Nochtans is de verleiding groot om de zomeraanwinst van zes miljoen euro in de basis te posteren. Maar op Neerpede blijft men voorzichtig, want door Roofe te vroeg te brengen blijft het risico reëel op een herhaling van zijn blessure. Daarnaast is die andere aanvaller Landry Dimata ook nog voor langere tijd out. 

Maar volgens L'Avenir kan er binnenkort in het aanvallende compartiment nog een spits worden toegevoegd. Volgens de Franstalige krant blijft Sporting nog steeds uitkijken naar een nieuwe aanvallende versterking. Daarbij kijkt men vooral naar aanvallers die momenteel zonder club zitten. Anderlecht wil de wintermercato dus niet afwachten en binnenkort nog uithalen met een nieuwe nummer negen.

LEES OOK: "Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

Moet Anderlecht beter wachten tot de wintermercato?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

10
10
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

47
47
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

60
60
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

107
107
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

397
397
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

218
218
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

112
112
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

134
134
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

98
98
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

132
132
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

118
118
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

50
50
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

337
337
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

204
204
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

224
224
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

359
359
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

511
511
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

99
99
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

298
298
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

176
176
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

290
290
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

176
176
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

493
493
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

228
228

Meer sportnieuws