'Dries Mertens heeft beslissing over Anderlecht genomen'

door
'Dries Mertens heeft beslissing over Anderlecht genomen'

Dries Mertens toonde zaterdagavond nog maar eens hoe belangrijk hij kan zijn voor Napoli, want met twee goals loodste hij zijn ploeg naar een 2-0-zege tegen Sampdoria. Daarmee speelde hij zichzelf nog eens in de kijker, want op het einde van het seizoen loopt zijn contract af. Carlo Ancelotti heeft echter een duidelijke boodschap voor het clubbestuur.

"Eerst zijn contractverlenging of eerst de geboorte van zijn kindje?", verwijst hij bij La Gazzetta dello Sport naar de manier waarop Mertens zijn eerste goal vierde. "Misschien is het beter om zijn contract meteen te verlengen. Binnen negen maanden zal zijn contract al afgelopen zijn!"

Ancelotti is immers zeer tevreden over Mertens. "We hebben het hier over een complete speler. Iedereen onderschat hem omwille van zijn lichaamsbouw, maar hij is zeer goed met de bal aan de voet. Hij is een belangrijke pion in onze aanval."

UPDATE 20/09

Carlo Ancelotti zou Dries Mertens dus klaarblijkelijk maar wat graag bij Napoli houden. Dat is er na zijn prestatie tegen Liverpool in de Champions League uiteraard alleen nog maar op verbeterd. Ook Calciomercato meldt dat de Italiaanse oefenmeester er alles aan wil doen om de Rode Duivel in Italië te houden. Volgens het Italiaanse medium is het overigens ook de prioriteit van Mertens om bij Napoli te kunnen blijven. Een lucratieve transfer naar de VS of China, of één naar Anderlecht, lijkt dus nog niet voor meteen.

LEES OOK: 'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

2
2
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

21
21
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

103
103
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

65
65
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

88
88
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

60
60
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

110
110
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

348
348
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

124
124
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

76
76
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

580
580
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

169
169
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

40
40
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

723
723
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

141
141
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

263
263
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

450
450
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

767
767
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

940
940
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

209
209
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

55
55
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

134
134
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

161
161
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

190
190
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

124
124

Meer sportnieuws