'Dries Mertens heeft beslissing over Anderlecht genomen'

door
'Dries Mertens heeft beslissing over Anderlecht genomen'

Dries Mertens toonde zaterdagavond nog maar eens hoe belangrijk hij kan zijn voor Napoli, want met twee goals loodste hij zijn ploeg naar een 2-0-zege tegen Sampdoria. Daarmee speelde hij zichzelf nog eens in de kijker, want op het einde van het seizoen loopt zijn contract af. Carlo Ancelotti heeft echter een duidelijke boodschap voor het clubbestuur.

"Eerst zijn contractverlenging of eerst de geboorte van zijn kindje?", verwijst hij bij La Gazzetta dello Sport naar de manier waarop Mertens zijn eerste goal vierde. "Misschien is het beter om zijn contract meteen te verlengen. Binnen negen maanden zal zijn contract al afgelopen zijn!"

Ancelotti is immers zeer tevreden over Mertens. "We hebben het hier over een complete speler. Iedereen onderschat hem omwille van zijn lichaamsbouw, maar hij is zeer goed met de bal aan de voet. Hij is een belangrijke pion in onze aanval."

UPDATE 20/09

Carlo Ancelotti zou Dries Mertens dus klaarblijkelijk maar wat graag bij Napoli houden. Dat is er na zijn prestatie tegen Liverpool in de Champions League uiteraard alleen nog maar op verbeterd. Ook Calciomercato meldt dat de Italiaanse oefenmeester er alles aan wil doen om de Rode Duivel in Italië te houden. Volgens het Italiaanse medium is het overigens ook de prioriteit van Mertens om bij Napoli te kunnen blijven. Een lucratieve transfer naar de VS of China, of één naar Anderlecht, lijkt dus nog niet voor meteen.

LEES OOK: WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

1
1
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

158
158
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

155
155
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

98
98
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

425
425
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

322
322
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

500
500
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

220
220
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

381
381
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

320
320
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

81
81
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

505
505
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

319
319
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

93
93
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

202
202
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

562
562
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

292
292
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

70
70
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

110
110
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

76
76
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

44
44
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

469
469
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

420
420
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

146
146
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

34
34

Meer sportnieuws