Meer details over 'vechtpartij' Lukaku, met opvallende vredestichter

door
Meer details over 'vechtpartij' Lukaku, met opvallende vredestichter

Internazionale nam dinsdag een ontgoochelende start in de Champions League, want in eigen huis raakte het tegen Slavia Praag niet verder dan een 1-1. Daarmee mocht het bovendien nog blij zijn, want pas in blessuretijd kon Barella een puntje redden voor de Nerazzurri. Romelu Lukaku had daarna nog de winnende treffer aan de voet, maar globaal gezien kon hij zich maar weinig tonen.


Daar zat de spits uiteraard verveeld mee en na de match richtte hij zich daarom volgens La Gazzetta dello Sport in de kleedkamer tot zijn ploegmaats. Hij spoorde zijn ploegmaats aan om de offensieve richtlijnen van trainer Antonio Conte beter op te volgen om hem op die manier vaker in stelling te kunnen brengen. Maar die woorden vielen niet bij iedereen goed.

Marcelo Brozovic zou in de woorden van Lukaku een persoonlijke aanval gezien hebben en de Kroaat zou de Rode Duivel daarom stevig van antwoord gediend hebben. Het zou vervolgens tot een stevige discussie gekomen zijn, die zelfs bijna ontaardde in een fysieke confrontatie. Ploegmaats moesten de twee kemphanen uit elkaar houden. Na amper enkele weken lijken er dus al spanningen te zijn bij Inter.

UPDATE 17u
Stilaan komen er meer details naar buiten over het incident van dinsdag in de catacomben van San Siro. Hoewel er volgens La Gazzetta wel degelijk enkele harde woorden vielen en er krachttermen over en weer gesmeten werden, zou het niet tot een handgemeen zijn gekomen. Intussen is het conflict naar verluidt ook alweer uitgeklaard, al staat iedereen nu wel op scherp voor de Milanese derby van dit weekend tegen stadsgenoot AC Milan.

Het Italiaanse dagblad duidt overigens nog een opvallende naam aan als de vredestichter tussen Lukaku en Brozovic. Die rol zou Alexis Sanchez, gehuurd van Manchester United, op zich genomen hebben. De Chileen kent Lukaku vanop Old Trafford en smeedde daar een hechte band met de Rode Duivel, die ook bij manager Antonio Conte in de bovenste schuif ligt. Vooral Brozovic zou dus wel eens de sigaar kunnen worden en zaterdag naar de bank verhuizen.

LEES OOK: Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Zou u graag samenspelen met iemand als Lukaku?

Meest recent

PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

1
1
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

33
33
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

44
44
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

60
60
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

120
120
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

57
57
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

217
217
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

126
126
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

369
369
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1028
1028
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

57
57
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

140
140
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

143
143
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

255
255
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

56
56
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

547
547
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

115
115
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

384
384
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

600
600
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

311
311
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

367
367
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

375
375
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

80
80
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

463
463

Meer sportnieuws