Meer details over 'vechtpartij' Lukaku, met opvallende vredestichter

676
Meer details over 'vechtpartij' Lukaku, met opvallende vredestichter

Internazionale nam dinsdag een ontgoochelende start in de Champions League, want in eigen huis raakte het tegen Slavia Praag niet verder dan een 1-1. Daarmee mocht het bovendien nog blij zijn, want pas in blessuretijd kon Barella een puntje redden voor de Nerazzurri. Romelu Lukaku had daarna nog de winnende treffer aan de voet, maar globaal gezien kon hij zich maar weinig tonen.


Daar zat de spits uiteraard verveeld mee en na de match richtte hij zich daarom volgens La Gazzetta dello Sport in de kleedkamer tot zijn ploegmaats. Hij spoorde zijn ploegmaats aan om de offensieve richtlijnen van trainer Antonio Conte beter op te volgen om hem op die manier vaker in stelling te kunnen brengen. Maar die woorden vielen niet bij iedereen goed.

Marcelo Brozovic zou in de woorden van Lukaku een persoonlijke aanval gezien hebben en de Kroaat zou de Rode Duivel daarom stevig van antwoord gediend hebben. Het zou vervolgens tot een stevige discussie gekomen zijn, die zelfs bijna ontaardde in een fysieke confrontatie. Ploegmaats moesten de twee kemphanen uit elkaar houden. Na amper enkele weken lijken er dus al spanningen te zijn bij Inter.

UPDATE 17u
Stilaan komen er meer details naar buiten over het incident van dinsdag in de catacomben van San Siro. Hoewel er volgens La Gazzetta wel degelijk enkele harde woorden vielen en er krachttermen over en weer gesmeten werden, zou het niet tot een handgemeen zijn gekomen. Intussen is het conflict naar verluidt ook alweer uitgeklaard, al staat iedereen nu wel op scherp voor de Milanese derby van dit weekend tegen stadsgenoot AC Milan.

Het Italiaanse dagblad duidt overigens nog een opvallende naam aan als de vredestichter tussen Lukaku en Brozovic. Die rol zou Alexis Sanchez, gehuurd van Manchester United, op zich genomen hebben. De Chileen kent Lukaku vanop Old Trafford en smeedde daar een hechte band met de Rode Duivel, die ook bij manager Antonio Conte in de bovenste schuif ligt. Vooral Brozovic zou dus wel eens de sigaar kunnen worden en zaterdag naar de bank verhuizen.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Zou u graag samenspelen met iemand als Lukaku?

Meest recent

Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

0
0
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

24
24
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

6
6
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

70
70
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

104
104
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

214
214
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

213
213
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

32
32
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

237
237
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

54
54
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

30
30
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

132
132
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

124
124
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

72
72
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

53
53
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

56
56
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

61
61
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

355
355
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

64
64
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

147
147
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

156
156
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

186
186
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

69
69

Meer sportnieuws