Meer details over 'vechtpartij' Lukaku, met opvallende vredestichter

door
Meer details over 'vechtpartij' Lukaku, met opvallende vredestichter

Internazionale nam dinsdag een ontgoochelende start in de Champions League, want in eigen huis raakte het tegen Slavia Praag niet verder dan een 1-1. Daarmee mocht het bovendien nog blij zijn, want pas in blessuretijd kon Barella een puntje redden voor de Nerazzurri. Romelu Lukaku had daarna nog de winnende treffer aan de voet, maar globaal gezien kon hij zich maar weinig tonen.


Daar zat de spits uiteraard verveeld mee en na de match richtte hij zich daarom volgens La Gazzetta dello Sport in de kleedkamer tot zijn ploegmaats. Hij spoorde zijn ploegmaats aan om de offensieve richtlijnen van trainer Antonio Conte beter op te volgen om hem op die manier vaker in stelling te kunnen brengen. Maar die woorden vielen niet bij iedereen goed.

Marcelo Brozovic zou in de woorden van Lukaku een persoonlijke aanval gezien hebben en de Kroaat zou de Rode Duivel daarom stevig van antwoord gediend hebben. Het zou vervolgens tot een stevige discussie gekomen zijn, die zelfs bijna ontaardde in een fysieke confrontatie. Ploegmaats moesten de twee kemphanen uit elkaar houden. Na amper enkele weken lijken er dus al spanningen te zijn bij Inter.

UPDATE 17u
Stilaan komen er meer details naar buiten over het incident van dinsdag in de catacomben van San Siro. Hoewel er volgens La Gazzetta wel degelijk enkele harde woorden vielen en er krachttermen over en weer gesmeten werden, zou het niet tot een handgemeen zijn gekomen. Intussen is het conflict naar verluidt ook alweer uitgeklaard, al staat iedereen nu wel op scherp voor de Milanese derby van dit weekend tegen stadsgenoot AC Milan.

Het Italiaanse dagblad duidt overigens nog een opvallende naam aan als de vredestichter tussen Lukaku en Brozovic. Die rol zou Alexis Sanchez, gehuurd van Manchester United, op zich genomen hebben. De Chileen kent Lukaku vanop Old Trafford en smeedde daar een hechte band met de Rode Duivel, die ook bij manager Antonio Conte in de bovenste schuif ligt. Vooral Brozovic zou dus wel eens de sigaar kunnen worden en zaterdag naar de bank verhuizen.

LEES OOK: ‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Zou u graag samenspelen met iemand als Lukaku?

Meest recent

'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

14
14
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

123
123
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

139
139
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

87
87
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

276
276
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

233
233
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

76
76
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

605
605
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

203
203
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

323
323
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

870
870
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

335
335
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

563
563
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

343
343
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

709
709
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

874
874
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

856
856
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

62
62
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

1136
1136
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

911
911
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

452
452
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

532
532
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

790
790
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

399
399
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

385
385

Meer sportnieuws