Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

991 stemmen
Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

Real Madrid is met een valse noot aan de Champions League begonnen. De Koninklijke verloor woensdagavond met duidelijke 3-0-cijfers op het veld van Paris Saint-Germain, dat nochtans zijn sterren Mbappé, Neymar en Cavani moest missen. De twee Madrileense Belgen maakten daarbij geen goede beurt.


Zo speelde Eden Hazard een erg bleke partij tijdens zijn eerste basisplaats bij Real, maar in de Spaanse pers is het vooral Thibaut Courtois die de volle lading krijgt. "Courtois maakt geen grote fouten, maar hij kan de nul maar niet houden. Hij was zeker niet de oorzaak voor de nederlaag, maar deed ook weinig om ze te voorkomen. En zijn verdedigers doen weinig om hem te helpen, hij biedt ze echter ook geen zekerheid. De Belg liet de eerste treffer door aan zijn dichtstbijzijnde paal en deed weinig aan de tweede en derde goal. En dat terwijl Keylor Navas aan de overkant toekeek", schrijft Marca.

Ook bij AS was men allerminst onder de indruk. "Vreselijke fout bij de eerste goal van Di Maria, waarbij hij de dichtste paal veel te open liet en geen hand tegen de bal kon zetten, hoewel die toch dichtbij was. Hij was ook traag bij de tweede goal. Hij maakte begin tweede helft wel een degelijke redding toen PSG de druk opvoerde, maar beslissend was hij zeker niet."

SPORT geeft de Rode Duivel een beoordeling van slechts 4 op 10. "Bij de eerste kans van PSG deed hij niets tegen het schot van Di Maria, dat voorbij zijn handen glipte. En bij de tweede treffer liet hij zien dat hij geen wedstrijd redt voor Real Madrid, zoals de doelman aan de overkant, Keylor Navas, dat destijds wel deed."

Bij El Desmarque spaart men de kritiek eveneens niet. "De eerste match waarin Courtois tegenover zijn voormalige concurrent stond, mislukte. Hij was niet in staat iets aan de goals van Di Maria te doen en deed de zorgen omtrent het Madrileense doel toenemen." Slotwoord is voor Mundo Deportivo: "De Belg kon meer doen aan de 1-0 van Di Maria. Hij had het geluk dat PSG nog een aantal kansen miste."

LEES OOK: Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

🚀

Courtois krijgt te veel kritiek in Spanje ...

Meest recent

Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

22
22
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

69
69
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

76
76
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

233
233
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

251
251
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

107
107
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

94
94
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

87
87
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

106
106
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

459
459
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

282
282
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

185
185
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

183
183
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

52
52
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

99
99
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1017
1017
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

523
523
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

224
224
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

78
78
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

321
321
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

102
102
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

121
121
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

208
208

Meer sportnieuws