Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

door
Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

Real Madrid is met een valse noot aan de Champions League begonnen. De Koninklijke verloor woensdagavond met duidelijke 3-0-cijfers op het veld van Paris Saint-Germain, dat nochtans zijn sterren Mbappé, Neymar en Cavani moest missen. De twee Madrileense Belgen maakten daarbij geen goede beurt.


Zo speelde Eden Hazard een erg bleke partij tijdens zijn eerste basisplaats bij Real, maar in de Spaanse pers is het vooral Thibaut Courtois die de volle lading krijgt. "Courtois maakt geen grote fouten, maar hij kan de nul maar niet houden. Hij was zeker niet de oorzaak voor de nederlaag, maar deed ook weinig om ze te voorkomen. En zijn verdedigers doen weinig om hem te helpen, hij biedt ze echter ook geen zekerheid. De Belg liet de eerste treffer door aan zijn dichtstbijzijnde paal en deed weinig aan de tweede en derde goal. En dat terwijl Keylor Navas aan de overkant toekeek", schrijft Marca.

Ook bij AS was men allerminst onder de indruk. "Vreselijke fout bij de eerste goal van Di Maria, waarbij hij de dichtste paal veel te open liet en geen hand tegen de bal kon zetten, hoewel die toch dichtbij was. Hij was ook traag bij de tweede goal. Hij maakte begin tweede helft wel een degelijke redding toen PSG de druk opvoerde, maar beslissend was hij zeker niet."

SPORT geeft de Rode Duivel een beoordeling van slechts 4 op 10. "Bij de eerste kans van PSG deed hij niets tegen het schot van Di Maria, dat voorbij zijn handen glipte. En bij de tweede treffer liet hij zien dat hij geen wedstrijd redt voor Real Madrid, zoals de doelman aan de overkant, Keylor Navas, dat destijds wel deed."

Bij El Desmarque spaart men de kritiek eveneens niet. "De eerste match waarin Courtois tegenover zijn voormalige concurrent stond, mislukte. Hij was niet in staat iets aan de goals van Di Maria te doen en deed de zorgen omtrent het Madrileense doel toenemen." Slotwoord is voor Mundo Deportivo: "De Belg kon meer doen aan de 1-0 van Di Maria. Hij had het geluk dat PSG nog een aantal kansen miste."

LEES OOK: Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Courtois krijgt te veel kritiek in Spanje ...

Meest recent

KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

0
0
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

2
2
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

21
21
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

30
30
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

63
63
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

23
23
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

186
186
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

78
78
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

95
95
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

170
170
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

262
262
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

352
352
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

299
299
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

359
359
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

64
64
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

265
265
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

198
198
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

274
274
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

483
483
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

414
414
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

111
111
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

327
327

Meer sportnieuws