Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

door
Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

Real Madrid is met een valse noot aan de Champions League begonnen. De Koninklijke verloor woensdagavond met duidelijke 3-0-cijfers op het veld van Paris Saint-Germain, dat nochtans zijn sterren Mbappé, Neymar en Cavani moest missen. De twee Madrileense Belgen maakten daarbij geen goede beurt.


Zo speelde Eden Hazard een erg bleke partij tijdens zijn eerste basisplaats bij Real, maar in de Spaanse pers is het vooral Thibaut Courtois die de volle lading krijgt. "Courtois maakt geen grote fouten, maar hij kan de nul maar niet houden. Hij was zeker niet de oorzaak voor de nederlaag, maar deed ook weinig om ze te voorkomen. En zijn verdedigers doen weinig om hem te helpen, hij biedt ze echter ook geen zekerheid. De Belg liet de eerste treffer door aan zijn dichtstbijzijnde paal en deed weinig aan de tweede en derde goal. En dat terwijl Keylor Navas aan de overkant toekeek", schrijft Marca.

Ook bij AS was men allerminst onder de indruk. "Vreselijke fout bij de eerste goal van Di Maria, waarbij hij de dichtste paal veel te open liet en geen hand tegen de bal kon zetten, hoewel die toch dichtbij was. Hij was ook traag bij de tweede goal. Hij maakte begin tweede helft wel een degelijke redding toen PSG de druk opvoerde, maar beslissend was hij zeker niet."

SPORT geeft de Rode Duivel een beoordeling van slechts 4 op 10. "Bij de eerste kans van PSG deed hij niets tegen het schot van Di Maria, dat voorbij zijn handen glipte. En bij de tweede treffer liet hij zien dat hij geen wedstrijd redt voor Real Madrid, zoals de doelman aan de overkant, Keylor Navas, dat destijds wel deed."

Bij El Desmarque spaart men de kritiek eveneens niet. "De eerste match waarin Courtois tegenover zijn voormalige concurrent stond, mislukte. Hij was niet in staat iets aan de goals van Di Maria te doen en deed de zorgen omtrent het Madrileense doel toenemen." Slotwoord is voor Mundo Deportivo: "De Belg kon meer doen aan de 1-0 van Di Maria. Hij had het geluk dat PSG nog een aantal kansen miste."

LEES OOK: Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

Courtois krijgt te veel kritiek in Spanje ...

Meest recent

'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

14
14
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

106
106
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

67
67
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

45
45
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

133
133
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

60
60
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

120
120
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

101
101
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

27
27
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

66
66
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

292
292
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

79
79
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

321
321
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

37
37
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

80
80
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

102
102
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

312
312
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

222
222
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

567
567
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

521
521
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

117
117
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

182
182
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

226
226
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

208
208

Meer sportnieuws