Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

door
Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

Real Madrid is met een valse noot aan de Champions League begonnen. De Koninklijke verloor woensdagavond met duidelijke 3-0-cijfers op het veld van Paris Saint-Germain, dat nochtans zijn sterren Mbappé, Neymar en Cavani moest missen. De twee Madrileense Belgen maakten daarbij geen goede beurt.


Zo speelde Eden Hazard een erg bleke partij tijdens zijn eerste basisplaats bij Real, maar in de Spaanse pers is het vooral Thibaut Courtois die de volle lading krijgt. "Courtois maakt geen grote fouten, maar hij kan de nul maar niet houden. Hij was zeker niet de oorzaak voor de nederlaag, maar deed ook weinig om ze te voorkomen. En zijn verdedigers doen weinig om hem te helpen, hij biedt ze echter ook geen zekerheid. De Belg liet de eerste treffer door aan zijn dichtstbijzijnde paal en deed weinig aan de tweede en derde goal. En dat terwijl Keylor Navas aan de overkant toekeek", schrijft Marca.

Ook bij AS was men allerminst onder de indruk. "Vreselijke fout bij de eerste goal van Di Maria, waarbij hij de dichtste paal veel te open liet en geen hand tegen de bal kon zetten, hoewel die toch dichtbij was. Hij was ook traag bij de tweede goal. Hij maakte begin tweede helft wel een degelijke redding toen PSG de druk opvoerde, maar beslissend was hij zeker niet."

SPORT geeft de Rode Duivel een beoordeling van slechts 4 op 10. "Bij de eerste kans van PSG deed hij niets tegen het schot van Di Maria, dat voorbij zijn handen glipte. En bij de tweede treffer liet hij zien dat hij geen wedstrijd redt voor Real Madrid, zoals de doelman aan de overkant, Keylor Navas, dat destijds wel deed."

Bij El Desmarque spaart men de kritiek eveneens niet. "De eerste match waarin Courtois tegenover zijn voormalige concurrent stond, mislukte. Hij was niet in staat iets aan de goals van Di Maria te doen en deed de zorgen omtrent het Madrileense doel toenemen." Slotwoord is voor Mundo Deportivo: "De Belg kon meer doen aan de 1-0 van Di Maria. Hij had het geluk dat PSG nog een aantal kansen miste."

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Courtois krijgt te veel kritiek in Spanje ...

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

22
22
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

154
154
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

104
104
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

321
321
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

89
89
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

464
464
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

270
270
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

259
259
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

529
529
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

780
780
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

818
818
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

296
296
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

610
610
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

361
361
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

257
257
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

365
365
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

729
729
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

218
218
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

402
402

Meer sportnieuws