Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

door
Spaanse pers pakt Courtois hard aan na pijnlijke avond Real

Real Madrid is met een valse noot aan de Champions League begonnen. De Koninklijke verloor woensdagavond met duidelijke 3-0-cijfers op het veld van Paris Saint-Germain, dat nochtans zijn sterren Mbappé, Neymar en Cavani moest missen. De twee Madrileense Belgen maakten daarbij geen goede beurt.


Zo speelde Eden Hazard een erg bleke partij tijdens zijn eerste basisplaats bij Real, maar in de Spaanse pers is het vooral Thibaut Courtois die de volle lading krijgt. "Courtois maakt geen grote fouten, maar hij kan de nul maar niet houden. Hij was zeker niet de oorzaak voor de nederlaag, maar deed ook weinig om ze te voorkomen. En zijn verdedigers doen weinig om hem te helpen, hij biedt ze echter ook geen zekerheid. De Belg liet de eerste treffer door aan zijn dichtstbijzijnde paal en deed weinig aan de tweede en derde goal. En dat terwijl Keylor Navas aan de overkant toekeek", schrijft Marca.

Ook bij AS was men allerminst onder de indruk. "Vreselijke fout bij de eerste goal van Di Maria, waarbij hij de dichtste paal veel te open liet en geen hand tegen de bal kon zetten, hoewel die toch dichtbij was. Hij was ook traag bij de tweede goal. Hij maakte begin tweede helft wel een degelijke redding toen PSG de druk opvoerde, maar beslissend was hij zeker niet."

SPORT geeft de Rode Duivel een beoordeling van slechts 4 op 10. "Bij de eerste kans van PSG deed hij niets tegen het schot van Di Maria, dat voorbij zijn handen glipte. En bij de tweede treffer liet hij zien dat hij geen wedstrijd redt voor Real Madrid, zoals de doelman aan de overkant, Keylor Navas, dat destijds wel deed."

Bij El Desmarque spaart men de kritiek eveneens niet. "De eerste match waarin Courtois tegenover zijn voormalige concurrent stond, mislukte. Hij was niet in staat iets aan de goals van Di Maria te doen en deed de zorgen omtrent het Madrileense doel toenemen." Slotwoord is voor Mundo Deportivo: "De Belg kon meer doen aan de 1-0 van Di Maria. Hij had het geluk dat PSG nog een aantal kansen miste."

LEES OOK: Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Courtois krijgt te veel kritiek in Spanje ...

Meest recent

Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

36
36
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

80
80
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

58
58
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

82
82
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

83
83
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

123
123
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

39
39
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

94
94
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

299
299
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

128
128
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

206
206
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

199
199
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

95
95
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

138
138
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

95
95
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

360
360
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

241
241
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

342
342
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

314
314
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

453
453
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

216
216
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66

Meer sportnieuws