Clement voelt zich benadeeld: "Regels zijn regels"

door
Clement voelt zich benadeeld:

Club Brugge speelde woensdagavond 0-0-gelijk voor eigen volk tegen Galatasaray. Die score had er echter helemaal anders kunnen uitzien, zo liet Blauw-Zwart verschillende goede kansen onbenut. Bovendien was er in het slot nog heel wat te doen om een niet gefloten penalty.


Verdediger Marcao kreeg de bal immers in zijn eigen zestien op de arm getrapt, scheidsrechter noch VAR besloot om een strafschop te geven. En dat ging er bij coach Philippe Clement niet in. "Ik zag heel veel positieve punten, alleen op dit niveau moet je zoals bij die handsbal hem ook effectief fluiten. Dan krijgen we een strafschop en is de kans groot dat je wint vandaag. Ik snap niet waarom die hier niet werd toegekend. Regels zijn regels en hier werden ze gewoon niet toegepast, want anders hebben we hier misschien een driepunter en is het een hele andere situatie", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Verder was Clement wel tevreden met wat zijn manschappen lieten zien. Alleen het resultaat viel uiteraard tegen. "We kregen veel kansen tegen een hele goeie ploeg, dus mijn ploeg heeft getoond dat ze een plaats heeft in de Champions League. Een paar keer redde hun sterke keeper, een paar keer moeten we beter afwerken, maar het ultieme is die penalty. Dan is er euforie in het stadion, nu zijn we teleurgesteld met maar één punt. Maar we moeten het match per match bekijken en elke keer alles geven zonder de bus te parkeren."

LEES OOK: Grote trainersstunt Union? "Clement of Van Bommel"

Club had een strafschop moeten krijgen ...

Meest recent

Verschueren voorzitter? 'Vandenhaute beslist over veto'

Bij RSC Anderlecht staat woensdag een uiterst belangrijke afspraak op het programma. Op een speciale ...

19
19
Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

50
50
Union met verrassende transfer: "Dacht dat het om te lachen was"

Union SG verraste met de komst van David Hubert als nieuwe trainer. Nog groter was de verrassing ...

42
42
Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

75
75
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

89
89
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

79
79
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

164
164
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

120
120
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

310
310
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

168
168
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

107
107
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

114
114
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

261
261
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

280
280
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

198
198
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

218
218
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

265
265
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

967
967
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

504
504
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

236
236
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

528
528
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

212
212
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

418
418
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

307
307
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

70
70

Meer sportnieuws