Club schiet zichzelf in de voet: pover gelijkspel tegen Galatasaray

360 stemmen
Club schiet zichzelf in de voet: pover gelijkspel tegen Galatasaray

Club Brugge startte vanavond aan zijn Champions League-campagne, en trachtte uiteraard (een pak) beter te doen dan Racing Genk op dinsdag. Tegenstander in het Jan Breydelstadion was Galatasaray. In principe de minste van de drie tegenstanders naast PSG en Real Madrid, dus in principe was winst al meteen een must.

Om dat voor elkaar te krijgen koos Philippe Clement voor een verrassende naam in zijn defensie. Brandon Mechele kwam namelijk niet aan de aftrap, Matej Mitrovic deed dat wél. Daarnaast viel in het middenveld toch de keuze op Mats Rits, ten nadele van nieuwkomer Eder Balanta. Voorin moest het trio Dennis-Okereke-Diatta voor doelpunten zorgen.



Club startte snedig aan de wedstrijd, en dat was absoluut nodig tegen de sterke Turken. Ei zo na klom Blauw-Zwart ook al op een vroege voorsprong, maar Dennis mistte de uitgelezen kans. Iets later kon ook Mitrovic niet binnenkoppen op een hoekschop van Vormer. Club bleef gans de eerste helft de betere ploeg, maar sprong onzorgvuldig om met zijn kansen. Ricca knalde tegen de lat, Dennis kraakte zijn schot net voor rust. In tussentijd was Club wel al goed weggekomen toen Babel vrij kon uithalen, Mignolet liet echter zien waarom hij werd gehaald voor zoveel geld.



Geen doelpunten aan de rust dus en dat had Club enkel aan zichzelf te danken. Het spelpeil bleef ook in het begin van de tweede helft op niveau, maar de efficiëntie allerminst. Alweer Dennis liet een opgelegde mogelijkheid liggen, en Okereke zag zijn poging gered door Muslera. Hierna werd het qua kansen wel wat minder, maar het overwicht bleef. Galatasaray kon Club amper of niet in verlegenheid brengen. 



Nagatomo kwam er nog het dichtste bij met een knal vanop 30 meter, maar ook hij trof geen doel. In het slot van de wedstrijd werd Club nog een strafschop ontzegd. De bal kwam nochtans duidelijk op de arm van de Galatasaray-speler, maar zelfs de VAR greep niet in. Gescoord werd er dus niet meer en daar mag Club best ontgoocheld mee zijn na een sterke partij.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Club had meer verdiend...

Meest recent

'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

51
51
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

59
59
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

167
167
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

25
25
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

108
108
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

340
340
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

515
515
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

47
47
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

80
80
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

100
100
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

268
268
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

48
48
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

15
15
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

44
44
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

370
370
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

188
188
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

122
122
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

582
582
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

481
481
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

182
182
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

92
92
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

101
101
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

221
221
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

77
77
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

138
138

Meer sportnieuws