Club schiet zichzelf in de voet: pover gelijkspel tegen Galatasaray

door
Club schiet zichzelf in de voet: pover gelijkspel tegen Galatasaray

Club Brugge startte vanavond aan zijn Champions League-campagne, en trachtte uiteraard (een pak) beter te doen dan Racing Genk op dinsdag. Tegenstander in het Jan Breydelstadion was Galatasaray. In principe de minste van de drie tegenstanders naast PSG en Real Madrid, dus in principe was winst al meteen een must.

Om dat voor elkaar te krijgen koos Philippe Clement voor een verrassende naam in zijn defensie. Brandon Mechele kwam namelijk niet aan de aftrap, Matej Mitrovic deed dat wél. Daarnaast viel in het middenveld toch de keuze op Mats Rits, ten nadele van nieuwkomer Eder Balanta. Voorin moest het trio Dennis-Okereke-Diatta voor doelpunten zorgen.



Club startte snedig aan de wedstrijd, en dat was absoluut nodig tegen de sterke Turken. Ei zo na klom Blauw-Zwart ook al op een vroege voorsprong, maar Dennis mistte de uitgelezen kans. Iets later kon ook Mitrovic niet binnenkoppen op een hoekschop van Vormer. Club bleef gans de eerste helft de betere ploeg, maar sprong onzorgvuldig om met zijn kansen. Ricca knalde tegen de lat, Dennis kraakte zijn schot net voor rust. In tussentijd was Club wel al goed weggekomen toen Babel vrij kon uithalen, Mignolet liet echter zien waarom hij werd gehaald voor zoveel geld.



Geen doelpunten aan de rust dus en dat had Club enkel aan zichzelf te danken. Het spelpeil bleef ook in het begin van de tweede helft op niveau, maar de efficiëntie allerminst. Alweer Dennis liet een opgelegde mogelijkheid liggen, en Okereke zag zijn poging gered door Muslera. Hierna werd het qua kansen wel wat minder, maar het overwicht bleef. Galatasaray kon Club amper of niet in verlegenheid brengen. 



Nagatomo kwam er nog het dichtste bij met een knal vanop 30 meter, maar ook hij trof geen doel. In het slot van de wedstrijd werd Club nog een strafschop ontzegd. De bal kwam nochtans duidelijk op de arm van de Galatasaray-speler, maar zelfs de VAR greep niet in. Gescoord werd er dus niet meer en daar mag Club best ontgoocheld mee zijn na een sterke partij.

LEES OOK: Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

Club had meer verdiend...

Meest recent

KRC Genk dumpt Fink: fans viseren opvallende zondebok

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

3
3
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

100
100
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

106
106
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

580
580
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

209
209
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

930
930
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

334
334
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

53
53
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

82
82
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

375
375
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

131
131
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1596
1596
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

417
417
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

358
358
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

139
139
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

204
204
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

466
466
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

360
360
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

97
97
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

447
447
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

260
260
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

182
182
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

427
427
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

392
392

Meer sportnieuws