Club schiet zichzelf in de voet: pover gelijkspel tegen Galatasaray

360 stemmen
Club schiet zichzelf in de voet: pover gelijkspel tegen Galatasaray

Club Brugge startte vanavond aan zijn Champions League-campagne, en trachtte uiteraard (een pak) beter te doen dan Racing Genk op dinsdag. Tegenstander in het Jan Breydelstadion was Galatasaray. In principe de minste van de drie tegenstanders naast PSG en Real Madrid, dus in principe was winst al meteen een must.

Om dat voor elkaar te krijgen koos Philippe Clement voor een verrassende naam in zijn defensie. Brandon Mechele kwam namelijk niet aan de aftrap, Matej Mitrovic deed dat wél. Daarnaast viel in het middenveld toch de keuze op Mats Rits, ten nadele van nieuwkomer Eder Balanta. Voorin moest het trio Dennis-Okereke-Diatta voor doelpunten zorgen.



Club startte snedig aan de wedstrijd, en dat was absoluut nodig tegen de sterke Turken. Ei zo na klom Blauw-Zwart ook al op een vroege voorsprong, maar Dennis mistte de uitgelezen kans. Iets later kon ook Mitrovic niet binnenkoppen op een hoekschop van Vormer. Club bleef gans de eerste helft de betere ploeg, maar sprong onzorgvuldig om met zijn kansen. Ricca knalde tegen de lat, Dennis kraakte zijn schot net voor rust. In tussentijd was Club wel al goed weggekomen toen Babel vrij kon uithalen, Mignolet liet echter zien waarom hij werd gehaald voor zoveel geld.



Geen doelpunten aan de rust dus en dat had Club enkel aan zichzelf te danken. Het spelpeil bleef ook in het begin van de tweede helft op niveau, maar de efficiëntie allerminst. Alweer Dennis liet een opgelegde mogelijkheid liggen, en Okereke zag zijn poging gered door Muslera. Hierna werd het qua kansen wel wat minder, maar het overwicht bleef. Galatasaray kon Club amper of niet in verlegenheid brengen. 



Nagatomo kwam er nog het dichtste bij met een knal vanop 30 meter, maar ook hij trof geen doel. In het slot van de wedstrijd werd Club nog een strafschop ontzegd. De bal kwam nochtans duidelijk op de arm van de Galatasaray-speler, maar zelfs de VAR greep niet in. Gescoord werd er dus niet meer en daar mag Club best ontgoocheld mee zijn na een sterke partij.

LEES OOK: 'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Club had meer verdiend...

Meest recent

Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

24
24
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

93
93
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

95
95
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

338
338
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

73
73
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

114
114
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

412
412
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

204
204
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

383
383
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

92
92
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

518
518
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

1001
1001
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

78
78
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

303
303
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

131
131
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

324
324
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

201
201
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

321
321
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

493
493
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

923
923
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

293
293
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

206
206
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

597
597
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

527
527
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

120
120

Meer sportnieuws