Club schiet zichzelf in de voet: pover gelijkspel tegen Galatasaray

360
Club schiet zichzelf in de voet: pover gelijkspel tegen Galatasaray

Club Brugge startte vanavond aan zijn Champions League-campagne, en trachtte uiteraard (een pak) beter te doen dan Racing Genk op dinsdag. Tegenstander in het Jan Breydelstadion was Galatasaray. In principe de minste van de drie tegenstanders naast PSG en Real Madrid, dus in principe was winst al meteen een must.

Om dat voor elkaar te krijgen koos Philippe Clement voor een verrassende naam in zijn defensie. Brandon Mechele kwam namelijk niet aan de aftrap, Matej Mitrovic deed dat wél. Daarnaast viel in het middenveld toch de keuze op Mats Rits, ten nadele van nieuwkomer Eder Balanta. Voorin moest het trio Dennis-Okereke-Diatta voor doelpunten zorgen.



Club startte snedig aan de wedstrijd, en dat was absoluut nodig tegen de sterke Turken. Ei zo na klom Blauw-Zwart ook al op een vroege voorsprong, maar Dennis mistte de uitgelezen kans. Iets later kon ook Mitrovic niet binnenkoppen op een hoekschop van Vormer. Club bleef gans de eerste helft de betere ploeg, maar sprong onzorgvuldig om met zijn kansen. Ricca knalde tegen de lat, Dennis kraakte zijn schot net voor rust. In tussentijd was Club wel al goed weggekomen toen Babel vrij kon uithalen, Mignolet liet echter zien waarom hij werd gehaald voor zoveel geld.



Geen doelpunten aan de rust dus en dat had Club enkel aan zichzelf te danken. Het spelpeil bleef ook in het begin van de tweede helft op niveau, maar de efficiëntie allerminst. Alweer Dennis liet een opgelegde mogelijkheid liggen, en Okereke zag zijn poging gered door Muslera. Hierna werd het qua kansen wel wat minder, maar het overwicht bleef. Galatasaray kon Club amper of niet in verlegenheid brengen. 



Nagatomo kwam er nog het dichtste bij met een knal vanop 30 meter, maar ook hij trof geen doel. In het slot van de wedstrijd werd Club nog een strafschop ontzegd. De bal kwam nochtans duidelijk op de arm van de Galatasaray-speler, maar zelfs de VAR greep niet in. Gescoord werd er dus niet meer en daar mag Club best ontgoocheld mee zijn na een sterke partij.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Club had meer verdiend...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

50
50
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

50
50
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

67
67
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

143
143
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

133
133
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

288
288
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

270
270
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

121
121
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

125
125
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

181
181
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

313
313
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

215
215
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

991
991

Meer sportnieuws