Adrien Trebel kreeg maandag tegen OH Leuven de kans om zich nog eens in de kijker te spelen bij RSC Anderlecht. En dat deed de Fransman ook. Trebel zou mogelijk tegen Club Brugge kunnen aantreden met het eerste elftal van Paars-Wit.
Nochtans mocht/moest hij de club verlaten tijdens de voorbije zomermercato. Er kwamen echter geen interessante aanbiedingen voor hem, behalve vanuit Saoedi-Arabië en Egypte. Daar zijn de transferperiodes nog open maar Trebel lijkt daar niet te happig voor. Enkele andere pistes zijn voor hem wel nog interessant.
Trebel schoot de opportuniteiten uit Saoedi-Arabië en Egypte af omdat hij zijn gezin niet wil meebrengen naar landen waar er onzekerheid heerst. Maar tegen een avontuur in Qatar of de Verenigde Arabische Emiraten zou Trebel wél positief staan. Doha en Dubai zijn moderne steden waar hij wel naartoe zou willen trekken weet La Dernière Heure.
LEES OOK:
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade