TRANSFERUURTJE: Real heeft deal over Mbappé, Vanaken heeft transferplan

door
TRANSFERUURTJE: Real heeft deal over Mbappé, Vanaken heeft transferplan

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge konden ze deze zomer opgelucht ademhalen, want er kwam geen transfer voor Hans Vanaken. De middenvelder geeft aan dat geen enkele club is komen aankloppen en doet ook zijn plan voor een eventueel vertrek uit de doeken. Hij wil enkel weg als een club hem écht wil en wil dus niet dat zijn makelaar een ploeg gaat zoeken voor hem. Als er geen interesse is, is de Gouden Schoen meer dan gelukkig om gewoon bij Club te blijven.



Club haalde deze zomer ook Simon Mignolet binnen en daarvoor moest het stevig doordrukken. De concurrentie was immers aanzienlijk, want Mignolet onthult dat hij nog vijf aanbiedingen op zak had. Ook Crystal Palace, Bournemouth, Aston Villa, FC Porto en Benfica waren concreet. Zij haakten echter af op de financiële eisen van Liverpool.

Anderlecht kondigde onlangs aan dat Anthony Vanden Borre terugkeert. Voorlopig traint hij mee bij de U21. De verwachting is echter dat de rechtsachter snel een contract zal krijgen. Bij zijn medische testen zou VDB alvast een fitte indruk gegeven hebben.



Na het EK komt mogelijk de positie van bondscoach bij de Rode Duivels vrij. Roberto Martinez is dan einde contract en de verwachting is dat de Spanjaard zal willen terugkeren naar het clubvoetbal. Eén van de mogelijke opvolgers die alvast genoemd worden, is Hein Vanhaezebrouck. De ex-trainer van AA Gent en Anderlecht wil daar nog niet op in gaan, maar sluit de deur alvast niet.

BUITENLAND

Real Madrid wordt al een hele tijd in verband gebracht met een mogelijke transfer van Kylian Mbappé en nu duikt een heel opvallend bericht op. Het zou immers al een deal gesloten hebben met PSG dat de topaanvaller niet aan een andere club verkocht mag worden. Real zou 35 miljoen euro betaald hebben om dat af te dwingen. Als het ook effectief tot een transfer naar Real komt, zou de Koninklijke maar liefst 225 miljoen euro betalen, waar nog eens 50 miljoen aan bonussen op zou kunnen komen.



Bij het Luxemburgse Dudelange is er na amper enkele maanden al een einde gekomen aan het avontuur van Emilio Ferrera. De ex-trainer werd ontslagen na een vier op vijftien in de competitie, bovendien zou ook zijn relatie met een deel van de spelersgroep en het bestuur alweer flink verzuurd zijn.

LEES OOK: Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Denk je dat Vanaken Club Brugge nog zal verlaten?

Meest recent

Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

14
14
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

18
18
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

64
64
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

172
172
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

117
117
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

186
186
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

75
75
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

147
147
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

230
230
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

461
461
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

203
203
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

163
163
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

98
98
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

365
365
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

284
284
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

274
274
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

407
407
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

94
94
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

194
194
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1233
1233
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

99
99
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

138
138
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

448
448
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

176
176
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

585
585

Meer sportnieuws