TRANSFERUURTJE: Real heeft deal over Mbappé, Vanaken heeft transferplan

529 stemmen
TRANSFERUURTJE: Real heeft deal over Mbappé, Vanaken heeft transferplan

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge konden ze deze zomer opgelucht ademhalen, want er kwam geen transfer voor Hans Vanaken. De middenvelder geeft aan dat geen enkele club is komen aankloppen en doet ook zijn plan voor een eventueel vertrek uit de doeken. Hij wil enkel weg als een club hem écht wil en wil dus niet dat zijn makelaar een ploeg gaat zoeken voor hem. Als er geen interesse is, is de Gouden Schoen meer dan gelukkig om gewoon bij Club te blijven.



Club haalde deze zomer ook Simon Mignolet binnen en daarvoor moest het stevig doordrukken. De concurrentie was immers aanzienlijk, want Mignolet onthult dat hij nog vijf aanbiedingen op zak had. Ook Crystal Palace, Bournemouth, Aston Villa, FC Porto en Benfica waren concreet. Zij haakten echter af op de financiële eisen van Liverpool.

Anderlecht kondigde onlangs aan dat Anthony Vanden Borre terugkeert. Voorlopig traint hij mee bij de U21. De verwachting is echter dat de rechtsachter snel een contract zal krijgen. Bij zijn medische testen zou VDB alvast een fitte indruk gegeven hebben.



Na het EK komt mogelijk de positie van bondscoach bij de Rode Duivels vrij. Roberto Martinez is dan einde contract en de verwachting is dat de Spanjaard zal willen terugkeren naar het clubvoetbal. Eén van de mogelijke opvolgers die alvast genoemd worden, is Hein Vanhaezebrouck. De ex-trainer van AA Gent en Anderlecht wil daar nog niet op in gaan, maar sluit de deur alvast niet.

BUITENLAND

Real Madrid wordt al een hele tijd in verband gebracht met een mogelijke transfer van Kylian Mbappé en nu duikt een heel opvallend bericht op. Het zou immers al een deal gesloten hebben met PSG dat de topaanvaller niet aan een andere club verkocht mag worden. Real zou 35 miljoen euro betaald hebben om dat af te dwingen. Als het ook effectief tot een transfer naar Real komt, zou de Koninklijke maar liefst 225 miljoen euro betalen, waar nog eens 50 miljoen aan bonussen op zou kunnen komen.



Bij het Luxemburgse Dudelange is er na amper enkele maanden al een einde gekomen aan het avontuur van Emilio Ferrera. De ex-trainer werd ontslagen na een vier op vijftien in de competitie, bovendien zou ook zijn relatie met een deel van de spelersgroep en het bestuur alweer flink verzuurd zijn.

LEES OOK: Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Denk je dat Vanaken Club Brugge nog zal verlaten?

Meest recent

WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

92
92
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

66
66
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

148
148
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

435
435
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

245
245
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

234
234
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

340
340
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

313
313
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

249
249
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

155
155
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

389
389
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

266
266
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

138
138
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

113
113
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

164
164
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

202
202
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

151
151
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

97
97
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

467
467
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

113
113
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

305
305
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

415
415

Meer sportnieuws