Witsel overladen met lof na knalprestatie tegen Barça: "Messi was niets"

door
Witsel overladen met lof na knalprestatie tegen Barça:

Borussia Dortmund en FC Barcelona kwamen dinsdag niet verder dan een 0-0 gelijkspel. Op het eerste zich dus een saaie wedstrijd, maar dat was het zeker niet. Akkoord, de wedstrijd stond niet bol van de kansen, maar de kwaliteit lag alleszins een pak hoger dan bij Racing Genk.

En er was ook een Belg die er bovenuit stak. Dat in de naam van Axel Witsel. Onopvallend zoals altijd. Maar als je hem in het oog houdt, valt het wél op hoeveel rust hij brengt. Altijd op de juiste plaats, altijd de juiste pass. Zo vonden ze ook in binnen- én buitenlandse media.

Live tijdens de wedstrijd klonk er al lovende commentaar van de commentators van BT Sport: “Hij maakt Dortmund zoveel beter”, was hun oordeel. Doelend op het feit dat hij de voorbije wedstrijden aan zich moest laten voorbijgaan door blessure.

Ook bij Goal.com niets dan positieve commentaar: “Geen enkele slechte pass tot minuut 70. Opnieuw een rustpunt bij Dortmund en toonde zich wederom een echte leider.” Uiteraard klonk het ook bij de Dortmund-aanhang lovend: “Nooit een slechte prestatie, vanavond was geen uitzondering. Topprestatie.”

In België waren ze ook bij HLN onder de indruk: “Witsel is in een fase in zijn carrière beland dat hij alles onder controle heeft. Niets haalt hem nog uit evenwicht. En dat weerspiegelt zich in zijn hoge niveau. Zonder echt op te vallen was de Luikenaar supersterk. Andermaal. Zelfs voetballen tegen Lionel Messi doet Witsel simpel lijken. Dortmund mag zijn pollekes kussen met zó een speler.” 

LEES OOK: 'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

🚀

Onvervangbaar bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

11
11
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

40
40
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

33
33
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

47
47
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

41
41
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

312
312
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

74
74
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

38
38
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

155
155
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

203
203
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

249
249
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

122
122
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

182
182
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

406
406
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

93
93
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

571
571
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

333
333
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

144
144
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

154
154
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

78
78
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

250
250

Meer sportnieuws