De Witte duidt groot verschil met Anderlecht en Club aan

door
De Witte duidt groot verschil met Anderlecht en Club aan

Het seizoen is nog lang en er zal uiteraard nog heel veel gebeuren, maar steeds meer waarnemers rekenen AA Gent bij de titelkandidaten. De Buffalo's zijn dan ook sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en maakten vooral in eigen huis serieus indruk. Het resultaat van onder meer een geslaagde transferperiode.


Zo haalde Gent in de zomer heel wat kwaliteit in huis, al werden die transfers lang niet zo ruim uitgelicht als bij pakweg Anderlecht en Club Brugge. Volgens Ivan De Witte hoort dat nu eenmaal bij de stijl van het huis. "Gent blijft een club blijft die probeert een goed professioneel beleid te voeren, zonder 'boomings' te creëren. Wij realiseerden dat door sportieve prestaties, niet door extrasportieve zaken. Kijk vandaag naar Anderlecht. Die zitten sportief in een proces, maar haalden de aandacht met Kompany. Vanuit het standpunt van Marc Coucke was dat zeker goed bekeken. Club Brugge doet het door zijn heel explosief transferbeleid. Chapeau. Wij volgen eerder een lijn die niet zo doordrenkt is van spectaculaire ingrepen."

Door het gebrek aan die 'spectaculaire ingrepen' geniet Gent doorgaans wel minder aandacht in de media dan de andere topploegen. Maar dat is volgens De Witte niet meer dan logisch. "De media kijken wel, en dat kan je niet ontkennen, naar iets wat opzienbarend oogt. Het resultaat van Genk was dat. Wat Standard realiseerde vorig jaar met Michel Preud'homme ook. Dat heeft intensiteit. Zoiets zal je in Gent iets minder terugvinden", klinkt het bij Sport/Voetbalmagazine.

LEES OOK: Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

Gent krijgt te weinig media-aandacht ten opzichte van de andere topclubs ...

Meest recent

Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

13
13
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

56
56
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

139
139
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

69
69
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

45
45
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

39
39
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

40
40
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

100
100
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

111
111
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

330
330
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

62
62
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

23
23
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

116
116
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

131
131
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

67
67
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

725
725
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

238
238
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

123
123
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

436
436
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

204
204
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

384
384
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

225
225
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

341
341
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

101
101
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

266
266

Meer sportnieuws