De Witte duidt groot verschil met Anderlecht en Club aan

door
De Witte duidt groot verschil met Anderlecht en Club aan

Het seizoen is nog lang en er zal uiteraard nog heel veel gebeuren, maar steeds meer waarnemers rekenen AA Gent bij de titelkandidaten. De Buffalo's zijn dan ook sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en maakten vooral in eigen huis serieus indruk. Het resultaat van onder meer een geslaagde transferperiode.


Zo haalde Gent in de zomer heel wat kwaliteit in huis, al werden die transfers lang niet zo ruim uitgelicht als bij pakweg Anderlecht en Club Brugge. Volgens Ivan De Witte hoort dat nu eenmaal bij de stijl van het huis. "Gent blijft een club blijft die probeert een goed professioneel beleid te voeren, zonder 'boomings' te creëren. Wij realiseerden dat door sportieve prestaties, niet door extrasportieve zaken. Kijk vandaag naar Anderlecht. Die zitten sportief in een proces, maar haalden de aandacht met Kompany. Vanuit het standpunt van Marc Coucke was dat zeker goed bekeken. Club Brugge doet het door zijn heel explosief transferbeleid. Chapeau. Wij volgen eerder een lijn die niet zo doordrenkt is van spectaculaire ingrepen."

Door het gebrek aan die 'spectaculaire ingrepen' geniet Gent doorgaans wel minder aandacht in de media dan de andere topploegen. Maar dat is volgens De Witte niet meer dan logisch. "De media kijken wel, en dat kan je niet ontkennen, naar iets wat opzienbarend oogt. Het resultaat van Genk was dat. Wat Standard realiseerde vorig jaar met Michel Preud'homme ook. Dat heeft intensiteit. Zoiets zal je in Gent iets minder terugvinden", klinkt het bij Sport/Voetbalmagazine.

LEES OOK: Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

Gent krijgt te weinig media-aandacht ten opzichte van de andere topclubs ...

Meest recent

DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

37
37
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

29
29
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

285
285
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

235
235
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

67
67
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

114
114
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

42
42
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

66
66
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

333
333
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

46
46
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

47
47
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

108
108
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

110
110
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

167
167
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

38
38
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

153
153
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

351
351
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

113
113
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

203
203
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

55
55
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

52
52
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

231
231
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

374
374
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

160
160
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

417
417

Meer sportnieuws