De Witte duidt groot verschil met Anderlecht en Club aan

door
De Witte duidt groot verschil met Anderlecht en Club aan

Het seizoen is nog lang en er zal uiteraard nog heel veel gebeuren, maar steeds meer waarnemers rekenen AA Gent bij de titelkandidaten. De Buffalo's zijn dan ook sterk aan het nieuwe seizoen begonnen en maakten vooral in eigen huis serieus indruk. Het resultaat van onder meer een geslaagde transferperiode.


Zo haalde Gent in de zomer heel wat kwaliteit in huis, al werden die transfers lang niet zo ruim uitgelicht als bij pakweg Anderlecht en Club Brugge. Volgens Ivan De Witte hoort dat nu eenmaal bij de stijl van het huis. "Gent blijft een club blijft die probeert een goed professioneel beleid te voeren, zonder 'boomings' te creëren. Wij realiseerden dat door sportieve prestaties, niet door extrasportieve zaken. Kijk vandaag naar Anderlecht. Die zitten sportief in een proces, maar haalden de aandacht met Kompany. Vanuit het standpunt van Marc Coucke was dat zeker goed bekeken. Club Brugge doet het door zijn heel explosief transferbeleid. Chapeau. Wij volgen eerder een lijn die niet zo doordrenkt is van spectaculaire ingrepen."

Door het gebrek aan die 'spectaculaire ingrepen' geniet Gent doorgaans wel minder aandacht in de media dan de andere topploegen. Maar dat is volgens De Witte niet meer dan logisch. "De media kijken wel, en dat kan je niet ontkennen, naar iets wat opzienbarend oogt. Het resultaat van Genk was dat. Wat Standard realiseerde vorig jaar met Michel Preud'homme ook. Dat heeft intensiteit. Zoiets zal je in Gent iets minder terugvinden", klinkt het bij Sport/Voetbalmagazine.

LEES OOK: 'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

Gent krijgt te weinig media-aandacht ten opzichte van de andere topclubs ...

Meest recent

Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

0
0
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

11
11
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

26
26
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

107
107
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

44
44
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

115
115
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

44
44
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

273
273
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

197
197
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

492
492
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

123
123
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

320
320
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

58
58
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

352
352
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

517
517
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

632
632
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

140
140
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

245
245
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

25
25
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

387
387
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

341
341
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

347
347
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

241
241
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

404
404

Meer sportnieuws