Supporters Genk zwaar over de schreef: politieagent afgevoerd

door
Supporters Genk zwaar over de schreef: politieagent afgevoerd

KRC Genk heeft zijn campagne in de Champions League ingezet met een domper van formaat. De landskampioen kreeg dinsdagavond immers een zware 6-2-pandoering van het Oostenrijkse RB Salzburg. Die afgang zorgde uiteraard ook voor een pak frustratie bij de meegereisde supporters.


Maar een aantal van die aanhangers gingen wel hun boekje te buiten. Na de wedstrijd moesten de bezoekende fans nog een tijdje in hun vak blijven wachten, iets wat wel vaker voorkomt bij (Europese) uitwedstrijden. Maar dat was niet naar de zin van verschillende personen. Het lokale medium Salzburg 24 meldt dat een deel van de supporters uit hun vak probeerden te breken, waarop een confrontatie met de lokale ordediensten volgde.

De politie in Salzburg lachte er echter niet mee en ging vrij snel over tot het gebruik van pepperspray, waarop de rust kon weerkeren. Eén agent zou wel gewond zijn geraakt door een ijzeren staaf, hij werd naar het ziekenhuis afgevoerd. Proximus 11-commentator Nicolas De Brabander kon alvast enkele beelden nemen van het incident.

LEES OOK: Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Begrijpt u de frustratie van de Genkse fans?

Meest recent

Antwerp in actie: terugkeer plots wél op de tafel

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

34
34
Anderlecht aan de bak: club wil 'drama' vermijden

RSC Anderlecht eindigde 2025 met een fikse tegenvaller door met 1-2 te verliezen van Sporting ...

99
99
Standard doet zéér verrassende transfermove

Standard wil deze maand een aantal versterkingen halen, maar de Rouches hebben geen groot budget. De ...

39
39
Diamanten bij Club, RSCA en Genk: toppers op komst

We opperen voor meer kansen voor de Belgische jeugd. En of er nog meer dan genoeg talent zit aan te ...

121
121
Anderlecht en Genk: weldra wéér 2 jonkies bij wereldtop?

Neerpede is al vele jaren een garantie op doorstroming, net als de Jos Vaessen Academy in Genk. ...

140
140
Hallo, Belgische clubs? Deze 6 ‘vergeten’ Belgen schitteren

De Belgische clubs kijken veel te vaak naar buitenlanders om hun ploeg te versterken. Er zijn ook ...

120
120
RSCA, Club en Genk: drie buitenlandse parels op komst

Bij RSCA Futures, Club NXT en Jong Genk lopen ondertussen ook heel wat buitenlandse spelers rond. ...

515
515
TRANSFERUURTJE: 'Floptransfer weg bij RSCA, bod op Tzolis'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

157
157
Courtois ooit T1? Rode Duivel verklapt grootse plannen

Thibaut Courtois gaf een interview aan Sporza en de doelman sprak er onder meer over zijn toekomst. ...

73
73
‘Napoli genadeloos voor Noa Lang: topper op komst'

De transfer van Noa Lang naar Napoli is nog geen succes gebleken. De buitenspeler was een smaakmaker ...

104
104
Club Brugge incasseert ferme domper op winterstage

Veel Belgische clubs gaan deze winter op stage, meestal naar een warme bestemming. Dat was ook het ...

398
398
Straffe onthulling Courtois: “Dit riep Haaland naar mij”

Thibaut Courtois is één van de beste doelmannen ter wereld. Bij Real Madrid is hij de ...

298
298
Afrika Cup in de ban van Belgische mirakelman: “Een droom!”

Het gaat om de knikkers nu in de Afrika Cup. In het Afrikaanse landentornooi zien we enkele oude ...

168
168
Winterdeal afgerond: Anderlecht doet zaken met Westerlo

RSC Anderlecht en Westerlo doen zaken op de wintermercato. Op de officiële kanalen van De ...

204
204
Marc Coucke doet fans schrikken met donker toekomstbeeld

Marc Coucke staat bekend om zijn gevoel voor humor, maar zijn nieuwste Instagrambericht deed toch ...

195
195
Storm rond Herman Brusselmans krijgt onverwachte wending

Herman Brusselmans is opnieuw het middelpunt van een storm die veel groter werd dan enkel een ...

141
141
Courtois speelt open kaart: afscheid Rode Duivels na WK?

Thiibaut Courtois wordt binnen enkele maanden 34 jaar. 'El Muro' weet dus dat zijn laatste fase van ...

124
124
'Club Brugge baalt: toptarget weigert Blauw-Zwart'

Club Brugge is op zoek naar versterking. De Bruggelingen hadden één speler heel hoog ...

595
595
Waarom DAZN-bom wél positief effect kan hebben op JPL

Het Belgische voetbal kent (alweer) woelige maanden. DAZN zorgde voor een enorme bom. Tot het einde ...

241
241
‘Club Brugge haalt La Liga-topper: bom in kleedkamer?’

Hij is international, heeft sterke prestaties in La Liga op zijn cv, maar speelt dit seizoen amper. ...

901
901
Grote uitverkoop dreigt in de Jupiler Pro League

Het jaar 2026 zal wellicht jaar worden dat de Jupiler Pro League-clubs nog gretiger dan anders ...

158
158
Anderlecht en Hasi hopen: twee ‘aanwinsten’ voor 2026

Bij RSC Anderlecht is er versterking nodig. Er moet aanvallend kwaliteit bij, op de rechterflank en ...

378
378
Garcia verrast: 'vergeten' Rode Duivel schittert in Bundesliga

Bondscoach Rudi Garcia heeft zeer veel weelde centraal op het middenveld. De trainer krijgt er nog ...

363
363
Vechten RSCA en Club Brugge weldra om buitenkans?

RSC Anderlecht en Club Brugge zouden beiden wel een extra winger kunnen gebruiken. Gaan de twee eens ...

375
375
RSCA, Club en Genk dromen: meer dan 100 miljoen euro

In de Jupiler Pro League gaan er in 2026 weer tal van transfers afgerond worden. Bij RSC Anderlecht, ...

513
513

Meer sportnieuws