Vanaken klaar en duidelijk over Ajax en vertrek bij Club

door
Vanaken klaar en duidelijk over Ajax en vertrek bij Club

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen de Turkse kampioen Galatasaray. Om het verschil te maken tegen Falcao en zijn kornuiten wordt opnieuw in grote mate op Hans Vanaken gerekend. Qua statistieken is de Gouden Schoen bezig aan een uitstekende start van het seizoen.


En toch ging er weer al een mercato voorbij zonder transfer. Afgelopen zomer werd hij logischerwijs weer gelinkt aan een vertrek, onder meer Ajax werd genoemd. Maar blijkbaar viel die buitenlandse interesse flink tegen. "Het klopt dat ik de voorbije transferperiode niets vernomen heb. Ook niet van Ajax. Maar elke buitenlandse ploeg heeft tegenwoordig een goeie scouting en genoeg beeldmateriaal. Dus als het zo is, dan is het zo, hé", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

Het is echter niet zo dat Vanaken actief op zoek is naar een nieuwe club in het buitenland, integendeel. "Ik wil niet dat mijn makelaar een ploeg zoekt voor mij. Die club moet mij willen. Dát is het belangrijkste. En als er geen ploegen zijn die het in me zien, of weet ik veel, dan moet ik me daar ook niet druk in maken."

Dat geen enkele club kwam aankloppen is wel vreemd. Vanaken kan toch mooie adelbrieven voorleggen en won in België alles wat er te winnen valt. "Het kan dat het momentum voorbij is, ja. Dat vraag ik mezelf ook af. Nu, ik heb het al eens gezegd: als ik hier tien jaar kan voetballen, zal ik ook heel blij zijn en ga ik mijn carrière mooi kunnen afsluiten. Ik heb daar echt geen problemen mee. Ik ben hier heel gelukkig en blij."

LEES OOK: Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Denkt u dat Vanaken ooit nog in het buitenland zal spelen?

Meest recent

'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

44
44
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

7
7
Plots lof voor Renard: "Anders dan met Fredberg"

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

79
79
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

132
132
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

28
28
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

88
88
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

334
334
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

118
118
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

88
88
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

177
177
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

84
84
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

170
170
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

140
140
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

47
47
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

89
89
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

342
342
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

89
89
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

371
371
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

39
39
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

91
91
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

112
112
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

325
325
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

265
265
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

617
617

Meer sportnieuws