Europese pers maakt brandhout van Genk na Oostenrijkse afgang

door
Europese pers maakt brandhout van Genk na Oostenrijkse afgang

Voor KRC Genk zou de campagne in de Champions League andermaal een zware lijdensweg kunnen gaan worden. Dinsdagavond kreeg de landskampioen in de eerste wedstrijd al meteen een pak voor de broek. Op het veld van RB Salzburg verloren Felice Mazzu en zijn manschappen met zware 6-2-cijfers.


Meteen dus een vernedering voor de Limburgers, daags nadien zijn de Europese media dan ook vlijmscherp voor Racing. Het Spaanse ABC kopt bijvoorbeeld: 'Salzburg neemt een set op Genk', verwijzend naar de uitslag die meer weg had van een tennisset. Ook Marca zag hoe de landskampioen amper iets tegen de Oostenrijkse wervelwind kon doen. "Salzburg speelde een fantastische wedstrijd en toonde geen enkel greintje medelijden voor Genk."

Bij het Italiaanse Gazetta dello Sport zag men dan weer hoe Erling Haland, goed voor een hattrick, optimaal profiteerde van defensief geblunder. "Al na een paar minuten nam hij een assist van Minamino aan en kon hij Genk een eerste keer doorboren. Vervolgens maakte hij een hattrick, waarbij hij telkens de puinhoop bij de tegenstander uitbuitte."

Het Duitse Hamburger Abendblatt heeft het over een 'Kentersieg', een equivalent voor 'pandoering'. Bij BILD houdt men het op een 'doelpuntenfestival'. "Salzburg maakte zich op voor zijn eerste wedstrijd in de CL en wat voor één dat werd. Met 6-2 werd Genk afgedroogd, bij rust stond het al 5-1."

Het Franse L'Equipe tot slot, zag hoe Salzburg de Limburgers 'verpletterde'. "Tegenover een Belgische ploeg die nog in geen enkele van zijn twaalf betwiste CL-wedstrijden kon winnen, voerden de Oostenrijkers een geweldige show op."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

Vond u de einduitslag overdreven?

Meest recent

Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

10
10
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

20
20
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

106
106
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

47
47
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

467
467
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

56
56
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

341
341
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

134
134
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

172
172
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

211
211
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

170
170
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

387
387
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

308
308
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

89
89
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

166
166
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

338
338
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

305
305
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

264
264
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

203
203
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

454
454
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

238
238
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

462
462

Meer sportnieuws