"Marin gaat zeker slagen bij Ajax, kijk maar naar Neres"

door

Oud-Ajacied en George Ogararu is ervan overtuigd dat Razvan Marin gaat slagen bij Ajax. De voormalig rechtsback vindt het niet gek dat zijn landgenoot tijd heeft om zich aan te passen in Amsterdam. Marin werd in de zomer overgenomen van Standard.


Hij kreeg al snel een basisplaats van Erik ten Hag, maar na een aantal mindere wedstrijden is hij die kwijt. "Razvan moet hoger spelen, waardoor hij vaker voor het doel kan komen", tipt Ogararu bij Digi Sport. "Zijn start bij Ajax heeft ook invloed op zijn spel bij Roemenië gehad. Hij zit in een overgangsperiode en moet zich aanpassen. Dat mag je niet uit het oog verliezen."

"De lengte van zo'n overgangsperiode verschilt per speler", vervolgt de voormalig rechtsback, die tussen 2006 en 2010 voor Ajax speelde en er later ook nog assistent van Jong Ajax was. "Het hangt ook af van het vertrouwen dat de trainer je geeft. Ik had maar twee maanden nodig bij Ajax, maar daar was de coach (Henk ten Cate) heel belangrijk in."

Ogararu vindt David Neres het bewijs dat sommige spelers tijd nodig hebben om te aarden bij Ajax. "David Neres had zes maanden nodig, maar is nu één van de beste spelers. Ik denk dat Marin zich veel sneller zal aanpassen dan Neres, maar het begin is moeilijk."

LEES OOK: 'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'
108

Zal Marin doorbreken bij Ajax?

Meest recent

'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

1
1
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

18
18
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

53
53
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

16
16
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

118
118
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

12
12
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

60
60
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

142
142
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

114
114
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

69
69
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

57
57
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

110
110
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

77
77
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

333
333
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

361
361
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

328
328
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

108
108
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

241
241
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

111
111
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

77
77
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

260
260
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

386
386

Meer sportnieuws