EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk: "Salzburg speelt directer en met nog meer tempo"

door
EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk:

KRC Genk wacht vanavond de bijzonder zware taak om punten te pakken tegen RB Salzburg. Vorig jaar waren de Oostenrijkers nog veel te sterk voor Club Brugge en in eigen land zijn ze ongenaakbaar. Nemanja Rnic waarschuwt de Belgische landskampioen.


Rnic speelt voor Wolfsberger AC, de huidige nummer drie in Oostenrijk en donderdag in de Europa League actief tegen Borussia Mönchengladbach. De voormalige rechtsachter van RSC Anderlecht ziet Salzburg ook dit jaar de titel pakken.

"Ze startten met een 21 op 21 zeer goed aan het seizoen en ik zie niemand die hen van de titel kan houden. Ze spelen dit seizoen met meer tempo en hun voetbal is directer geworden. Met de kwaliteit die er nu is, is het nog moeilijker om tegen hen te spelen", aldus Rnic.


Club Brugge ging vorig jaar met 4-0 onderuit in Salzburg.
Salzburg liet in het tussenseizoen Munas Dabbur (Sevilla, 17 miljoen), Xaver Schlager (Wolfsburg, 15 miljoen), Stefan Lainer (Mönchengladbach, 12,5 miljoen), Hannes Wolf (RB Leipzig, 12 miljoen) en Diade Samessékou (Hoffenheim, 12 miljoen) vertrekken. Met Rasmus Kristensen (Ajax, 5 miljoen) en Maximilian Wöber (Sevilla, 10 miljoen) haalde het twee grote namen en enkele dure jonge talenten.

"Ze verkochten een aantal zeer belangrijke spelers, maar ze waren voorbereid. Ze hebben een geweldige scouting en de nieuwste ster is zeker Erling Haland (die 11 keer scoorde in 7 wedstrijden, nvdr.). Daarnaast zijn er ook nog Takumi Minamino (24), Patson Daka (20), Antoine Bernede (20), Masaya Okugawa (23), jonge en zeer talentvolle spelers."

Toch zijn er voor Genk ook mogelijkheden, want RB Salzburg heeft uiteraard ook zwakke punten. "Mijn mening is dat ze in hun defensie toch wat zwakheden hebben en met lopende mensen kan je hen daar in de problemen brengen", besluit de Serviër.

Claudio Reulens

LEES OOK: Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zal Genk het beter doen dan Club Brugge?

Meest recent

‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

13
13
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

17
17
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

126
126
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

88
88
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

233
233
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

30
30
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

107
107
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

42
42
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

494
494
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

138
138
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

231
231
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

280
280
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

241
241
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

175
175
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

95
95
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

68
68
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

105
105
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

456
456
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

235
235
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

349
349
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

172
172
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

242
242
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

287
287
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

700
700

Meer sportnieuws