EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk: "Salzburg speelt directer en met nog meer tempo"

door
EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk:

KRC Genk wacht vanavond de bijzonder zware taak om punten te pakken tegen RB Salzburg. Vorig jaar waren de Oostenrijkers nog veel te sterk voor Club Brugge en in eigen land zijn ze ongenaakbaar. Nemanja Rnic waarschuwt de Belgische landskampioen.


Rnic speelt voor Wolfsberger AC, de huidige nummer drie in Oostenrijk en donderdag in de Europa League actief tegen Borussia Mönchengladbach. De voormalige rechtsachter van RSC Anderlecht ziet Salzburg ook dit jaar de titel pakken.

"Ze startten met een 21 op 21 zeer goed aan het seizoen en ik zie niemand die hen van de titel kan houden. Ze spelen dit seizoen met meer tempo en hun voetbal is directer geworden. Met de kwaliteit die er nu is, is het nog moeilijker om tegen hen te spelen", aldus Rnic.


Club Brugge ging vorig jaar met 4-0 onderuit in Salzburg.
Salzburg liet in het tussenseizoen Munas Dabbur (Sevilla, 17 miljoen), Xaver Schlager (Wolfsburg, 15 miljoen), Stefan Lainer (Mönchengladbach, 12,5 miljoen), Hannes Wolf (RB Leipzig, 12 miljoen) en Diade Samessékou (Hoffenheim, 12 miljoen) vertrekken. Met Rasmus Kristensen (Ajax, 5 miljoen) en Maximilian Wöber (Sevilla, 10 miljoen) haalde het twee grote namen en enkele dure jonge talenten.

"Ze verkochten een aantal zeer belangrijke spelers, maar ze waren voorbereid. Ze hebben een geweldige scouting en de nieuwste ster is zeker Erling Haland (die 11 keer scoorde in 7 wedstrijden, nvdr.). Daarnaast zijn er ook nog Takumi Minamino (24), Patson Daka (20), Antoine Bernede (20), Masaya Okugawa (23), jonge en zeer talentvolle spelers."

Toch zijn er voor Genk ook mogelijkheden, want RB Salzburg heeft uiteraard ook zwakke punten. "Mijn mening is dat ze in hun defensie toch wat zwakheden hebben en met lopende mensen kan je hen daar in de problemen brengen", besluit de Serviër.

Claudio Reulens

LEES OOK: Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Zal Genk het beter doen dan Club Brugge?

Meest recent

Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

23
23
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

93
93
'Real Madrid flirt met Kompany: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

105
105
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

45
45
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

242
242
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

243
243
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

31
31
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

53
53
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

272
272
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

252
252
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

130
130
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

92
92
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

98
98
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

293
293
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

84
84
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

362
362
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

124
124
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

283
283
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

430
430
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

273
273
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

726
726
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

284
284
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

183
183
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

192
192

Meer sportnieuws