EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk: "Salzburg speelt directer en met nog meer tempo"

146
EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk:

KRC Genk wacht vanavond de bijzonder zware taak om punten te pakken tegen RB Salzburg. Vorig jaar waren de Oostenrijkers nog veel te sterk voor Club Brugge en in eigen land zijn ze ongenaakbaar. Nemanja Rnic waarschuwt de Belgische landskampioen.


Rnic speelt voor Wolfsberger AC, de huidige nummer drie in Oostenrijk en donderdag in de Europa League actief tegen Borussia Mönchengladbach. De voormalige rechtsachter van RSC Anderlecht ziet Salzburg ook dit jaar de titel pakken.

"Ze startten met een 21 op 21 zeer goed aan het seizoen en ik zie niemand die hen van de titel kan houden. Ze spelen dit seizoen met meer tempo en hun voetbal is directer geworden. Met de kwaliteit die er nu is, is het nog moeilijker om tegen hen te spelen", aldus Rnic.


Club Brugge ging vorig jaar met 4-0 onderuit in Salzburg.
Salzburg liet in het tussenseizoen Munas Dabbur (Sevilla, 17 miljoen), Xaver Schlager (Wolfsburg, 15 miljoen), Stefan Lainer (Mönchengladbach, 12,5 miljoen), Hannes Wolf (RB Leipzig, 12 miljoen) en Diade Samessékou (Hoffenheim, 12 miljoen) vertrekken. Met Rasmus Kristensen (Ajax, 5 miljoen) en Maximilian Wöber (Sevilla, 10 miljoen) haalde het twee grote namen en enkele dure jonge talenten.

"Ze verkochten een aantal zeer belangrijke spelers, maar ze waren voorbereid. Ze hebben een geweldige scouting en de nieuwste ster is zeker Erling Haland (die 11 keer scoorde in 7 wedstrijden, nvdr.). Daarnaast zijn er ook nog Takumi Minamino (24), Patson Daka (20), Antoine Bernede (20), Masaya Okugawa (23), jonge en zeer talentvolle spelers."

Toch zijn er voor Genk ook mogelijkheden, want RB Salzburg heeft uiteraard ook zwakke punten. "Mijn mening is dat ze in hun defensie toch wat zwakheden hebben en met lopende mensen kan je hen daar in de problemen brengen", besluit de Serviër.

Claudio Reulens

LEES OOK: Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Zal Genk het beter doen dan Club Brugge?

Meest recent

Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

7
7
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

33
33
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

39
39
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

88
88
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

149
149
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

58
58
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

80
80
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

57
57
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

102
102
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

12
12
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

15
15
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

71
71
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

189
189
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

106
106
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

91
91
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

838
838
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

149
149
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

97
97
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

38
38
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

382
382
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

417
417
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

400
400
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

403
403

Meer sportnieuws