EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk: "Salzburg speelt directer en met nog meer tempo"

door
EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk:

KRC Genk wacht vanavond de bijzonder zware taak om punten te pakken tegen RB Salzburg. Vorig jaar waren de Oostenrijkers nog veel te sterk voor Club Brugge en in eigen land zijn ze ongenaakbaar. Nemanja Rnic waarschuwt de Belgische landskampioen.


Rnic speelt voor Wolfsberger AC, de huidige nummer drie in Oostenrijk en donderdag in de Europa League actief tegen Borussia Mönchengladbach. De voormalige rechtsachter van RSC Anderlecht ziet Salzburg ook dit jaar de titel pakken.

"Ze startten met een 21 op 21 zeer goed aan het seizoen en ik zie niemand die hen van de titel kan houden. Ze spelen dit seizoen met meer tempo en hun voetbal is directer geworden. Met de kwaliteit die er nu is, is het nog moeilijker om tegen hen te spelen", aldus Rnic.


Club Brugge ging vorig jaar met 4-0 onderuit in Salzburg.
Salzburg liet in het tussenseizoen Munas Dabbur (Sevilla, 17 miljoen), Xaver Schlager (Wolfsburg, 15 miljoen), Stefan Lainer (Mönchengladbach, 12,5 miljoen), Hannes Wolf (RB Leipzig, 12 miljoen) en Diade Samessékou (Hoffenheim, 12 miljoen) vertrekken. Met Rasmus Kristensen (Ajax, 5 miljoen) en Maximilian Wöber (Sevilla, 10 miljoen) haalde het twee grote namen en enkele dure jonge talenten.

"Ze verkochten een aantal zeer belangrijke spelers, maar ze waren voorbereid. Ze hebben een geweldige scouting en de nieuwste ster is zeker Erling Haland (die 11 keer scoorde in 7 wedstrijden, nvdr.). Daarnaast zijn er ook nog Takumi Minamino (24), Patson Daka (20), Antoine Bernede (20), Masaya Okugawa (23), jonge en zeer talentvolle spelers."

Toch zijn er voor Genk ook mogelijkheden, want RB Salzburg heeft uiteraard ook zwakke punten. "Mijn mening is dat ze in hun defensie toch wat zwakheden hebben en met lopende mensen kan je hen daar in de problemen brengen", besluit de Serviër.

Claudio Reulens

LEES OOK: Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Zal Genk het beter doen dan Club Brugge?

Meest recent

Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

72
72
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

36
36
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

46
46
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

61
61
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

149
149
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

50
50
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

29
29
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

612
612
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

410
410
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

210
210
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

399
399
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

230
230
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

156
156
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

233
233
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

207
207
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

783
783
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

129
129
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

137
137
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

324
324
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

143
143
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

399
399
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

544
544
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

459
459
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48

Meer sportnieuws