EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk: "Salzburg speelt directer en met nog meer tempo"

door
EXCLUSIEF Tips voor KRC Genk:

KRC Genk wacht vanavond de bijzonder zware taak om punten te pakken tegen RB Salzburg. Vorig jaar waren de Oostenrijkers nog veel te sterk voor Club Brugge en in eigen land zijn ze ongenaakbaar. Nemanja Rnic waarschuwt de Belgische landskampioen.


Rnic speelt voor Wolfsberger AC, de huidige nummer drie in Oostenrijk en donderdag in de Europa League actief tegen Borussia Mönchengladbach. De voormalige rechtsachter van RSC Anderlecht ziet Salzburg ook dit jaar de titel pakken.

"Ze startten met een 21 op 21 zeer goed aan het seizoen en ik zie niemand die hen van de titel kan houden. Ze spelen dit seizoen met meer tempo en hun voetbal is directer geworden. Met de kwaliteit die er nu is, is het nog moeilijker om tegen hen te spelen", aldus Rnic.


Club Brugge ging vorig jaar met 4-0 onderuit in Salzburg.
Salzburg liet in het tussenseizoen Munas Dabbur (Sevilla, 17 miljoen), Xaver Schlager (Wolfsburg, 15 miljoen), Stefan Lainer (Mönchengladbach, 12,5 miljoen), Hannes Wolf (RB Leipzig, 12 miljoen) en Diade Samessékou (Hoffenheim, 12 miljoen) vertrekken. Met Rasmus Kristensen (Ajax, 5 miljoen) en Maximilian Wöber (Sevilla, 10 miljoen) haalde het twee grote namen en enkele dure jonge talenten.

"Ze verkochten een aantal zeer belangrijke spelers, maar ze waren voorbereid. Ze hebben een geweldige scouting en de nieuwste ster is zeker Erling Haland (die 11 keer scoorde in 7 wedstrijden, nvdr.). Daarnaast zijn er ook nog Takumi Minamino (24), Patson Daka (20), Antoine Bernede (20), Masaya Okugawa (23), jonge en zeer talentvolle spelers."

Toch zijn er voor Genk ook mogelijkheden, want RB Salzburg heeft uiteraard ook zwakke punten. "Mijn mening is dat ze in hun defensie toch wat zwakheden hebben en met lopende mensen kan je hen daar in de problemen brengen", besluit de Serviër.

Claudio Reulens

LEES OOK: Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Zal Genk het beter doen dan Club Brugge?

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

23
23
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

81
81
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

105
105
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

16
16
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

53
53
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

18
18
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

19
19
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

51
51
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

16
16
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

18
18
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

28
28
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

28
28
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

31
31
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

319
319
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

130
130
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

294
294
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

30
30
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

339
339
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

63
63
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws