TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht versterkte zich afgelopen weekend met het Noorse talent Kristian Arnstad, maar in een ander dossier kwam de Brusselaars van een kale kermis thuis. Zo meldt het Noorse Eurosport dat AZ eerstdaags een akkoord zal bereiken met Hakon Evjen. De 19-jarige flankspeler van het Noorse Bodo Glimt is in eigen land een ware sensatie en stond op de verlanglijst van Paars-Wit, maar AZ speelde dus korter op de bal. Verder bestaat de kans ook dat Adrien Trebel nog naar het Midden-Oosten vertrekt, Mogi Bayat kwam daar maandag over onderhandelen. De kans is echter klein vermits de middenvelder eerder al een bod uit die contreien weigerde.

De spelers van KRC Genk kunnen dinsdag maar best hun beste beentje voorzetten tegen RB Salzburg. Volgens het lokale Salzburg 24 werden maar liefst 50 aanvragen voor scouts ingediend. En een aantal van de grootste ploegen van Europa zullen vertegenwoordigd zijn. Zo wordt een mannetje gestuurd door onder meer: Arsenal, Chelsea, Manchester City, Tottenham, Manchester United, Tottenham, Dortmund, Bayer Leverkusen, Wolfsburg, Valencia, Inter Milaan, Napoli, Roma, Olympique Marseille, Lyon en AS Monaco.

Westerlo bevestigde de komst van Emmanuel Emenike. De transfervrije spits trainde al even mee en heeft nu ook een contract getekend. De 32-jarige Nigeriaan kwam in het verleden uit voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou, West Ham en Olympiakos. Hij verzamelde ook 37 caps voor Nigeria, waarin hij negen keer scoorde.

BUITENLAND
Thibaut Courtois en Eden Hazard zouden volgens The Sun een transfereis hebben neergelegd bij het bestuur van Real Madrid. De Koninklijke wil in één van de komende mercato's een extra middenvelder aantrekken. Topdoelwit Paul Pogba zou echter verlengen bij Manchester United. Daarom zouden de twee Duivels op N'Golo Kanté hebben gewezen als alternatief, bij Chelsea deelden ze al met succes de kleedkamer met de kleine wereldkampioen.

FC Barcelona heeft een nieuw goudhaantje gevonden in de vorm van Ansu Fati. De zestienjarige was afgelopen weekend nog goed voor een doelpunt en assist. De club wil het ijzer dan ook smeden wanneer het heet is. Volgens Catalunya Radio zou de aanvaller weldra een nieuw contract mogen ondertekenen op Camp Nou. Het zou gaan om een vijfjarige overeenkomst.

Chelsea FC hoopt dat het transferverbod komende winter al wordt opgeheven en is bereid om dan flink te investeren in versterking. En dat zal de Londense topclub ook moeten doen, wil het Bruno Guimaraes van Athletico Paranaense weghalen. Volgens Globo Esporte kwamen scouts van Chelsea de 21-jarige Braziliaanse Spanjaard al vijf keer bekijken in Brazilië, maar hij zou wel zo'n 40 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Trebel verdient een nieuwe kans bij RSCA ...

Meest recent

Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

116
116
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

162
162
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

184
184
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

197
197
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

150
150
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

91
91
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

101
101
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

57
57
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

193
193
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

47
47
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

271
271
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

199
199
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

180
180
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

416
416
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

498
498
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

124
124
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

325
325
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

146
146
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

202
202
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

241
241
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

420
420
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

456
456
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

291
291
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

232
232

Meer sportnieuws