TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht versterkte zich afgelopen weekend met het Noorse talent Kristian Arnstad, maar in een ander dossier kwam de Brusselaars van een kale kermis thuis. Zo meldt het Noorse Eurosport dat AZ eerstdaags een akkoord zal bereiken met Hakon Evjen. De 19-jarige flankspeler van het Noorse Bodo Glimt is in eigen land een ware sensatie en stond op de verlanglijst van Paars-Wit, maar AZ speelde dus korter op de bal. Verder bestaat de kans ook dat Adrien Trebel nog naar het Midden-Oosten vertrekt, Mogi Bayat kwam daar maandag over onderhandelen. De kans is echter klein vermits de middenvelder eerder al een bod uit die contreien weigerde.

De spelers van KRC Genk kunnen dinsdag maar best hun beste beentje voorzetten tegen RB Salzburg. Volgens het lokale Salzburg 24 werden maar liefst 50 aanvragen voor scouts ingediend. En een aantal van de grootste ploegen van Europa zullen vertegenwoordigd zijn. Zo wordt een mannetje gestuurd door onder meer: Arsenal, Chelsea, Manchester City, Tottenham, Manchester United, Tottenham, Dortmund, Bayer Leverkusen, Wolfsburg, Valencia, Inter Milaan, Napoli, Roma, Olympique Marseille, Lyon en AS Monaco.

Westerlo bevestigde de komst van Emmanuel Emenike. De transfervrije spits trainde al even mee en heeft nu ook een contract getekend. De 32-jarige Nigeriaan kwam in het verleden uit voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou, West Ham en Olympiakos. Hij verzamelde ook 37 caps voor Nigeria, waarin hij negen keer scoorde.

BUITENLAND
Thibaut Courtois en Eden Hazard zouden volgens The Sun een transfereis hebben neergelegd bij het bestuur van Real Madrid. De Koninklijke wil in één van de komende mercato's een extra middenvelder aantrekken. Topdoelwit Paul Pogba zou echter verlengen bij Manchester United. Daarom zouden de twee Duivels op N'Golo Kanté hebben gewezen als alternatief, bij Chelsea deelden ze al met succes de kleedkamer met de kleine wereldkampioen.

FC Barcelona heeft een nieuw goudhaantje gevonden in de vorm van Ansu Fati. De zestienjarige was afgelopen weekend nog goed voor een doelpunt en assist. De club wil het ijzer dan ook smeden wanneer het heet is. Volgens Catalunya Radio zou de aanvaller weldra een nieuw contract mogen ondertekenen op Camp Nou. Het zou gaan om een vijfjarige overeenkomst.

Chelsea FC hoopt dat het transferverbod komende winter al wordt opgeheven en is bereid om dan flink te investeren in versterking. En dat zal de Londense topclub ook moeten doen, wil het Bruno Guimaraes van Athletico Paranaense weghalen. Volgens Globo Esporte kwamen scouts van Chelsea de 21-jarige Braziliaanse Spanjaard al vijf keer bekijken in Brazilië, maar hij zou wel zo'n 40 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: 'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Trebel verdient een nieuwe kans bij RSCA ...

Meest recent

JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

65
65
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

12
12
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

64
64
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

38
38
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

113
113
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

113
113
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

293
293
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

274
274
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

161
161
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

91
91
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

57
57
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

184
184
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

85
85
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

59
59
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

345
345
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

147
147
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

123
123
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

201
201
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

212
212
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

66
66
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

79
79
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

152
152
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

995
995
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

286
286
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

301
301

Meer sportnieuws