TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

358 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht versterkte zich afgelopen weekend met het Noorse talent Kristian Arnstad, maar in een ander dossier kwam de Brusselaars van een kale kermis thuis. Zo meldt het Noorse Eurosport dat AZ eerstdaags een akkoord zal bereiken met Hakon Evjen. De 19-jarige flankspeler van het Noorse Bodo Glimt is in eigen land een ware sensatie en stond op de verlanglijst van Paars-Wit, maar AZ speelde dus korter op de bal. Verder bestaat de kans ook dat Adrien Trebel nog naar het Midden-Oosten vertrekt, Mogi Bayat kwam daar maandag over onderhandelen. De kans is echter klein vermits de middenvelder eerder al een bod uit die contreien weigerde.

De spelers van KRC Genk kunnen dinsdag maar best hun beste beentje voorzetten tegen RB Salzburg. Volgens het lokale Salzburg 24 werden maar liefst 50 aanvragen voor scouts ingediend. En een aantal van de grootste ploegen van Europa zullen vertegenwoordigd zijn. Zo wordt een mannetje gestuurd door onder meer: Arsenal, Chelsea, Manchester City, Tottenham, Manchester United, Tottenham, Dortmund, Bayer Leverkusen, Wolfsburg, Valencia, Inter Milaan, Napoli, Roma, Olympique Marseille, Lyon en AS Monaco.

Westerlo bevestigde de komst van Emmanuel Emenike. De transfervrije spits trainde al even mee en heeft nu ook een contract getekend. De 32-jarige Nigeriaan kwam in het verleden uit voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou, West Ham en Olympiakos. Hij verzamelde ook 37 caps voor Nigeria, waarin hij negen keer scoorde.

BUITENLAND
Thibaut Courtois en Eden Hazard zouden volgens The Sun een transfereis hebben neergelegd bij het bestuur van Real Madrid. De Koninklijke wil in één van de komende mercato's een extra middenvelder aantrekken. Topdoelwit Paul Pogba zou echter verlengen bij Manchester United. Daarom zouden de twee Duivels op N'Golo Kanté hebben gewezen als alternatief, bij Chelsea deelden ze al met succes de kleedkamer met de kleine wereldkampioen.

FC Barcelona heeft een nieuw goudhaantje gevonden in de vorm van Ansu Fati. De zestienjarige was afgelopen weekend nog goed voor een doelpunt en assist. De club wil het ijzer dan ook smeden wanneer het heet is. Volgens Catalunya Radio zou de aanvaller weldra een nieuw contract mogen ondertekenen op Camp Nou. Het zou gaan om een vijfjarige overeenkomst.

Chelsea FC hoopt dat het transferverbod komende winter al wordt opgeheven en is bereid om dan flink te investeren in versterking. En dat zal de Londense topclub ook moeten doen, wil het Bruno Guimaraes van Athletico Paranaense weghalen. Volgens Globo Esporte kwamen scouts van Chelsea de 21-jarige Braziliaanse Spanjaard al vijf keer bekijken in Brazilië, maar hij zou wel zo'n 40 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Trebel verdient een nieuwe kans bij RSCA ...

Meest recent

Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

39
39
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

12
12
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

27
27
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

16
16
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

112
112
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

93
93
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

19
19
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

109
109
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

23
23
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

263
263
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

353
353
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

160
160
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

104
104
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

789
789
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

462
462
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

820
820
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

601
601
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128

Meer sportnieuws