TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

358
TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht versterkte zich afgelopen weekend met het Noorse talent Kristian Arnstad, maar in een ander dossier kwam de Brusselaars van een kale kermis thuis. Zo meldt het Noorse Eurosport dat AZ eerstdaags een akkoord zal bereiken met Hakon Evjen. De 19-jarige flankspeler van het Noorse Bodo Glimt is in eigen land een ware sensatie en stond op de verlanglijst van Paars-Wit, maar AZ speelde dus korter op de bal. Verder bestaat de kans ook dat Adrien Trebel nog naar het Midden-Oosten vertrekt, Mogi Bayat kwam daar maandag over onderhandelen. De kans is echter klein vermits de middenvelder eerder al een bod uit die contreien weigerde.

De spelers van KRC Genk kunnen dinsdag maar best hun beste beentje voorzetten tegen RB Salzburg. Volgens het lokale Salzburg 24 werden maar liefst 50 aanvragen voor scouts ingediend. En een aantal van de grootste ploegen van Europa zullen vertegenwoordigd zijn. Zo wordt een mannetje gestuurd door onder meer: Arsenal, Chelsea, Manchester City, Tottenham, Manchester United, Tottenham, Dortmund, Bayer Leverkusen, Wolfsburg, Valencia, Inter Milaan, Napoli, Roma, Olympique Marseille, Lyon en AS Monaco.

Westerlo bevestigde de komst van Emmanuel Emenike. De transfervrije spits trainde al even mee en heeft nu ook een contract getekend. De 32-jarige Nigeriaan kwam in het verleden uit voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou, West Ham en Olympiakos. Hij verzamelde ook 37 caps voor Nigeria, waarin hij negen keer scoorde.

BUITENLAND
Thibaut Courtois en Eden Hazard zouden volgens The Sun een transfereis hebben neergelegd bij het bestuur van Real Madrid. De Koninklijke wil in één van de komende mercato's een extra middenvelder aantrekken. Topdoelwit Paul Pogba zou echter verlengen bij Manchester United. Daarom zouden de twee Duivels op N'Golo Kanté hebben gewezen als alternatief, bij Chelsea deelden ze al met succes de kleedkamer met de kleine wereldkampioen.

FC Barcelona heeft een nieuw goudhaantje gevonden in de vorm van Ansu Fati. De zestienjarige was afgelopen weekend nog goed voor een doelpunt en assist. De club wil het ijzer dan ook smeden wanneer het heet is. Volgens Catalunya Radio zou de aanvaller weldra een nieuw contract mogen ondertekenen op Camp Nou. Het zou gaan om een vijfjarige overeenkomst.

Chelsea FC hoopt dat het transferverbod komende winter al wordt opgeheven en is bereid om dan flink te investeren in versterking. En dat zal de Londense topclub ook moeten doen, wil het Bruno Guimaraes van Athletico Paranaense weghalen. Volgens Globo Esporte kwamen scouts van Chelsea de 21-jarige Braziliaanse Spanjaard al vijf keer bekijken in Brazilië, maar hij zou wel zo'n 40 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge wil toptalent. Genk strijdt met Gent’

Trebel verdient een nieuwe kans bij RSCA ...

Meest recent

Ballon d'Or 2026: verrassende opvolger Dembélé bekend

In het London Palladium Theatre werd maandag de Ballon d'Or uitgereikt. Voor de 70ste editie ...

489
489
Thorup drop hint: opvallende vervanger Heymans bij Genk?

KRC Genk won zondag in eigen huis met 2-1 van Standard. Helaas voor de Limburgers liepen ze in het ...

43
43
Compper dumpt duo: goudhaantje Antwerp plots buitenspel

Uitgerekend tegen zwarte beest Charleroi maakte Antwerp komaf aan een reeks van zes matchen zonder ...

65
65
Code rood in Anderlecht: stoel Sibierski wankelt al

Momenteel zijn alle pijlen op Vitor Bruno gericht, maar de coach is uiteraard niet op z'n eentje ...

170
170
Wullaert vol emotie op Ballon d'Or: dit is haar klassement

Na enkele moeilijke weken bij de Red Flames krijgt Tessa Wullaert toch nog een persoonlijke ...

72
72
Boeckx opent Kompany-boekje: "Mijn vrouw heeft het gevoeld"

Vincent Kompany is gewend om altijd maar door te gaan, maar zelfs voor de Bayern-coach lijkt er een ...

137
137
Pfaff deelt emotionele woorden met Kompany: "Jij bent..."

De voetbalwereld leeft mee met Vincent Kompany, die enkele dagen geleden na een training bij Bayern ...

31
31
'Ruud Vormer plots in groot gevaar aan Belgische kust'

Ruud Vormer kreeg bij Knokke de kans om zich te bewijzen als hoofdtrainer, maar de resultaten ...

93
93
Lukaku beleeft horroravond en zorgt na 10 (!) seconden voor rel

Romelu Lukaku hoopte op bezoek bij Galatasaray eindelijk een statement te maken, maar de Belgische ...

517
517
Gigantische blunder Ballon d'Or: winnaar nu al bekend?

Is de winnaar van de Ballon d’Or 2026 nu al bekend? En heeft organisator France Football per ...

151
151
‘De Bruyne breekt met Napoli: verrassende bestemming bekend’

Kevin De Bruyne stond zaterdag tegen AS Roma opnieuw aan de aftrap bij Napoli. Toch blijft zijn ...

168
168
Union SG meldt zware tegenvaller: "Maanden buiten strijd"

Union SG kampt dit seizoen met opvallend veel blessureleed. De Brusselaars kwamen vandaag met nog ...

34
34
Leko waarschuwt titularis: wissel op til bij Club Brugge

Met zeven opeenvolgende overwinningen, waaronder twee stuks in de Champions League, is Club Brugge ...

293
293
Lardot velt duidelijk verdict over rode kaart Anderlecht

Het was alweer een bewogen weekend in de Jupiler Pro League, met tal van discutabele fases. ...

570
570
'Club Brugge verlegt grenzen: recordtransfer in januari?'

Opgeteld zitten ze over alle competities heen al aan 15 doelpunten en acht assists: en of Nicolo ...

455
455
Bruno buiten: Anderlecht stelt ultimatum voor ontslag

Enkele dagen na de deugddoende zege in Polen is het alweer crisis bij RSC Anderlecht, dat zondag met ...

494
494
Van Gucht over zijn bankrekening: "Ik steek mijn middelvinger op"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

155
155
Albert ziet Standard énorm risico nemen na 0 op 12

Standard heeft zichzelf opnieuw in de problemen gebracht. De Luikenaars leden tegen Genk hun vierde ...

146
146
Alderweireld en Neville snoeihard voor Engelse topclub: "Afschuwelijk"

Manchester United verkeert nog maar eens in een enorme crisis. Gary Neville ziet met lede ogen aan ...

87
87
Woede bij Cercle Brugge: "Dit is gewoon belachelijk!"

Cercle Brugge leek op weg naar enorme stunt op het veld van Union SG. Ze kwamen 0-2 voor, maar ...

399
399
Ex-lieveling Standard: "Ze deden mij voorstel om coach te worden”

Standard zit nog steeds in een moeilijke periode door het wanbeleid van de vorige jaren. Er is ...

118
118
Deschacht spuwt zijn gal over Anderlecht en benoemt 2 hiaten

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van AA Gent. Paars-Wit was 72 minuten lang goed, maar nadien was het ...

402
402
KRC Genk krijgt dubbele klap: schorsing én zware blessure

KRC Genk won na een al bij al matige match met 2-1 van Standard. De Limburgers kijken zo wel stilaan ...

286
286
Degryse snapt helemaal niets van Bruno: "Één grote carrousel"

RSC Anderlecht moet weer op de blaren zitten. Het schoot zichzelf weer danig in de voet tegen AA ...

99
99
Fenomeen bij Club Brugge: "Als ik deze lijn kan doortrekken..."

Club Brugge is bezig aan een zeer goed seizoen. De Supercup was de enige miskleun, maar in ...

285
285

Meer sportnieuws