TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Domper Anderlecht, Courtois en Hazard leggen transfereis neer'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht versterkte zich afgelopen weekend met het Noorse talent Kristian Arnstad, maar in een ander dossier kwam de Brusselaars van een kale kermis thuis. Zo meldt het Noorse Eurosport dat AZ eerstdaags een akkoord zal bereiken met Hakon Evjen. De 19-jarige flankspeler van het Noorse Bodo Glimt is in eigen land een ware sensatie en stond op de verlanglijst van Paars-Wit, maar AZ speelde dus korter op de bal. Verder bestaat de kans ook dat Adrien Trebel nog naar het Midden-Oosten vertrekt, Mogi Bayat kwam daar maandag over onderhandelen. De kans is echter klein vermits de middenvelder eerder al een bod uit die contreien weigerde.

De spelers van KRC Genk kunnen dinsdag maar best hun beste beentje voorzetten tegen RB Salzburg. Volgens het lokale Salzburg 24 werden maar liefst 50 aanvragen voor scouts ingediend. En een aantal van de grootste ploegen van Europa zullen vertegenwoordigd zijn. Zo wordt een mannetje gestuurd door onder meer: Arsenal, Chelsea, Manchester City, Tottenham, Manchester United, Tottenham, Dortmund, Bayer Leverkusen, Wolfsburg, Valencia, Inter Milaan, Napoli, Roma, Olympique Marseille, Lyon en AS Monaco.

Westerlo bevestigde de komst van Emmanuel Emenike. De transfervrije spits trainde al even mee en heeft nu ook een contract getekend. De 32-jarige Nigeriaan kwam in het verleden uit voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou, West Ham en Olympiakos. Hij verzamelde ook 37 caps voor Nigeria, waarin hij negen keer scoorde.

BUITENLAND
Thibaut Courtois en Eden Hazard zouden volgens The Sun een transfereis hebben neergelegd bij het bestuur van Real Madrid. De Koninklijke wil in één van de komende mercato's een extra middenvelder aantrekken. Topdoelwit Paul Pogba zou echter verlengen bij Manchester United. Daarom zouden de twee Duivels op N'Golo Kanté hebben gewezen als alternatief, bij Chelsea deelden ze al met succes de kleedkamer met de kleine wereldkampioen.

FC Barcelona heeft een nieuw goudhaantje gevonden in de vorm van Ansu Fati. De zestienjarige was afgelopen weekend nog goed voor een doelpunt en assist. De club wil het ijzer dan ook smeden wanneer het heet is. Volgens Catalunya Radio zou de aanvaller weldra een nieuw contract mogen ondertekenen op Camp Nou. Het zou gaan om een vijfjarige overeenkomst.

Chelsea FC hoopt dat het transferverbod komende winter al wordt opgeheven en is bereid om dan flink te investeren in versterking. En dat zal de Londense topclub ook moeten doen, wil het Bruno Guimaraes van Athletico Paranaense weghalen. Volgens Globo Esporte kwamen scouts van Chelsea de 21-jarige Braziliaanse Spanjaard al vijf keer bekijken in Brazilië, maar hij zou wel zo'n 40 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Trebel verdient een nieuwe kans bij RSCA ...

Meest recent

Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

11
11
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

36
36
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

35
35
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

89
89
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

107
107
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

65
65
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

89
89
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

63
63
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

59
59
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

163
163
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

149
149
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

201
201
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

339
339
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

102
102
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

224
224
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

159
159
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

506
506
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

268
268
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

167
167
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

399
399
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

94
94
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

295
295
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

103
103
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

872
872

Meer sportnieuws