'Anderlecht mag weldra nieuwste aanwinst verwelkomen'

door
'Anderlecht mag weldra nieuwste aanwinst verwelkomen'

Frank Arnesen werd afgelopen zomer weliswaar betrokken bij de transfers van Derrick Luckassen en Michel Vlap, maar voorts speelde de technisch directeur vooral een rol op de achtergrond bij RSC Anderlecht. Zo was hij onder meer bezig met de opwaardering van het scoutingsdepartement. En daar plukt men nu de vruchten van.

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Anderlecht de strijd om de zestienjarige Noorse middenvelder Kristian Arnstad heeft gewonnen. De speler komt over van Stabaek en zal regelmatig met de A-kern gaan meetrainen. Arnstad kon ook naar Manchester United en Sporting CP. De jonge knaap is international bij de U16 van Noorwegen en vertoefde al in België. Hij is het eerste wapenfeit van de scouting van Anderlecht.

UPDATE 15/08

Inmiddels heeft Paars-Wit ook al toegeslagen en Arnstad onder contract gelegd. Dat bevestigt Michel Verschueren, ere-manager en vader van sportieve baas Michael Verschueren, via Twitter. Gezien de overige interesse een knappe transferslag van Paars-Wit, al lijkt Arnstad vooral een aanwinst op langere termijn. Naar alle waarschijnlijkheid zal hij eerst moeten rijpen bij de beloften, al zou hij af en toe ook al mogen meetrainen met de eerste ploeg.

UPDATE 17/09

De Waalse krant L’Avenir komt met meer informatie over de toedreding van 'Het grootste Scandinavische talent van dit moment’ Kristian Arnstad. Zij melden namelijk dat de middenvelder binnen twee weken zal arriveren bij Anderlecht, in gezelschap van zijn vader. Zoals gezegd zal hij starten bij de U21, maar zal hij ook regelmatig meetrainen met de eerste ploeg. Van daaruit zal vermoedelijk worden bekeken of hij al een meerwaarde zou kunnen zijn voor de A-kern.

LEES OOK: De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Zal hij al een meerwaarde blijken?

Meest recent

'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

33
33
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

15
15
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

128
128
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

54
54
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

277
277
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

80
80
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

154
154
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

123
123
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

322
322
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

256
256
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

139
139
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

363
363
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

160
160
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1180
1180
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

196
196
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

133
133
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

31
31
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

636
636
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

845
845
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

430
430
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

454
454
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

157
157
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

253
253
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

419
419

Meer sportnieuws