'Anderlecht mag weldra nieuwste aanwinst verwelkomen'

door
'Anderlecht mag weldra nieuwste aanwinst verwelkomen'

Frank Arnesen werd afgelopen zomer weliswaar betrokken bij de transfers van Derrick Luckassen en Michel Vlap, maar voorts speelde de technisch directeur vooral een rol op de achtergrond bij RSC Anderlecht. Zo was hij onder meer bezig met de opwaardering van het scoutingsdepartement. En daar plukt men nu de vruchten van.

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Anderlecht de strijd om de zestienjarige Noorse middenvelder Kristian Arnstad heeft gewonnen. De speler komt over van Stabaek en zal regelmatig met de A-kern gaan meetrainen. Arnstad kon ook naar Manchester United en Sporting CP. De jonge knaap is international bij de U16 van Noorwegen en vertoefde al in België. Hij is het eerste wapenfeit van de scouting van Anderlecht.

UPDATE 15/08

Inmiddels heeft Paars-Wit ook al toegeslagen en Arnstad onder contract gelegd. Dat bevestigt Michel Verschueren, ere-manager en vader van sportieve baas Michael Verschueren, via Twitter. Gezien de overige interesse een knappe transferslag van Paars-Wit, al lijkt Arnstad vooral een aanwinst op langere termijn. Naar alle waarschijnlijkheid zal hij eerst moeten rijpen bij de beloften, al zou hij af en toe ook al mogen meetrainen met de eerste ploeg.

UPDATE 17/09

De Waalse krant L’Avenir komt met meer informatie over de toedreding van 'Het grootste Scandinavische talent van dit moment’ Kristian Arnstad. Zij melden namelijk dat de middenvelder binnen twee weken zal arriveren bij Anderlecht, in gezelschap van zijn vader. Zoals gezegd zal hij starten bij de U21, maar zal hij ook regelmatig meetrainen met de eerste ploeg. Van daaruit zal vermoedelijk worden bekeken of hij al een meerwaarde zou kunnen zijn voor de A-kern.

LEES OOK: WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Zal hij al een meerwaarde blijken?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

106
106
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

84
84
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

529
529
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

86
86
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

145
145
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

278
278
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

63
63
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

574
574
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

373
373
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

473
473
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

497
497
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

260
260
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1247
1247
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

363
363
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

384
384
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

147
147
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

321
321
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

83
83
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

852
852
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

539
539
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

583
583

Meer sportnieuws