'Anderlecht mag weldra nieuwste aanwinst verwelkomen'

door
'Anderlecht mag weldra nieuwste aanwinst verwelkomen'

Frank Arnesen werd afgelopen zomer weliswaar betrokken bij de transfers van Derrick Luckassen en Michel Vlap, maar voorts speelde de technisch directeur vooral een rol op de achtergrond bij RSC Anderlecht. Zo was hij onder meer bezig met de opwaardering van het scoutingsdepartement. En daar plukt men nu de vruchten van.

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Anderlecht de strijd om de zestienjarige Noorse middenvelder Kristian Arnstad heeft gewonnen. De speler komt over van Stabaek en zal regelmatig met de A-kern gaan meetrainen. Arnstad kon ook naar Manchester United en Sporting CP. De jonge knaap is international bij de U16 van Noorwegen en vertoefde al in België. Hij is het eerste wapenfeit van de scouting van Anderlecht.

UPDATE 15/08

Inmiddels heeft Paars-Wit ook al toegeslagen en Arnstad onder contract gelegd. Dat bevestigt Michel Verschueren, ere-manager en vader van sportieve baas Michael Verschueren, via Twitter. Gezien de overige interesse een knappe transferslag van Paars-Wit, al lijkt Arnstad vooral een aanwinst op langere termijn. Naar alle waarschijnlijkheid zal hij eerst moeten rijpen bij de beloften, al zou hij af en toe ook al mogen meetrainen met de eerste ploeg.

UPDATE 17/09

De Waalse krant L’Avenir komt met meer informatie over de toedreding van 'Het grootste Scandinavische talent van dit moment’ Kristian Arnstad. Zij melden namelijk dat de middenvelder binnen twee weken zal arriveren bij Anderlecht, in gezelschap van zijn vader. Zoals gezegd zal hij starten bij de U21, maar zal hij ook regelmatig meetrainen met de eerste ploeg. Van daaruit zal vermoedelijk worden bekeken of hij al een meerwaarde zou kunnen zijn voor de A-kern.

LEES OOK: De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Zal hij al een meerwaarde blijken?

Meest recent

'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

7
7
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

65
65
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

101
101
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

310
310
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

58
58
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

48
48
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

136
136
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

330
330
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

143
143
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

72
72
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

300
300
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

418
418
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

46
46
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

178
178
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

639
639
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

180
180
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

132
132
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

196
196
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

33
33
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

376
376
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

84
84
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

245
245
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

381
381
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

330
330

Meer sportnieuws