'Kompany komt met grote verrassing tegen Club Brugge'

door
'Kompany komt met grote verrassing tegen Club Brugge'

Alsof Vincent Kompany nog geen problemen genoeg had. Met Albert Sambi Lokonga had de speler-manager eindelijk zijn betrouwbare pion op het middenveld gevonden, maar tegen Antwerp werd de jongeling met twee gele kaarten van het veld gestuurd. In de topper op het veld van Club Brugge zal hij er komend weekend dus niet bij zijn.

Dat betekent waarschijnlijk dat Kompany opnieuw een beroep zal moeten doen op Peter Zulj, de verguisde Oostenrijker die in het seizoensbegin de vele kansen die hij kreeg om zich te bewijzen niet kon verzilveren. Veel alternatieven zijn er momenteel evenwel niet voorhanden in Anderlecht, tenzij een van de op kant geschoven vedettes opnieuw vanonder het stof wordt gehaald. Meerdere kranten hintten namelijk al op het feit dat Adrien Trebel zo uit noodzaak mogelijk wel eens een kans op eerherstel zou kunnen krijgen, ook al is het bestuur hem door zijn hoge loonkost liever kwijt dan rijk.

Die kans lijkt zelfs steeds dichterbij te komen, zo bericht Het Laatste Nieuws, want de Fransman die absoluut moest vertrekken en aldus zelfs in de voorbereiding amper mocht spelen maakt nu ineens zijn opwachting bij de U21 van Paars-Wit. De troepen van Craig Bellamy nemen het maandagavond in Wolvertem op tegen OH Leuven, mét Trebel dus tussen de rangen. Of de middenvelder op die manier ritme moet opdoen om in Jan Breydel meteen aan de aftrap te verschijnen is nog onduidelijk, maar zijn plotse verschijning is toch op zijn minst markant te noemen.

UPDATE 17/09

Het lijkt steeds meer waarschijnlijk dat Vincent Kompany straks tegen Club Brugge met een grote verrassing zal komen door Adrien Trebel op te stellen. Zo stelde VTM Nieuws namelijk dat ‘Kompany hem wellicht ook zal nodig hebben tegen Club Brugge’. Zij lijken dus vrij zeker over het feit dat hij straks speelt in Jan Breydel.

Ook bij Het Laatste Nieuws neigen ze naar die kant. Zoals intussen geweten speelde Trebel maandag met de beloften, en volgens de krant waren Kompany en Bellamy tevreden met wat ze zagen van de Fransman. Hij gaf ook blijk van een goeie conditie.

LEES OOK: Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

Zal Kompany hem opstellen?

Meest recent

Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

10
10
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

13
13
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

9
9
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

54
54
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

71
71
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

118
118
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

367
367
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

77
77
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

368
368
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

115
115
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

177
177
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

134
134
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

17
17
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

122
122
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

328
328
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

133
133
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

583
583
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

190
190
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

219
219
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

238
238
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

134
134
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

363
363
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

212
212
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

276
276
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

388
388

Meer sportnieuws