'Kompany komt met grote verrassing tegen Club Brugge'

1424 stemmen
'Kompany komt met grote verrassing tegen Club Brugge'

Alsof Vincent Kompany nog geen problemen genoeg had. Met Albert Sambi Lokonga had de speler-manager eindelijk zijn betrouwbare pion op het middenveld gevonden, maar tegen Antwerp werd de jongeling met twee gele kaarten van het veld gestuurd. In de topper op het veld van Club Brugge zal hij er komend weekend dus niet bij zijn.

Dat betekent waarschijnlijk dat Kompany opnieuw een beroep zal moeten doen op Peter Zulj, de verguisde Oostenrijker die in het seizoensbegin de vele kansen die hij kreeg om zich te bewijzen niet kon verzilveren. Veel alternatieven zijn er momenteel evenwel niet voorhanden in Anderlecht, tenzij een van de op kant geschoven vedettes opnieuw vanonder het stof wordt gehaald. Meerdere kranten hintten namelijk al op het feit dat Adrien Trebel zo uit noodzaak mogelijk wel eens een kans op eerherstel zou kunnen krijgen, ook al is het bestuur hem door zijn hoge loonkost liever kwijt dan rijk.

Die kans lijkt zelfs steeds dichterbij te komen, zo bericht Het Laatste Nieuws, want de Fransman die absoluut moest vertrekken en aldus zelfs in de voorbereiding amper mocht spelen maakt nu ineens zijn opwachting bij de U21 van Paars-Wit. De troepen van Craig Bellamy nemen het maandagavond in Wolvertem op tegen OH Leuven, mét Trebel dus tussen de rangen. Of de middenvelder op die manier ritme moet opdoen om in Jan Breydel meteen aan de aftrap te verschijnen is nog onduidelijk, maar zijn plotse verschijning is toch op zijn minst markant te noemen.

UPDATE 17/09

Het lijkt steeds meer waarschijnlijk dat Vincent Kompany straks tegen Club Brugge met een grote verrassing zal komen door Adrien Trebel op te stellen. Zo stelde VTM Nieuws namelijk dat ‘Kompany hem wellicht ook zal nodig hebben tegen Club Brugge’. Zij lijken dus vrij zeker over het feit dat hij straks speelt in Jan Breydel.

Ook bij Het Laatste Nieuws neigen ze naar die kant. Zoals intussen geweten speelde Trebel maandag met de beloften, en volgens de krant waren Kompany en Bellamy tevreden met wat ze zagen van de Fransman. Hij gaf ook blijk van een goeie conditie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Zal Kompany hem opstellen?

Meest recent

'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

28
28
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

63
63
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

79
79
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

194
194
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

54
54
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

154
154
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

57
57
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

328
328
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

146
146
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

142
142
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

65
65
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

222
222
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

277
277
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

89
89
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

328
328
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

923
923
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

494
494
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

385
385
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

589
589
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

177
177
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

182
182
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

232
232
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

504
504
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

573
573
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

223
223

Meer sportnieuws