'Courtois en Hazard kloppen samen op tafel bij bestuur Real'

door
'Courtois en Hazard kloppen samen op tafel bij bestuur Real'

In de Champions League staan er op de eerste speeldag meteen enkele topwedstrijden op het programma. Zo is het op woensdag onder meer uitkijken naar de clash tussen Paris Saint-Germain en Real Madrid. Vooral die laatste club verwacht veel van deze editie van het kampioenenbal.


Real investeerde tijdens de zomermaanden immers een pak miljoenen in een kwaliteitsinjectie binnen de spelersgroep. En toch is er nog werk aan de kern van coach Zinedine Zidane. Omdat er tevergeefs te veel tijd en middelen in de strijd om Paul Pogba werden gestoken, slaagde de Koninklijke er deze zomer niet in om de gewenste nieuwe middenvelder onder contract te leggen. En dat zal in één van de twee komende mercato's gecorrigeerd worden.

Ook onze landgenoten Eden Hazard en Thibaut Courtois zouden weet hebben van dat plan en volgens The Sun lieten zij inmiddels van zich horen. Zowel bij het bestuur als bij coach Zinedine Zidane zouden de twee Rode Duivels een lans gebroken hebben voor de komst van N'Golo Kanté. De twee Belgen deelden bij Chelsea al de kleedkamer met de wereldkampioen en weten dus perfect waar hij toe in staat is.

De Fransman zou kunnen dienen als alternatief voor Casemiro, maar kan ook iets hoger op het middenveld uit de voeten. De denkpiste is dus zeker niet verkeerd. Eerdere bronnen meldden dat Kanté zelfs al zijn ja-woord had gegeven. Dat lijkt veel te voorbarig, al zou de speler op voorhand niets uitsluiten.

LEES OOK: 'Gesprekken lopen: monstertransfer voor Malick Fofana'

Kanté is een ideale aanwinst voor Real ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Toekomst Mignolet bekend, KAA Gent dumpt’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

9
9
Familie Pfaff plots getroffen door verschrikkelijk nieuws

De Pfaffs, ooit hét symbool van Vlaamse glamour en gezelligheid, worden opnieuw ...

10
10
Garcia prijst twee Rode Duivels de hemel in na Wales

De Belgische nationale ploeg won met 2-4 op het veld van Wales. Bondscoach Rudi Garcia kan opgelucht ...

47
47
Meunier velt zéér streng oordeel na Duivelse zege

Thomas Meunier kreeg de voorkeur op Timothy Castagne tegen Wales. De rechtsback liet zich ringeloren ...

37
37
Duivels splitsen: Courtois neemt viertal mee op privéjet

De Rode Duivels hebben een goede interlandperiode achter de rug. Na het gelijkspel tegen ...

65
65
Witsel mee naar het WK 2026? “Dat zit al in mijn hoofd”

Bondscoach Rudi Garcia koos ervoor om Axel Witsel weer op te roepen voor de Belgische nationale ...

54
54
Wraak Hubert: Union deelt flinke sneer uit aan Anderlecht

David Hubert werd bij Union SG aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Die ...

174
174
Garcia geschorst: bondscoach verrast iedereen met reactie

De Rode Duivels hebben een gigantische stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 ...

143
143
'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Sinds hij afgelopen zomer zijn contract bij Antwerp FC in onderling overleg liet ontbinden, is Denis ...

129
129
Vandenbempt pakt Duivel keihard aan: "Zwakste op het veld"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest. In hun kwalificatiecampagne voor het WK werd ...

994
994
Courtois geeft onverwachte reactie op penalty-affaire

Dankzij de 2-4-zege van maandagavond in Wales, kunnen de Rode Duivels het WK van komende zomer al ...

199
199
Akkoord met DAZN nabij? Telenet en Proximus reageren

De tweede interland-periode van het seizoen loopt ten einde, de volgende speeldag van de Jupiler Pro ...

790
790
'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Paris Saint-Germain won vorig seizoen zowat alles wat te winnen viel en is ook sterk aan de huidige ...

113
113
Nieuwe chouchou bij Duivels: "Niet meer uit ploeg te krijgen"

Rudi Garcia deed voorlopig geen wereldschokkende dingen als Belgisch bondscoach en liet zich zelfs ...

306
306
Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

808
808
'Slot wordt verwend: nieuwe topaanwinst Liverpool'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

165
165
‘Miljoenenkoorts Club: Rigaux drukt op ‘GO’ voor topdeal’

Het doelwit is een 20-jarige U20-WK-revelatie die zichzelf in de kijker kopte tegen Brazilië. ...

363
363
4 op 10 - Kranten delen één buis uit bij winnende Duivels

Behoudens een totale afgang tegen Kazachstan en Liechtenstein, mogen de Duivels zich opmaken voor ...

455
455
Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

510
510
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

777
777
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

425
425
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

412
412
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

989
989
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

72
72
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

124
124

Meer sportnieuws