Trebel mag plots meedoen bij U21, zondag ook in Jan Breydel?

door
Trebel mag plots meedoen bij U21, zondag ook in Jan Breydel?

Alsof Vincent Kompany nog geen problemen genoeg had. Met Albert Sambi Lokonga had de speler-manager eindelijk zijn betrouwbare pion op het middenveld gevonden, maar tegen Antwerp werd de jongeling met twee gele kaarten van het veld gestuurd. In de topper op het veld van Club Brugge zal hij er komend weekend dus niet bij zijn.


Dat betekent waarschijnlijk dat Kompany opnieuw een beroep zal moeten doen op Peter Zulj, de verguisde Oostenrijker die in het seizoensbegin de vele kansen die hij kreeg om zich te bewijzen niet kon verzilveren. Veel alternatieven zijn er momenteel evenwel niet voorhanden in Anderlecht, tenzij een van de op kant geschoven vedettes opnieuw vanonder het stof wordt gehaald. Meerdere kranten hintten namelijk al op het feit dat Adrien Trebel zo uit noodzaak mogelijk wel eens een kans op eerherstel zou kunnen krijgen, ook al is het bestuur hem door zijn hoge loonkost liever kwijt dan rijk.

Die kans lijkt zelfs steeds dichterbij te komen, zo bericht Het Laatste Nieuws, want de Fransman die absoluut moest vertrekken en aldus zelfs in de voorbereiding amper mocht spelen maakt nu ineens zijn opwachting bij de U21 van Paars-Wit. De troepen van Craig Bellamy nemen het maandagavond in Wolvertem op tegen OH Leuven, mét Trebel dus tussen de rangen. Of de middenvelder op die manier ritme moet opdoen om in Jan Breydel meteen aan de aftrap te verschijnen is nog onduidelijk, maar zijn plotse verschijning is toch op zijn minst markant te noemen.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Moet Trebel zondag gewoon starten tegen Club?

Meest recent

KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

26
26
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

57
57
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

124
124
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

51
51
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

104
104
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

257
257
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

93
93
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

446
446
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

224
224
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

64
64
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

234
234
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

195
195
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

240
240
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

173
173
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

453
453
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

393
393
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

252
252
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

60
60
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

124
124
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

173
173
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

71
71
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

319
319
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

235
235
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

101
101

Meer sportnieuws