Hoongelach en vraagtekens bij terugkeer Vanden Borre

door
Hoongelach en vraagtekens bij terugkeer Vanden Borre

Een van de posities waar Anderlecht zich deze zomer tot ieders verbazing niet versterkte was die van rechtsachter, maar daar komt binnenkort mogelijk verandering in. Anthony Vanden Borre staat namelijk steeds dichter bij een terugkeer naar het vertrouwde nest.


De man die ooit bestempeld werd als het grootste talent in België beleefde na zijn vertrek uit het Astridpark in 2007 enkele woelige passages. Die brachten hem onder meer langs Fiorentina, Genoa, Portsmouth, Genk en opnieuw Anderlecht, vooraleer twee jaar geleden op nogal vreemde wijze zijn carrière schijnbaar te beëindigen bij het Congolese TP Mazembe. Dat een effectief vroegtijdig voetbalpensioen – Vanden Borre is nog steeds amper 31 – toch nog even uitgesteld zou worden was de laatste tijd echter wel al duidelijk geworden.

Zo reikte Anderlecht een tijdje geleden al de hand naar het voormalige eigen enfant-terrible, die zoals vandaag bekend geraakte nu dus mag meetrainen met de U21. De nieuwe comeback neemt zo stilaan concrete vormen aan, want het is duidelijk de bedoeling dat Vanden Borre via het team van Craig Bellamy na verloop van tijd weer aansluit bij de A-ploeg van oude makker Vincent Kompany. Een mooi plan, maar op sociale media roept het toch de nodige vraagtekens en hoongelach op bij voetbalfans die er niet helemaal overtuigd van zijn of dit wel een goede zet is voor Anderlecht.

LEES OOK: 'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Anderlecht heeft nood aan een goede rechtsback

Meest recent

Dirk Kuyt breekt helemaal: Getuigenis grijpt naar de keel

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

0
0
Opvallend: Van Holsbeeck duikt plots op in ... jeugdvoetbal

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

3
3
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

89
89
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

105
105
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

82
82
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

169
169
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

212
212
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

420
420
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

210
210
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

93
93
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

50
50
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

58
58
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

72
72
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

81
81
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

44
44
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

78
78
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

192
192
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

130
130
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

185
185
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

176
176
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

623
623
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

85
85
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

210
210
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

111
111
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

219
219

Meer sportnieuws