Opluchting bij Beerschot: "Geen crisis maar druk was erg groot"

door
Opluchting bij Beerschot:

In de Proximus League staan de ploegen aan de top van het klassement momenteel op een zakdoek van mekaar. Omdat Union, Westerlo en OHL punten lieten liggen, kon Beerschot dit weekend de aansluiting weer maken. De Antwerpenaren wisten in eigen huis te winnen van Lommel.


En die overwinning was welgekomen na de mindere resultaten van de voorbije weken, iets wat Joren Dom alleen maar kon bevestigen. "Crisis is er nooit geweest maar er zat behoorlijk wat druk op deze wedstrijd. Indien we tegen Lommel hadden verloren, dan ging het moeilijk worden om nog een rol van betekenis te spelen voor de eerste periodetitel. Nu zorgden we door deze zege terug voor aansluiting", reageerde hij op de webstek van de club.

Komend weekend moet Beerschot wel nog buitenshuis bevestigen. Dan wacht de verplaatsing op het veld van promovendus Virton. "Ook op die match zal druk zitten. Thuis halen we tot nut toe het maximum maar het grote verschil wordt pas echt op verplaatsing gemaakt. Die uitwedstrijden bepalen op welke plaats je gaat eindigen. Dus daar moeten we dringend punten gaan pakken", aldus doelman Mike Vanhamel.

Trending:

Anderlecht baalt: eerste domper in de voorbereiding
Anderlecht baalt: eerste domper in de voorbereiding

Vindt u Beerschot even sterk als vorig seizoen?

Meest recent

'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

51
51
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

268
268
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

326
326
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

110
110
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

77
77
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

449
449
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

48
48
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1033
1033
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

334
334
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

890
890
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

346
346
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

594
594
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

474
474
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

216
216
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

80
80
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

658
658
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

671
671
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

286
286
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

331
331
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1377
1377
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

859
859
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

171
171
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

241
241
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

121
121
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

541
541

Meer sportnieuws