Italiaans TV-figuur zwaar over de schreef: "Geef Lukaku tien bananen"

door
Italiaans TV-figuur zwaar over de schreef:

De transfer van Romelu Lukaku naar Internazionale is voorlopig een succes. De spits scoorde meteen in zijn eerste twee wedstrijden en zijn ploeg staat na drie speeldagen alleen aan de leiding in de Serie A. Maar in Italië blijft het blijkbaar zeer moeilijk om op een respectvolle manier met de Rode Duivel om te gaan.


Zo ontstond er afgelopen weekend opnieuw een relletje. De Italiaanse TV-persoonlijkheid Luciano Passirani mocht bij de lokale zender 'Top Calcio 24' zijn mening geven over Lukaku. Hij begon zijn relaas met een lofzang voor de spits. "Ik zie in de Serie A geen enkele speler zoals hem. Hij is één van de sterkste spitsen. Als een rechtstreeks duel met hem durft aangaan, dan ben je dood", klonk het.

Maar daarna ging de zeventiger zwaar uit de bocht. "De enige manier om hem onder controle te houden, is door hem tien bananen om te eten te geven", klonk het. Compleet misplaatst, zeker na de recente gebeurtenissen in de wedstrijd tegen Cagliari. De uitspraak bleek dan ook niet zonder gevolgen.

Zo greep de zender meteen in en werd de uitzending afgebroken. De grote baas van de zender bood nadien ook openlijk zijn excuses aan en liet verstaan dat Passirani, die weliswaar nog zijn verontschuldigingen aanbood, niet langer te zien zal zijn op de zender. Op de sociale media volgde alvast een lawine aan het verontwaardigde reacties.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zich schrap: monstertransfer in januari'

De Italiaanse overheid moet dergelijke uitspraken strenger bestraffen ...

Meest recent

Anderlecht likt zijn wonden: "Zou 5,7 miljoen vragen voor hem"

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer de nodige jonge talenten de club verlaten. Eén speler ...

55
55
Kane doet boekje open: dit denkt Bayern-ster écht over Kompany

Bayern München is op fenomenale wijze aan het huidige seizoen begonnen. De club won tot dusver ...

48
48
'FC Barcelona en AC Milan lonken naar ex-JPL-toppers'

De wintermercato loert alweer in de verte. Alweer een maand transfergeruchten, maar ondertussen ...

19
19
'Garcia broedt op verrassende naam in WK-selectie'

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

88
88
'Anfield in rep en roer: Real slaat wéér genadeloos toe'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

36
36
Paul Gascoigne breekt volledig: "Hij stierf in mijn armen"

De Engelse voetballegende Paul Gascoigne (58) was ooit een van de grootste sterren op het veld, maar ...

22
22
'De Bruyne niet tevreden: Garcia maakt kemel met Vanaken'

Rudi Garcia staat op punt om de Rode Duivels te verzekeren van hun plek op het WK 2026. Desondanks ...

339
339
Anderlecht in de wolken: enorme opsteker uit ziekenboeg

RSC Anderlecht staat na één derde van de reguliere competitie op de derde plaats in de ...

191
191
Atalanta in shock: De Ketelaere-bommetje slaat keihard in

Tijdens de interlandbreak gaf Charles De Ketelaere een onverwacht signaal van ...

171
171
'Club Brugge zet zich schrap: monstertransfer in januari'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een waslijst aan sterkhouders. ...

248
248
WK 2026: Deze Duivels nu al zeker van plaats in selectie

Behoudens een enorme schok tegen Liechtenstein en Kazachstan, treden de Rode Duivels straks voor de ...

258
258
Verschueren voorzitter? 'Vandenhaute beslist over veto'

Bij RSC Anderlecht staat woensdag een uiterst belangrijke afspraak op het programma. Op een speciale ...

168
168
Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

95
95
Union met verrassende transfer: "Dacht dat het om te lachen was"

Union SG verraste met de komst van David Hubert als nieuwe trainer. Nog groter was de verrassing ...

85
85
Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

143
143
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

148
148
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

98
98
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

227
227
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

142
142
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

381
381
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

186
186
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

128
128
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

131
131
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

282
282
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

305
305

Meer sportnieuws