Italiaans TV-figuur zwaar over de schreef: "Geef Lukaku tien bananen"

1188 stemmen
Italiaans TV-figuur zwaar over de schreef:

De transfer van Romelu Lukaku naar Internazionale is voorlopig een succes. De spits scoorde meteen in zijn eerste twee wedstrijden en zijn ploeg staat na drie speeldagen alleen aan de leiding in de Serie A. Maar in Italië blijft het blijkbaar zeer moeilijk om op een respectvolle manier met de Rode Duivel om te gaan.


Zo ontstond er afgelopen weekend opnieuw een relletje. De Italiaanse TV-persoonlijkheid Luciano Passirani mocht bij de lokale zender 'Top Calcio 24' zijn mening geven over Lukaku. Hij begon zijn relaas met een lofzang voor de spits. "Ik zie in de Serie A geen enkele speler zoals hem. Hij is één van de sterkste spitsen. Als een rechtstreeks duel met hem durft aangaan, dan ben je dood", klonk het.

Maar daarna ging de zeventiger zwaar uit de bocht. "De enige manier om hem onder controle te houden, is door hem tien bananen om te eten te geven", klonk het. Compleet misplaatst, zeker na de recente gebeurtenissen in de wedstrijd tegen Cagliari. De uitspraak bleek dan ook niet zonder gevolgen.

Zo greep de zender meteen in en werd de uitzending afgebroken. De grote baas van de zender bood nadien ook openlijk zijn excuses aan en liet verstaan dat Passirani, die weliswaar nog zijn verontschuldigingen aanbood, niet langer te zien zal zijn op de zender. Op de sociale media volgde alvast een lawine aan het verontwaardigde reacties.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

De Italiaanse overheid moet dergelijke uitspraken strenger bestraffen ...

Meest recent

Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

1
1
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

213
213
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

121
121
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

63
63
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

157
157
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

236
236
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

102
102
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

332
332
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

123
123
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

201
201
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

557
557
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

41
41
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

102
102
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

294
294
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

193
193
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

154
154
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

114
114
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

189
189
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

478
478
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

93
93
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

499
499
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

111
111
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

368
368
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

557
557
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

160
160

Meer sportnieuws